Licytuj na WOŚP 2023

NESSI PO RAZ 12-STY WSPIERA FINAŁ WOŚP!

Siema! Chcesz zrobić coś dobrego? Licytuj nasze absolutnie wyjątkowe produkty, przekazane na aukcje WOŚP lub dołącz do wyzwania "Ty biegasz, my wpłacamy!". Wiemy, że uwielbiasz rywalizację, a przecież w sporcie, jak w licytowaniu! Poczuj dreszczyk emocji, czyń dobro i ciesz się unikatami "upolowanymi" na aukcjach.
 
Tutaj znajdziesz wszystkie z nich: https://allegro.pl/licytacje 
 
Czekają tam na Ciebie:
 • LIMITOWANE legginsy stworzone dla WOŚP - naszą jakość premium połączyliśmy z wyjątkowym wzorem tegorocznego finału! Te legginsy już teraz są po prostu LEGENDARNE! Kolekcjonerską, niepowtarzalną i limitowaną edycję (dostępne tylko 4 sztuki: po jednym z każdego rozmiaru: XS/S, S/M, M/L, L/XL) znajdziesz wyłącznie na aukcjach dla WOŚP. Masz jedyną taką okazję! 
 • WYJĄTKOWA bluza stworzona dla WOŚP – to prawdziwy rarytas, unikat w soczystych kolorach! Zanim weźmiesz ją na trening, wylicytuj i zdobądź unikatowy wzór do swojej kolekcji. Powstało tylko 5 sztuk takich bluz na całym świecie: po jednej z rozmiaru! Wyróżnij się z tłumu i pokaż, że pomaganie niesie frajdę! Dostępna w rozmiarach: XS, S, M, L, XL.
 • DESIGNERSKA torba Birds of Paradise: z limitowanej serii II, to jedna z 24 sztuk, jakie powstały! Rozeszły się wtedy, jak świeże bułeczki - skorzystaj z okazji, jeśli chcesz mieć tę unikatową torbę w swojej kolekcji. Jest designerska i bardzo pojemna - idealna na trening lub wyjazd.
 • MEGA PAKA krówek: jeżeli lubisz słodkości, licytuj koniecznie! Możesz podzielić się z przyjaciółką, mężem lub dziećmi albo... zjeść je sama na przykład po treningu! Opakowania krówek są z nadrukiem wzoru Mosaic Indian Summer – jednego z bestsellerów naszej kolekcji Lively!

AKTUALIZACJA! Za wszystkie wylicytowane przedmioty, do puli WOŚP przekazujemy 16.234 zł!!

Ty biegasz my wpłacamy na WOŚP 2023

TY BIEGASZ, MY WPŁACAMY NA WOŚP!

Nie możesz licytować? W takim razie biegaj i pomagaj, grając z nami dla WOŚP! Za nami 2 tygodnie wyzwania, ale jeszcze możesz do nas dołączyć - w końcu liczy się każdy kilometr! Jak możesz pomóc? Pobierz aplikację Strava i zagraj z nami! Szczegóły poniżej.
AKTUALIZACJA! Przebiegliście i przeszliście łącznie 360 666 km. Jesteśmy pod wrażeniem, ale wiedzieliśmy, że macie wielkie serca i dacie radę! Przekazujemy na konto WOŚP 10.000 zł.
Dołącz do naszej akcji na Stravie
Dołącz do Klubu na Stravie
Klub bieganie i nordic walking na Stravie
Klub nordic walking na Stravie
Cel akcji

O FUNDACJI WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomaga już od 30 lat i jest największą pozarządową organizacją charytatywną non-profit w Polsce. Trudno jej nie znać, dzięki charyzmatycznemu Jurkowi Owsiakowi i charakterystycznemu serduszku - znaku Orkiestry.

Fundacja działa na rzecz ochrony zdrowia, finansując najnowocześniejszy sprzęt medyczny, w który wyposaża państwowe szpitale i karetki w całej Polsce. Prowadzi programy medyczne, np. Narodowy Program Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej Dzieci, Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków, Program Leczenia i Zapobiegania Retinopatii Wcześniaków. Podejmuje działania na rzecz ratowania życia i zdrowia, edukuje w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz w wyjątkowych sytuacjach włącza się w doraźną pomoc, np. na rzecz uchodźców z Ukrainy, czy powodzian. Orkiestra gra przez cały rok, ale w styczniu organizuje tzw. zbiórki finałowe. 

 

31. FINAŁ WOŚP

Najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2023 r. To wtedy zakończy się nasza akcja biegowa i większość aukcji, które możecie licytować. Rozgrzejmy nasze serca i pomagajmy, grając razem dla WOŚP!

 

FAQ:

 1. Jak długo trwa akcja?
  Akcja Ty biegasz, my wpłacamy na WOŚP podzielona jest na 4 etapy, czyli 4 tygodnie. Startujemy 2 stycznia, kończymy 29 stycznia.
 2. Czy mogę dołączyć w każdej chwili?
  Tak! Nie ważne czy jesteś od początku, czy dołączasz w trakcie trwania akcji. Każdy pokonany kilometr zbliża nas do celu!
 3. Kto może dołączyć do akcji?
  Każdy, kto tak jak my, chce pomagać i lubi biegać lub spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.