Markę tworzą ludzie! Zespół Nessi

Nessi to drużyna kreatywnych, pełnych energii i pasji indywidualistów. Każdy wnosi coś od siebie, a razem możemy tworzyć dla Was codziennie kolorową rzeczywistość.

Nasz zespół wciąż się rozrasta – pojawiają się nowe działy, a wraz z nimi kolejne osoby, które dokładają nowe barwy do naszej palety charakterów, doświadczeń i umiejętności. Poznaj obecny skład naszego zespołu i zadaj tu częściej, by dowiedzieć się, kto do nas dołączył! Przeczytaj więcej o właścicielach marki, którzy stacjonują w biurze, zarządzając wszystkimi procesami. Jesteśmy dla Ciebie: projektujemy, odpowiadamy na Twoje telefony i maile, działamy na polu marketingu. Jedni mają w małym palcu magazyn, inni kontrolę jakości czy logistykę. Who is who? Poznaj nas!

Zespół Nessi

Siedziba Nessi Sportswear – kto pracuje na piętrze?

Tutaj stacjonują Wojtek, Żaneta i Norbert – właściciele firmy. To od nich zaczyna się Kolorowa Rewolucja! Czasami obserwują wszystko zza biurek, ale częściej naradzają się w konferencyjnym, przeglądają próbki materiałów, mierzą, zapisują i planują, planują, planują. A co konkretnie? Strategie na kolejny sezon, z kim będziemy współpracowali, która szwalnia będzie odpowiedzialna za konkretny produkt, mnóstwo rzeczy od strony zaplecza sklepu, zmian w menu czy fotografiach. To całe mnóstwo detali, które spinają się w spójny wizerunek Nessi.

Jesienią tworzą kolekcję wiosna/lato, a wiosną myślą już o jesieni.

Wojtek

Nie tylko nadzoruje wiele procesów, które dzieją się w firmie, ale jest też twarzą marki. Lubi osobiście wszystkiego dopilnować, by działało tak, jak trzeba. Marketing to jego żywioł, w zadaniach sprzedażowych spełnia się w 100%. Głowa pełna pomysłów, czasem ciężko za nim nadążyć. Pływa, jeździ na rowerze, biega, a do niedawna startował w maratonach. Szanuje dobrą jakość i pracę polskich twórców. Marzy o tym, by założyć kiedyś własną restaurację.

Z Żanetą tworzy duet nie tylko zawodowy. Razem budują oblicze marki: ona – spokojna, lubi tworzyć w samotności, on – żywiołowy ekstrawertyk. Miłośnik podróży, dobrej kuchni i kotów. Ulubiony kolor: podpowiedź na zdjęciu :)

Wojtek
Żaneta

Żaneta

Odpowiada za wszystko, co jest związane z kolekcjami, wzorami, sesjami: sama tworzy wzory, nadzoruje prace i aranżuje kolekcje. Wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania marką i całą firmą. Artystyczna dusza, która musi wszystko zmieniać i przerabiać po swojemu. Niesamowicie zdolna, kobieta wielu talentów. Wojtek mówi o niej: Artystyczna Przedsiębiorczyni i rzeczywiście – to określenie pasuje do niej idealnie. Estetka, uwielbia porządek. Kocha koty i gdyby mogła, pewnie przygarnęłaby wszystkie!

Norbert

Jeden z trzech filarów firmy: siedzi w tym od początku. Na co dzień go nie widzicie, bo to człowiek od „niewidzialnej” pracy.

Odpowiada za wiele rzeczy od strony logistyki, sklepu, administracji, księgowych spraw. Jest bardzo skuteczny w załatwianiu różnych rzeczy, ale ma gołębie serce: cierpliwie tłumaczy, zawsze pomoże. Nie znosi bylejakości, niedoróbek i wkurza się zawsze gdy ktoś chce nas oszukać. Dba o to, by trybiki działały, zarządzając sprzedażą od wewnątrz. Lubi jazdę na rowerze, Star Wars i zdrowy rozsądek.

Norbert
Łukasz

Łukasz, zwany też Ukaszem

Dostał bojowe zadanie: ogarnąć logistykę w Nessi. Czuwa nad tym, żeby wszystko działało płynnie: od zakupów, przez produkcję i finalnie wysyłkę do klienta. Gra w piłkę nożną, jest też kibicem. Uwielbia kuchnię chińską i może kiedyś spróbuje jej prosto z ulicznego stoiska? Chciałby wybrać się w podróż dookoła świata! Jeśli ma wybrać kolor, to zdecydowanie granatowy.

Michał

Wspomaga Łukasza w zadaniach logistycznych. Właśnie wdraża się we wszystkie procesy. Michał jest miłośnikiem psów, a po pracy relaksuje się na długich spacerach ze swoim szczeniakiem. W weekendy też nie próżnuje: jest studentem! Pilnie uczy się finansów i rachunkowości.

Michał
Marta

Marta

Zajmuje się treściami, namingiem, transkrypcjami, przeprowadzaniem wywiadów - z każdego tekstu potrafi wyczarować cuda. Najczęściej na łączach z Kają. Bardzo lubi tworzyć nazwy i opisy wzorów. Otwarta głowa, sercem zawsze na górskim szlaku. Prywatnie kocha podróże, koncerty i składanie klocków Lego. Wyżywa się na fitnessie. Mama Tymka i Kaliny, pańcia Tekili.

