BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ BIG WINTER SALE FINAŁ

Markę tworzą ludzie! Zespół Nessi

Nessi to drużyna kreatywnych, pełnych energii i pasji indywidualistów. Każdy wnosi coś od siebie, a razem możemy tworzyć dla Was codziennie kolorową rzeczywistość.

Nasz zespół wciąż się rozrasta – pojawiają się nowe działy, a wraz z nimi kolejne osoby, które dokładają nowe barwy do naszej palety charakterów, doświadczeń i umiejętności. Poznaj obecny skład naszego zespołu i zadaj tu częściej, by dowiedzieć się, kto do nas dołączył! Przeczytaj więcej o właścicielach marki, którzy stacjonują w biurze, zarządzając wszystkimi procesami. Jesteśmy dla Ciebie: projektujemy, odpowiadamy na Twoje telefony i maile, działamy na polu marketingu. Jedni mają w małym palcu magazyn, inni kontrolę jakości czy logistykę. Who is who? Poznaj nas!

Siedziba Nessi Sportswear – kto pracuje na piętrze?

Tutaj stacjonują Wojtek, Żaneta i Norbert – właściciele firmy. To od nich zaczyna się Kolorowa Rewolucja! Czasami obserwują wszystko zza biurek, ale częściej naradzają się w konferencyjnym, przeglądają próbki materiałów, mierzą, zapisują i planują, planują, planują. A co konkretnie? Strategie na kolejny sezon, z kim będziemy współpracowali, która szwalnia będzie odpowiedzialna za konkretny produkt, mnóstwo rzeczy od strony zaplecza sklepu, zmian w menu czy fotografiach. To całe mnóstwo detali, które spinają się w spójny wizerunek Nessi.

Jesienią tworzą kolekcję wiosna/lato, a wiosną myślą już o jesieni.

Wojtek

Nie tylko nadzoruje wiele procesów, które dzieją się w firmie, ale jest też twarzą marki. Lubi osobiście wszystkiego dopilnować, by działało tak, jak trzeba. Marketing to jego żywioł, w zadaniach sprzedażowych spełnia się w 100%. Głowa pełna pomysłów, czasem ciężko za nim nadążyć. Pływa, jeździ na rowerze, biega, a do niedawna startował w maratonach. Szanuje dobrą jakość i pracę polskich twórców. Marzy o tym, by założyć kiedyś własną restaurację.

Z Żanetą tworzy duet nie tylko zawodowy. Razem budują oblicze marki: ona – spokojna, lubi tworzyć w samotności, on – żywiołowy ekstrawertyk. Miłośnik podróży, dobrej kuchni i kotów. Ulubiony kolor: podpowiedź na zdjęciu :)

Wojtek
Żaneta

Żaneta

Odpowiada za wszystko, co jest związane z kolekcjami, wzorami, sesjami: sama tworzy wzory, nadzoruje prace i aranżuje kolekcje. Wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania marką i całą firmą. Artystyczna dusza, która musi wszystko zmieniać i przerabiać po swojemu. Niesamowicie zdolna, kobieta wielu talentów. Wojtek mówi o niej: Artystyczna Przedsiębiorczyni i rzeczywiście – to określenie pasuje do niej idealnie. Estetka, uwielbia porządek. Kocha koty i gdyby mogła, pewnie przygarnęłaby wszystkie!

Norbert

Jeden z trzech filarów firmy: siedzi w tym od początku. Na co dzień go nie widzicie, bo to człowiek od „niewidzialnej” pracy.

Odpowiada za wiele rzeczy od strony logistyki, sklepu, administracji, księgowych spraw. Jest bardzo skuteczny w załatwianiu różnych rzeczy, ale ma gołębie serce: cierpliwie tłumaczy, zawsze pomoże. Nie znosi bylejakości, niedoróbek i wkurza się zawsze gdy ktoś chce nas oszukać. Dba o to, by trybiki działały, zarządzając sprzedażą od wewnątrz. Lubi jazdę na rowerze, Star Wars i zdrowy rozsądek.

