Zgarnij 10% na zakupy


Chcesz zgarnąć kod rabatowy na 10% na pierwsze zakupy w Nessi? Nic prostszego! Wystarczy zapisać się do naszego newslettera, a mianowicie:


1. Dodaj swój adres e-mail do bazy newslettera (dotyczy osób, których adres e-mail nie znalazł się dotychczas w naszej bazie).

2. Po zapisaniu się do newslettera, na podany adres e-mail otrzymasz kod rabatowy 10%, który możesz wykorzystać na pierwsze zakupy na cały nieprzeceniony asortyment w sklepie www.nessi-sport.com.

3. Kod zniżkowy jest JEDNORAZOWY i dotyczy tylko pierwszych zakupów.


Uwaga!

Kod nie dotyczy serii limitowanych nessi.

Kod nie łączy się z innymi promocjami.


Polityka prywatności

Chcemy działać zgodnie z prawem, dlatego przekazujemy Ci komplet informacji związanych z ochroną Twoich danych osobowych:

- administrator danych osobowych: Progres N. Sztandera, W. Izbicki Sp. j., ul. Jana III Sobieskiego 16, 32-650 Kęty,

- cel przetwarzania danych: wysyłka newslettera,

- odbiorcy danych: FreshMail Sp. z. o.o., al. 29 Listopada 155c, 31-406 Kraków (dostawca systemu FreshMail), NetArch Sp. z o.o., ul. Dobrego Pasterza 13/6, 31-416 Kraków (dostawca systemu atomSTORE);

- podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. a RODO,

- dane będą przetwarzane przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych,

- masz prawo do: żądania dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celu wysyłki newslettera, wniesienia skargi do organu nadzorczego,

- podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by otrzymywać newsletter,

- Udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo w każdej chwili cofnąć wysyłając w tym celu maila na adres shop@nessi-sport.com. Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.