Kaja

Biega po firmie z telefonem, relacjonuje to co się dzieje, publikuje posty, wymyśla, kreuje, kombinuje. Zajmuje się marketingiem, który chłonie jak gąbka. Lubi stać przed kamerą! Jej uśmiech zobaczycie też na leśnych wędrówkach z owczarkiem, Atosem. Każdą wolną chwilę poświęca na tworzenie bajkowych ilustracji, a od niedawna polubiła się z rękawicami bokserskimi. Często współpracuje z Martą, tworząc różne szalone koncepcje.

Kaja
Grzegorz

Grzegorz

A teraz nadajemy prosto z Krakowa, gdzie stacjonuje nasz graphic master, który odpowiada za szalone graficzne pomysły i realizacje. Rozumie wizje Wojtka w lot. Innymi słowy kreuje wizerunek graficzny marki. Nie można się z nim nudzić! Wojtek określa go jako kreatywnego indywidualistę, którego projekty powodują opad szczęki :) Grzegorz to zbieracz-amator: zawsze musi coś kolekcjonować! I pasjonują go motyle. Ma też ukochanego kota, Okiego.

Gosia

Chodź, idziemy do magazynu – kogo tam spotkamy? Na pierwszy ogień idzie Gosia: szefowa pakowni i obsługi klientów. Organizuje pracę na magazynie i w Zielonym, pilnuje kompletności przesyłek i papierologii. Rozwiązuje problemy, których jeszcze nie ma, dziewczyny śmieją się, że to kierowniczka bazy. Ma świetny kontakt z klientkami. Uczciwa, uczynna i z sercem na dłoni. Od niedawna zaczęła biegać i daje radę! Marzy o podróżach i poznawaniu ciekawych ludzi!

Gosia
Katya

Katya

Jej działka to pakowanie i ogarnianie magazynu. Wulkan pozytywnej energii, daje wokalne popisy w magazynie. Szczera, z poczuciem humoru, zadziorna. Kocha góry i jest piłkarką. Od 11 roku życia trenowała piłkę ręczną: w Białorusi grała na poziomie Ekstraklasy! Dziś pasję do sportu realizuje trenując piłkę nożną z dziewczynami z Kęt. Pozytywnie nastawiona do świata. Marzenie? Mecz u boku Lewandowskiego.

Marta

Czuwa nad zwrotami i reklamacjami. Nic jej nie umknie: skrupulatnie podchodzi do sprawy. Odpowiada też na Wasze pytania na grupie Nessi FAQ. Jest zaangażowana w pracę i bardzo skromna. Chodzi na kurs tańca, do tego biega i świetnie jeździ na rolkach. Wszystkie zaplanowane marzenia już odhaczyła, a te, które jeszcze przed nią zachowuje dla siebie.

Marta
Renia

Renia

Rodzinna i uśmiechnięta dziewczyna. Razem z Katyą ogarniają magazyn. Jako mama dwóch córek nie ma zbyt dużo wolnego czasu, ale jeśli znajdzie parę chwil, chętnie wybierze się na spacer lub rower. Jest z nami najkrócej, dopiero się poznajemy, ale jednego jesteśmy pewni: Całym sercem pokochała wzór Mosaic Natura!

Asia

Przenosimy się do Zielonego. Tak nazywamy miejsce, gdzie wszystkie rzeczy są dokładnie sprawdzane zanim pojawią się na sklepie. Kontrola jakości na najwyższym poziomie należy do kilku osób, zaczynamy od Asi.

Gdyby mogła się gdzieś teleportować, to bez dłuższego namysłu wybrałaby Karaiby. Kobieta z ogromnym poczuciem humoru. Jeśli chcesz sobie poprawić nastrój – zapraszamy do Zielonego. Asia to miłośniczka pastelowych kolorów. Tworzy siostrzany tandem pełen uśmiechu razem z Magdą.

Asia
Madzia

Madzia

Uwielbia dbać o kwiaty i kiedy tylko pogoda dopisuje, spędza czas w ogrodzie. Wymarzona podróż? Na Bali. Bardzo zorganizowana i poukładana. Pod wieloma względami stanowi doskonałą przeciwwagę dla Asi. Jej dewiza mogłaby brzmieć „Tylko spokój może nas uratować".

Pani Wandzia

Jej sokole oko to gwarancja, że wszystko będzie na tip-top. Jest uśmiechnięta i ma mnóstwo energii, zagada do każdego. W żartach często dokucza Asi, ale to tylko pozory: kto się czubi… To kobieta o ogromnym sercu i serdecznym uśmiechu. Pasjonuje się szydełkowaniem i tworzy misterne cudeńka! Prywatnie to mama naszego kierownika zamieszania – Wojtka.

Pani Wandzia

Chcesz dowiedzieć się, skąd wzięła się nazwa „Nessi”, ile firma zarobiła na pierwszych skarpetach i jak zaczęła się nasza Kolorowa Rewolucja? Poznaj historię marki!

W górę