Norbert
Ania

Ania

Zajmuje się wdrażaniem poszczególnych etapów w prowadzonych przez nas projektach. Spina wszystko w całość i pilnuje, żeby zadania były wykonane poprawnie i na czas. Kocha zwierzęta i marzy o kocie. Lubi sport, szczególnie jazdę konną i wypady w góry. Przepada też za aktywnym zwiedzaniem, a podróżą jej życia jest wyjazd na Dominikanę. Jest pozytywnie nastawiona do świata, a kontaktu z ludźmi potrzebuje jak powietrza.

Paulina

Zajmuje się prowadzeniem szeroko pojętych działań administracyjnych. Wspólnie z Norbertem pracuje nad tym, by rozwiązania na stronie były intuicyjne i niezawodne. Wprowadza małe ulepszenia i większe poprawki. Sporty bliskie jej sercu to narty, snowboard i koszykówka. Chętnie podróżuje, a najbardziej podoba jej się w Danii. Codziennie spaceruje ze swoim bernardynem, Ibo; ma też dwa koty - Myszkę i Karuzela.

Paulina
Michał

Michał

Wspomaga Łukasza w zadaniach logistycznych. Właśnie wdraża się we wszystkie procesy. Michał jest miłośnikiem psów, a po pracy relaksuje się na długich spacerach ze swoim szczeniakiem. W weekendy też nie próżnuje: jest studentem! Pilnie uczy się finansów i rachunkowości.

Grzegorz

Grzegorz

A teraz nadajemy prosto z Krakowa, gdzie stacjonuje nasz graphic master, który odpowiada za szalone graficzne pomysły i realizacje. Rozumie wizje Wojtka w lot. Innymi słowy kreuje wizerunek graficzny marki. Nie można się z nim nudzić! Wojtek określa go jako kreatywnego indywidualistę, którego projekty powodują opad szczęki :) Grzegorz to zbieracz-amator: zawsze musi coś kolekcjonować! I pasjonują go motyle. Ma też ukochanego kota, Okiego.

Gosia

Chodź, idziemy do magazynu – kogo tam spotkamy? Na pierwszy ogień idzie Gosia: szefowa pakowni i obsługi klientów. Organizuje pracę na magazynie i w Zielonym, pilnuje kompletności przesyłek i papierologii. Rozwiązuje problemy, których jeszcze nie ma, dziewczyny śmieją się, że to kierowniczka bazy. Ma świetny kontakt z klientkami. Uczciwa, uczynna i z sercem na dłoni. Od niedawna zaczęła biegać i daje radę! Marzy o podróżach i poznawaniu ciekawych ludzi!

Gosia
Renia

Renia

Rodzinna i uśmiechnięta dziewczyna. Razem z Katyą ogarniają magazyn. Jako mama dwóch córek nie ma zbyt dużo wolnego czasu, ale jeśli znajdzie parę chwil, chętnie wybierze się na spacer lub rower. Jest z nami najkrócej, dopiero się poznajemy, ale jednego jesteśmy pewni: Całym sercem pokochała wzór Mosaic Natura!

Asia

Przenosimy się do Zielonego. Tak nazywamy miejsce, gdzie wszystkie rzeczy są dokładnie sprawdzane zanim pojawią się na sklepie. Kontrola jakości na najwyższym poziomie należy do kilku osób, zaczynamy od Asi.

Gdyby mogła się gdzieś teleportować, to bez dłuższego namysłu wybrałaby Karaiby. Kobieta z ogromnym poczuciem humoru. Jeśli chcesz sobie poprawić nastrój – zapraszamy do Zielonego. Asia to miłośniczka pastelowych kolorów. Tworzy siostrzany tandem pełen uśmiechu razem z Magdą.

Asia
Madzia

Madzia

Uwielbia dbać o kwiaty i kiedy tylko pogoda dopisuje, spędza czas w ogrodzie. Wymarzona podróż? Na Bali. Bardzo zorganizowana i poukładana. Pod wieloma względami stanowi doskonałą przeciwwagę dla Asi. Jej dewiza mogłaby brzmieć „Tylko spokój może nas uratować".

Chcesz dowiedzieć się, skąd wzięła się nazwa „Nessi”, ile firma zarobiła na pierwszych skarpetach i jak zaczęła się nasza Kolorowa Rewolucja? Poznaj historię marki! Poznaj historię marki!

W górę