Přizpůsobit
×
Velikost
Barva
Vyčistit Použít

Ręczniki treningowe dla wszystkich miłośników sportowego trybu życia

Uprawianie sportu czy jakakolwiek aktywność łączy się nierozerwalnie z endorfinami, przyspieszonym tętnem, ogólną poprawą zdrowia i nastroju. By czerpać te wszystkie korzyści płynące z ruchu, trzeba się troszeczkę spocić – jakby nie próbować, nie sposób tego pominąć. Dlatego też mamy dla wszystkich fanów zdrowego trybu życia ręczniki treningowe w wyjątkowym wzornictwie z najnowszej kolekcji Nessi Sportswear. Idealne na trening, basen, ale także świetne do typowo domowego użytku. Poznaj ich zalety i wybierz ręcznik spełniający Twoje oczekiwania.

Jaki ręczniki sportowy wybrać do ćwiczeń?

Po pierwsze biorąc pod uwagę to, że potrzebujesz ręcznik przeznaczony do treningu, do ćwiczeń, warto wybierać spośród materiałów szybkoschnących i wykazujących wysoki poziom chłonności. Takie cechy mają nasze ręczniki z mikrofibry, dzięki czemu szybko i z łatwością osuszysz skórę po intensywnym treningu indoor czy po basenie. Dodatkowo mikrofibra dobrze przylega do powierzchni skóry i jest dla niej delikatna – nie podrażnia. Ręcznik szybkoschnący wyschnie w krótkim czasie i po chwili będzie gotowy do kolejnego użycia.

Ręczniki wykonane ze wspomnianej mikrofibry są też znacznie lżejsze od tradycyjnych i zajmują niewiele miejsca (ręczniki Nessi Sportswear po złożeniu przyjmują postać niewielkiego pakunku). To szczególnie istotne przy transporcie, gdy wybierasz się na trening i chcesz spakować ręcznik do plecaka czy torby, a przy tym potrzebujesz przestrzeni na inne niezbędne rzeczy. Co więcej, większość trenujących „pod dachem” z reguły zabiera ze sobą dwa ręczniki. Jeden po to, by wytrzeć nadmierną wilgoć w trakcie treningu, natomiast drugi by osuszyć skórę po prysznicu. To kolejny powód, dla którego ręczniki z mikrofibry zyskały taką ogromną popularność wśród segmentu ręczników sportowych. To, a także wysoka odporność na uszkodzenia i wielokrotne pranie, jakim cechują się ręczniki do ćwiczeń wykonane z tego materiału.

Czy i po co brać ręcznik treningowy na siłownię i na fitness?

Bez względu na to, czy wybierasz się na siłownię, na fitness, na zajęcia jogi, czy planujesz jazdę na trenażerze, każda aktywność indoor nie obejdzie się bez ręcznika do wycierania potu. Co więcej, taki ręcznik powinno się też kłaść na przyrządzie, na którym będziesz ćwiczyć, czy też czasami na macie treningowej. Powinno się to robić nie tylko ze względu na własny komfort, ale też z szacunku do innych osób ćwiczących. Wymaga tego też kultura i zasady wielu siłowni oraz sal treningowych.

Czy ręcznik treningowy jest wielofunkcyjny, również do użytku domowego?

Jak najbardziej! Choćby, a może przede wszystkim ze względu na wykonanie z super chłonnej mikrofibry, z której tworzymy ręczniki Nessi Sportswear. Szybko osuszysz nim skórę po kąpieli, a sam ręcznik, dzięki temu, że bardzo dobrze oddycha, ma właściwości szybkoschnące i już w krótkim czasie jest gotowy do kolejnego użycia. Gumowa taśma, która pozwala na zwinięcie go w rulon do wygodnego transportu, pełni też funkcję wieszaka do łatwego zawieszenia w łazience (ale też w basenowej szatni czy przebieralni). Podsumowując, ręcznik do jogi czy ręcznik do pilatesu Nessi Sportswear z powodzeniem posłuży Ci też w warunkach domowych, w Twojej łazience. A do tego po prostu rewelacyjnie wygląda, więc na pewno wyróżni się na tle pozostałych ręczników.

Ręczniki w różnych rozmiarach i kolorach marki Nessi Sportswear

Ręczniki treningowe Nessi Sportswear z mikrofibry występują w dwóch rozmiarach. To duży ręcznik o wymiarach 160 cm x 75 cm oraz mały ręcznik o wymiarach 80 cm x 75 cm. Poza wymiarami ręczniki łączą wszystkie cechy wymienione w powyższym tekście. Jak zawsze w przypadku marki Nessi Sportswear, wyróżnia je nieszablonowe, autorskie wzornictwo. Na ten sezon wypuściliśmy cztery modele ręczników sportowych z niezwykłymi kwiatowymi motywami, w mocno nasyconych kolorach. Feel the power of colors – zespół Nessi Sportswear.