Ultranowoczesna odzież Nessi

Ultranowoczesna odzież, która zmieni Twoje treningi. Czy odzież ultra jest tylko dla ultrasów? NIE! To Kolekcja dla każdej aktywnej osoby, nie ważne czy biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz na siłownie, uprawiasz nordic walking, wędrujesz po górach. Jeśli jesteś w ruchu i cenisz sobie wygodę i komfort. To są to właśnie rzeczy niezbędne w sportowej garderobie.

Właściwości odzieży ultra

Ultra cienka, delikatna i wytrzymała

Tak, to możliwe! Materiał może być ultra cienki, a zarazem wytrzymały. Jest przyjemny w dotyku jest delikatny i nie podrażnia skóry. To ważne podczas ruchu, aby koszulka czy bielizna, którą mamy na sobie, nie powodowała otarć na ciele. Mimo swojej delikatności, materiał jest wytrzymały i potrafi naprawdę sporo znieść. Nie ważne czy biegniesz 1km czy pokonujesz bieg ultra. Będziesz czuł swobodę ruchów.

Płaskie szwy

Dzięki płaskim szwom nie pozostawia na ciele odcisków, ani nie naraża skóry na otarcia i zaczerwienienia.

Oddychający materiał, który szybko schnie i odprowadza wilgoć

W miejscach o zwiększonej potliwości wykorzystano strefy przyspieszonego odprowadzania wilgoci z systemem kanalików 3D. Zbierają one pot z powierzchni skóry i odprowadzają go na zewnątrz, gwarantując uczucie świeżości i suchości podczas intensywnych treningów.

Ochrona antybakteryjna oraz prze promieniami UV

Odzież łatwa do utrzymania w czystości i nie łapie nieprzyjemnych zapachów. Dodatkową zaletą jest trwałość koloru, który prezentuje się nienagannie nawet po wielokrotnym praniu i licznych treningach na słońcu.

Materiał Amet Fibra Nessi

Amet Fibra

Dzianina najnowszej generacji, który łączy estetykę, funkcjonalność i idealne dopasowanie.

Jego włókna działają na zasadzie knota: poprzez system kanalików zbierają wilgoć z powierzchni skóry i transportują ją na zewnątrz. Dzięki temu wykonane z materiału koszulki świetnie oddychają i szybko schną.

Amet fibra jest wyjątkowo lekka (nawet do 20% w porównaniu z innymi dzianinami), a równocześnie bardzo wytrzymała.

Nowoczesny splot przędzy sprawia, że materiał jest niezwykle delikatny i miękki w dotyku, gwarantując najwyższy komfort użytkowania.

Poliamid, zastosowany do produkcji materiału Amet Fibra, sprawia, że wykonana z niego odzież nie absorbuje wilgoci i dodatkowo zwiększa obieg powietrza, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać.

kategoria Ona - odzież ultra
kategoria on - odzież ultra