BANANA STORY

Dasz się zaprosić na trening wśród bananowców? Zachwyć się naszym wzorem Banana: odurzające połączenie różu, zieleni i pomarańczu przeniesie Cię prosto w letnie dni! 

Przed nami ekscytujący dzień – czujesz już euforię? Zobacz, jakie niesamowite kwiaty! To strelicje – wyglądają niczym rajskie ptaki, które przysiadły na chwilę na ziemi. Te egzotyczne rośliny to część naturalnego bogactwa Madery. Masz ochotę na więcej? Odkryjmy razem nieznaną dotąd ścieżkę! 

Wbiegasz pomiędzy palmy, które rzucają na ziemię długie cienie. Docierasz na szczyt wysokiego klifu i czujesz się kompletnie oszołomiona nieziemskim widokiem: promienie słońca oświetlają kwiaty i drzewa, mieniąc się niczym drogocenne klejnoty. W Twoich żyłach buzuje endorfinowy koktajl: trening o zachodzie słońca to recepta na dobry wieczór! Jesteśmy pewni, że od dzisiaj to będzie Twoja ukochana biegowa ścieżka. 

Zjawiskowy wzór Banana doskonale współgra z Shiny Orange, a jego barwy najlepiej kontrastują z Shiny Black. Zestawiaj go również z naszą odzieżą z kolekcji Ultra.