Sportovní až -40% šek

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wszystko, co robimy, staramy się robić odpowiedzialnie i z troską o przyrodę. Natura nieustannie nas inspiruje i napędza do działania. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, co możliwe, by chronić ją przed degradacją - to najpiękniejsze i najważniejsze dobro wspólne. Stawiamy na zrównoważony rozwój i podejmujemy świadome wybory, tak, aby ograniczyć nasz wpływ na środowisko naturalne:

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania

W produkcji naszej odzieży wykorzystujemy biodegradowalne, recyklingowane i przyjazne dla środowiska materiały. Bezustannie poszukujemy innowacji, aby jeszcze lepiej wykorzystywać technologię w służbie natury.

Made in Poland

Made in Poland

Wszystkie nasze produkty w 100% wytwarzamy w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem procesu produkcyjnego, utrzymaniem najwyższej jakości i ograniczamy wytwarzanie śladu węglowego.

Etyczne wybory

Etyczne wybory

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie nasze działania. Materiały, surowce i przędze pozyskujemy z pewnych, etycznych źródeł. Stawiamy na jakość – korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych dostawców, którzy legitymują się stosownymi certyfikatami. Wierzymy, że nawet mała zmiana na sens.

Less waste

Less waste

Działamy zgodnie z filozofią less waste. Używamy najlepszych materiałów, a w procesie produkcji dbamy o każdy detal – po to, aby optymalnie wykorzystywać zasoby. Nasze ubrania posłużą Ci przez lata. A gdy uznasz, że przyszedł czas na nowe, będziesz mogła odsprzedać je dalej, dając im drugie życie.

DZIAŁAMY CHARYTATYWNIE

Widzimy, co dzieje się wokół nas i nie pozostajemy obojętni na ważne społecznie inicjatywy. Jesteśmy tam gdzie możemy pomóc: w ciągu roku kilkakrotnie decydujemy się na wsparcie rzeczowe różnych inicjatyw wspomagające potrzebujących ludzi, jak i zwierzęta.

Sami także organizujemy liczne akcje, które są okazją do aktywizowania społeczności, podkreślania roli sportu w profilaktyce zdrowotnej i niesienia radości z aktywnie spędzonego czasu. Jest to głęboko zakorzenione w DNA naszej marki. Przykład stanowią cykliczne wydarzenia sportowe „Ty biegasz, my wpłacamy”. Wybiegane przez społeczność Nessi Sportswear kilometry zamieniamy na realne działanie: pieniądze. Zobacz wybrane większe akcje organizowane przez nas:

Ty biegasz, my wpłacamy na WOŚP

Biegaliśmy dla 32. Finału WOŚP

Co to była za akcja! Dużo się działo, zebraliśmy też rekordową sumę: 35 227,64 zł! Żaneta w wyjątkowy sposób połączyła motyw 32.Finału WOŚP z naszym wzorem Aurora z kolekcji F/W 2023. Powstały dzięki temu unikatowe legginsy oraz bluzy biegowe, które wylicytowaliście łącznie za: 25 125,64 zł - aukcje na oficjalnym profilu WOŚP na Allegro, na naszym oficjalnym profilu oraz przeprowadzone we współpracy z fantastyczną dziennikarką i podróżniczką Kamilą Kielar. Tradycyjnie odbyło się też wyzwanie biegowe, tym razem w formie I Wirtualnego Biegu Nessi Sportswear biega dla WOŚP. Aby wziąć w nim udział wystarczyło wpłacić min. 1 zł na naszą -Skarbonkę.

Różowy Październik 2023

Październik upłynął nam pod znakiem działania na rzecz profilaktyki raka piersi oraz kobiet dotkniętych chorobą nowotworową. Zorganizowaliśmy kolejną akcję biegową, w ramach której drużyna Nessi Sportswear przebiegła 300 000 km. Za wybierane kilometry na konto Fundacji Cancer Fighters przekazaliśmy 5 000 zł.

Różowy październik Nessi Sportswear
Legginsy Nessi Sportswear - cegiełki

Legginsy-cegiełki

Uwielbiamy nieszablonowe działania, dlatego w ramach akcji Leggings Love wsparliśmy Fundację WWF Polska, która chroni zagrożone wyginięciem gatunki. Część dochodu ze sprzedaży naszego kultowego wzoru Black Cat z kolekcji SS'2017 ponownie przekazaliśmy na ratowanie zwierząt - pomogliśmy naszym największym kotom - Rysiom!

Zasialiśmy łąkę miododajnych kwiatów

18m² szczęścia, 3 tygodnie przygotowań. Zapytacie po co to robimy? Marka sportowa sieje łąkę? Po co? BO MOŻEMY! Bo jesteśmy marką odpowiedzialną społecznie. Działamy dla przyszłości, dla estetyki, dla utrzymania równowagi. Natura jest nam niezbędna do życia i musimy o nią dbać. Nasza łąka to życie, inspiracje, wspólne działanie. Wojtek to dobrze wymyślił! Dbamy o nią, podlewamy, doglądamy. Kwiaty muszą kwitnąć, pszczółki muszą latać, a TY MUSISZ SIĘ RUSZAĆ. Zgadza się?

Łąka Nessi Sportswear
W górę