Filtruj
×
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj

Zabierz ze sobą ponczo na plażę!

Aktywny wypoczynek to zdecydowanie Twój żywioł. Ciężko Ci usiedzieć na miejscu i tak samo często jesteś w morzu, jak na plaży, gdzie spędzasz czas na grze w piłkę plażową lub rzucaniu ringo. Brzmi znajomo? Doskonale! Po co wybierać, kiedy można mieć wszystko? Jest tylko jedna niedogodność – być może przeszkadza Ci ten uporczywy moment, kiedy musisz siedzieć na kocu, chowając się przed wiatrem, i czekać, aż delikatnie przeschniesz.

Od dzisiaj to już przeszłość - specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy ponczo na plażę. Wykonane z mięsistej dzianiny frotte, skutecznie izoluje od chłodu, a jednocześnie swobodnie przepuszcza powietrze, co w połączeniu z obszernym krojem pozwala na odparowywanie wilgoci ze stroju kąpielowego. Ponczo okrywa całe ramiona i korpus, a kaptur skutecznie chroni przed wyziębieniem głowę, uszy i mokre włosy.

Poncza plażowe – komfort i swoboda ruchów

Luźne okrycie pozwoli Ci robić to, co najbardziej lubisz. Nie krępuje ruchów, a jednocześnie osłania Cię przed porywistym wiatrem. Dzięki jego swobodnemu fasonowi Twój strój kąpielowy przez cały czas wysycha i nie musisz obawiać się, że mokry, przylegający do ciała materiał będzie Cię chłodził. Zawsze też możesz wykorzystać nasze ponczo na plażę jako parawan, umożliwiający Ci swobodne przebranie się w suche ubranie. Już nie musisz czekać, aż kabina w przebieralni plażowej będzie wolna! Nasze poncza mają tyle zastosowań, ile masz pomysłów!

Poncza na basen – praktyczne i piękne

Szukasz łatwego rozwiązania na basen, które zapewni Ci komfort podczas przemieszczania się po obiekcie lub szybkiego przebrania się, gdy idziesz do części restauracyjnej albo przechodzisz do sauny? Zabierz ze sobą ponczo! Dzięki niemu poczujesz się jak w sukience lub dłuższej bluzie, a mokry kostium nie zamoczy Twojego ubrania. To stylowe i wygodne rozwiązanie.

W ponczo masz swobodny zakres ruchu rąk, bo nie musisz uporczywie trzymać ręcznika, który zawzięcie opada z ramion. Dodatkowo nasze poncza wyposażone są w poręczne kieszenie. Możesz w nich ogrzać zmarznięte dłonie lub schować najpotrzebniejsze rzeczy – klucze, portfel czy telefon.

Poncza na plażę Nessi wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością – są także niezwykle oryginalne urokliwe. Na pewno znajdziesz wśród nich wersję, która najbardziej będą Ci odpowiadać kolorystycznie, np. czarne ponczo z kieszenią w print Mosaic Natura. Szukaj swoich ukochanych wzorów i ruszaj śmiało na basen i plażę!