Verano

VERANO SAND STORY

Marzysz o tym, by zacząć dzień treningiem w raju? Poznaj opowieść, jaką niesie ze sobą Verano Sand. Tylko Ty i bezkres oceanu... Będzie pięknie!

Przenosisz się na rajską plażę i wsłuchujesz się w szum fal. Dźwięk wzburzonego oceanu koi Cię i uspokaja Twój oddech. Rozciągasz się i zaczynasz powitanie słońca. Skupiasz się na swoim ciele i jego możliwościach, z każdym ruchem testujesz granice. Kluczem jest teraz równowaga, harmonia i jedność z otaczającą Cię naturą. Wykonujesz kolejne asany i czujesz, że przepełnia Cię szczęście. Relaksujesz się, przesypując piasek między palcami i myśląc o tym, co przyniesie ten dzień.

Cieszysz się, że możesz przywitać poranek w takim otoczeniu. Ćwiczenia dały Ci pokłady energii na cały dzień, a piękno przyrody nastroiło Cię pozytywnie do świata! 

Wzór Verano Sand to wysublimowana propozycja łącząca w sobie ryciny liści i naturalny piaskowy kolor. Stwórz harmonijną kompozycję z wybranym odcieniem Shiny lub odzieżą Ultra.

VERANO RED STORY 

Słońce rozgrzało dziś niebo do czerwoności, w falującym powietrzu wciąż czuć żar mijającego dnia. Verano Red przeniesie Cię prosto w letni, ciepły czas, idealny na trening.

Zamknij na chwilę oczy, a potem weź kilka głębokich oddechów i rusz przed siebie. Twój pomysł na dzisiaj: aktywne zwiedzanie okolicy. Mijasz piękny ogród botaniczny, a bogactwo barw przyprawia o zawrót głowy. U podnóża góry widzisz ścieżkę wśród bananowców i wiesz, że to Twój następny cel: koniecznie chcesz się tam znaleźć. Przed Tobą trekking w dół zbocza. Czujesz totalną wolność! 

Jesteś na miejscu! Rozłożyste liście bananowców dają Ci upragniony cień. Odpoczywasz przez chwilę. Słońce wyzwoliło w Tobie czystą energię i wciąż masz apetyt na więcej: joga, pilates, fitness... start!

Wzór Verano Red jest kunsztownym połączeniem botanicznych rycin z ognistą czerwienią. Zestaw go z czernią, Shiny Grey czy Shiny Royal Navy, by stworzyć energetyczną stylizację.

VERANO ORANGE STORY

Energetyczny pomarańcz wschodzącego słońca sprawia, że jesteś pełna zapału. Spoglądasz w bezchmurne niebo, na którym zaczyna się poranny spektakl. Rozpocznij dzień z Verano Orange!

Sesja pilatesu jest tym, czego teraz potrzebujesz. Rozgrzewasz się i wchodzisz w swój rytm. Przestrzeń wokół Ciebie sprawia, że Twoją głowę wypełnia spokój. Jesteś pełna sił witalnych i energii, a słońce płynie coraz wyżej po niebie. Nad Twoją głową szumią liście bananowców, poruszane lekkim wietrzykiem. Jeszcze kilka ćwiczeń wzmacniających i będziesz gotowa na to, co przyniesie ten tydzień.

Jesteś w samym środku raju, otoczona cudami natury. Co jeszcze masz dziś w planach: jogging z przyjaciółką, a może wycieczkę na pobliskie klify? Podążasz ścieżką wśród bananowców snując plany na kolejne aktywności. Tyle nowych miejsc czeka na odkrycie! Czerp z nich pełnymi garściami, to będzie udany dzień.

Wzór Verano Orange to wyrafinowane zestawienie czarnych konturów liści oraz słonecznego pomarańczu. Stwórz unikatowe połączenie z Shiny Black, Shiny Grey lub dobranymi kolorystycznie modelami z kolekcji Ultra.

VERANO GREY STORY

Wieczorem wyspę spowija srebrzyste światło księżyca. Fale oceanu rytmicznie uderzają o brzeg, a woda błyszczy niczym w bajce. Czas na nocną sesję jogi z Verano Grey!

Majestatyczne klify robią niesamowite wrażenie. Rozglądasz się szukając miejsca, które ugości Cię podczas ćwiczeń. U podnóża skał dostrzegasz niewielką dziką plażę. Bujna roślinność, piasek, mała zatoczka - wszystko wygląda wprost idealnie! Chcesz tam być jak najszybciej. Nie możesz się doczekać, więc biegniesz w dół.

Jeszcze krótki spacer i jesteś na miejscu. Czas na ćwiczenia, nie mogłabyś wyobrazić sobie wspanialszego otoczenia. Piasek mieni się w poświacie księżyca, a liście bananowców rzucają srebrzystoszare cienie na plażę. Ciepła, letnia noc daje Ci ukojenie, a kolejne asany przepełniają Cię spokojem.

Verano Grey to minimalistyczna kompozycja: połączenie stalowej barwy ze zwiewnym akcentem tropikalnej roślinności. Dopasuj ten wzór do dowolnego odcienia Shiny z kolekcji Euforia, by stworzyć piękną stylizację.