POZNAJ WZÓR Raya

Zamknij oczy i wyobraź sobie ten pierwszy naprawdę mroźny poranek. Niebo powoli się rozjaśnia, przybierając najpiękniejszy odcień błękitu, a słońce otula wszystko miękką poświatą. W jego ciepłych promieniach delikatnie mienią się obrazy, które szron wymalował na szybach: desenie układające się w pióropusze, kwiaty i liście. Taki poranek – przerywający długie tygodnie jesiennej szarugi – jest jak ten pierwszy głęboki oddech, który bierzesz, gdy po długiej wędrówce stajesz na szczycie, albo jak euforyczna radość Twoich bliskich, którzy kibicują Ci na ostatnim kilometrze biegu. To czyste piękno.

Wzór Raya inspirowany jest energią takich poranków. Jego granatowo-fioletowa kolorystyka, gdzieniegdzie rozjaśniona białymi akcentami, nawiązuje do zimowych wschodów słońca, a zdobiące go roślinne detale – do obrazów, które na szybach maluje szron. Desenie tworzące wzór składają się z liści i kwiatów Kwiatu Nietoperza, egzotycznej, efektownie kwitnącej rośliny.

Wybierz wzór Raya, aby dodać sobie energii podczas treningu w pochmurny dzień. Pokaż że jesienno-zimowa szaruga z pewnością nie zniechęci Cię do aktywności! Ten zjawiskowy wzór doskonale współgra z Black Shiny, oraz odcieniami Salvia i Scilla. Zestawiaj go również z naszą odzieżą z kolekcji Ultra w odcieniach granatu, zieleni i czerni, aby otrzymać bardziej klasyczne stylizacje. Łącz z kolorem pomarańczowym, gdy masz ochotę na energetyczny outfit.