Sportovní až -40% šek

Z miesiąca na miesiąc naszą odzież wybiera coraz więcej aktywnych Europejczyków. Twoi klienci również ją pokochają. Ciągle szukamy nowych biznesowych partnerów, którzy wykorzystają w swoim kraju potencjał Nessi Sportswear.

Co zyskujesz współpracując z Nessi Sportswear?

Jakość, która zamienia się w zysk

Poszerzysz swoją ofertę o wysokogatunkową odzież dla aktywnych, która zyskuje coraz większą popularność w Europie.

Towar zawsze na czas

Zamawiasz towar i otrzymujesz go na czas. Zawsze przestrzegamy tej prostej, ale dla wielu trudnej do zrealizowania zasady.

Szybkość dostawy

Potrzebujesz towaru na już? Nie ma problemu! Dzięki dobrze rozwiniętej sieci logistycznej sprawnie dostarczymy Twoje zamówienie do każdego miejsca w Europie.

Wsparcie marketingowe

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały wizerunkowe i know-how. Stale będziemy też do Twojej dyspozycji. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Znikomy odsetek reklamacji

Praca nad jakością produktów zajmuje nam najwięcej czasu, ale dziś wiemy, że przynosi ona wymierne korzyści. Ilość reklamacji odzieży Nessi Sportswear jest naprawdę znikoma.

Wsparcie obsługi klienta

Reklamacje rozpatrujemy szybko, w 95% przypadków od razu wymieniając towar na nowy.

Jakość potwierdzona testami

Wszystkie produkty Nessi Sportswear są dokładnie sprawdzane przez wewnętrznych i zewnętrznych testerów, wśród których są czynni sportowcy.

Niepowtarzalna kolorystyka

Odzież Nessi Sportswear wyróżnia się z tłumu. Jest kolorowa i niebanalna. Dlatego wybierają ją ludzie stawiający na indywidualność.

made in eu

Made in EU

Jesteś pewien, że oferujesz swoim odbiorcom odzież w 100% wykonaną w Unii Europejskiej.

W górę