OSKK

To co wyróżnia te legginsy to nogawki, które są zakończone silikonową taśmą. Legginsy są wykonane z materiału Flexible Ultra 4K pozwalający na przeniesienie nadruku w jakości 4K i oryginalnym wzornictwem z efektem 3D. Idealnie dopasowujące się do kształtu sylwetki, o wysokich parametrach oddychalności, który jest rozciągliwy w czterech kierunkach, jest delikatny i przyjemny dla skóry- nie powodując otarć. Elastyczny pas z wewnętrznym sznurkiem do regulacji stabilizuje legginsy w talii.
2- Pojemna tylna kieszonka z suwakiem wygodnie pomieści klucze, banknoty i karty, a nawet smartfona.
3- Model posiada również odblaskowe logo.
4- Zewnętrzne oraz wewnętrzne nogawki posiadają wstawkę materiału: BRISK SOFT, która skutecznie odprowadza pot z powierzchni skóry na zewnątrz, dzięki czemu zachowasz świeżość i komfort w każdy upalny dzień. Pozostałe fragmenty legginsów są wykonane z materiału Flexible Ultra 4K pozwalający na przeniesienie nadruku w jakości 4K i oryginalnym wzornictwem z efektem 3D. Idealnie dopasowujące się do kształtu sylwetki, o wysokich parametrach oddychalności, który jest rozciągliwy w czterech kierunkach, jest delikatny i przyjemny dla skóry- nie powodując otarć.
5- Silikonowa taśma, dzięki której spodenki pozostają na miejscu i nogawki nie podwijają się mimo wielu godzin treningu. Taśma świetnie przylega do ciałą i jest bezuciskowa, nie uczula i nie powoduje otarć.

OSKD

Legginsy są krótsze od modelu OSKK oraz są w 100% wykonane z dzianiny Flexible Ultra 4K pozwalający na przeniesienie nadruku w jakości 4K i oryginalnym wzornictwem z efektem 3D. Idealnie dopasowujące się do kształtu sylwetki, o wysokich parametrach oddychalności, który jest rozciągliwy w czterech kierunkach, jest delikatny i przyjemny dla skóry- nie powodując otarć. Posiadają wstawki materiałowej Brisk Soft na zewnętrznej i wewnętrznej części nogawek.
1- Elastyczny pas z wewnętrznym sznurkiem do regulacji stabilizuje legginsy w talii.
2- Tylna kieszonka z suwakiem wygodnie pomieści klucze, banknoty i karty, a nawet smartfona.
3- Model posiada również odblaskowe logo.

OSKZ

Mocną stroną legginsów są elastyczne szwy, które rozciągają się wraz z materiałem i nie rozrywają się. Legginsy wykonane są z materiału Flexible Ultra 4K pozwalający na przeniesienie nadruku w jakości 4K i oryginalnym wzornictwem z efektem 3D. Idealnie dopasowujące się do kształtu sylwetki, o wysokich parametrach oddychalności, który jest rozciągliwy w czterech kierunkach, jest delikatny i przyjemny dla skóry- nie powodując otarć.
1- Wysoki stan i szeroki pas w talii. Są delikatne, idealnie dopasowane do sylwetki
2- Dzięki bocznej kieszonce na zamek, możesz zabrać na trening niezbędne drobiazgi np. klucze. chusteczki itp.
3- Odblaskowe logo.

czytaj dalej zwiń
Rozmiar