Wyprzedaż
Cena: 10,99zł 19,99zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów

STOPKI ODDYCHAJĄCE BASIC

Kod produktu: STP-06

Kolor: Niebieskie

Płeć: Unisex

Na letnie biegi

Oddychające stopki Nessi zaprojektowano z myślą o letnich biegowych treningach. Są wyjątkowo cienkie, co zapobiega przegrzewaniu się stóp podczas intensywnego treningu. Specjalny system kanalików gwarantuje bardzo dobrą cyrkulację powietrza i odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz. Dodatkową zaletą stopek jest to, że bardzo szybko schną, więc idealnie sprawdzą się na obozach i wyjazdach w góry.

Z lekkiej i miękkiej przędzy

W stopkach zastosowano przędzę, która jest miękka i lekka niczym bawełna. Ściągacz na podbiciu utrzymuje skarpetę w miejscu. Model zapobiega również efektowi spięcia stopy i nie podrażnia skóry. Stopki to gwarancja komfortu podczas intensywnych biegów i treningów w ciepłe dni.

ZALETY

Bardzo szybko schną. Poliamid dobrze oddycha i schnie wyjątkowo szybko. Dzięki temu stopki idealnie sprawdzają się podczas bardzo intensywnego wysiłku oraz na wyjazdach (można je przeprać i na drugi dzień założyć).

Zapewniają suchość i świeżość podczas treningu. Dzianina, z której je wykonano, odprowadza pot z powierzchni skóry i szybko go odparowuje.

Nie powodują otarć. Dzięki zastosowaniu płaskich szwów.

Nie przekręcają się na stopie. Specjalny szeroki ściągacz na śródstopiu i pięta wykończona systemem Y utrzymują skarpetę w stabilnej pozycji.

Dobrze amortyzują. Na spodzie stopy zastosowano specjalne poduszeczki, które odpowiadają za amortyzację drgań występujących podczas aktywności.

Nie rolują się w ruchu. Skarpeta jest idealnie dopasowana do stopy i posiada wyprofilowaną stopkę, która zachowuje się jak druga skóra.

Są bardzo wytrzymałe. Nie mechacą się i nie tracą kolorów nawet po wielokrotnym praniu.

TECHNOLOGIE

Poliamid

- zwiększa migrację potu na zewnątrz skarpety,

- bardzo dobrze oddycha,

- cechuje się dużą elastycznością,

- jest wytrzymały na ścieranie i inne czynniki mechaniczne,

- zapobiega rozwojowi bakterii, enzymów i pleśni,

- jest odporny na działanie ługów (związków chemicznych).

Skład: Poliamid 95%, Gumitex 5%.