Dostosuj
×
Velikost
Produkt
Barva
Materiał
Wyczyść Zastosuj

Issen - spodnie damskie ze sportowym twistem

Sama nazwa fasonu “jogger” wskazuje na jego pierwszą funkcję: dresy z zebranymi u dołu nogawkami pojawiły się najpierw wśród biegaczy zażywających codziennego joggingu. Bawełniany materiał i luźny krój zapewniały im nieograniczony zakres w ruchu, a ściągacze u dołu nogawek trzymały je w ryzach - tak wykończone spodnie nie podwijają się, nie załamują na cholewkach butów, a przy okazji optycznie wysmuklają i dodają sylwetce lekkości.

Skoro ubranie jest tak wygodne, a jednocześnie świetnie wygląda, to dlaczego ograniczać ich noszenie tylko do uprawiania sportu? Dziś joggery nosimy także po treningu, a ich swobodny styl i niekwestionowane walory praktyczne pasują jak ulał do casualowej kolekcji Issen.

Eleganckie spodnie w weekendowym wydaniu

Tym, co przesądza o wyjątkowości spodni damskich Issen Casual, jest ich materiał. Pixel to złoty środek między luzacką dresówką a sztywnym jeansem: bawełniana dzianina o średnim splocie wzmocniona elastycznym włóknem zgrabnie układa się na ciele i współpracuje z każdym Twoim ruchem. Inspiracją dla nazwy materiału jest jego faktura: po uważnym przyjrzeniu się dostrzeżesz na jego powierzchni miniaturowe kwadraciki, układające się w większą powierzchnię niczym komputerowe piksele. Tak oryginalne wykończenie dodaje całości modowego sznytu - spodnie pasują zarówno do t-shirtu i trampek, jak i lnianej koszuli i korkowych koturnów.

Bawełna, z której szyjemy spodnie Issen Casual, została wytworzona przy pełnym szacunku szacunkiem dla pracowników jej produkcji i ekosystemu, w którym wzrastała. Pamiętamy także o naszych zwierzęcych przyjaciołach: wszystkie spodnie są w 100% wegańskie, a do wykonania logotypu Issen użyliśmy washpapy - materiału z papieru o fakturze przypominającej naturalną skórę.

Poza materiałem warto wyróżnić także krój joggerów Issen, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Guma i ściągacz w pasie pomogą Ci perfekcyjnie dopasować obwód spodni i utrzymają je na swoim miejscu - możesz spokojnie bawić się z dziećmi w parku trampolin albo biegać po parku z psem, nie kłopotając się poprawianiem ubrania. Boczne kieszenie to oczywistość, jeśli mówimy o funkcjonalnym ubraniu - nie mogło więc ich zabraknąć również w tym projekcie. Podobno nie ma ideałów… ale mamy przeczucie graniczące z pewnością, że jesteśmy całkiem blisko!