Radosna, odważna, skora do pomocy, promienna, ciekawa świata, silna, aktywna, optymistka, bezinteresowna. Nie dająca się schematom, myśląca nieszablonowo, wolna, troszcząca się o dobro planety. To Ty, nasza #nessigirl! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy wyjątkowe koszulki! Uszyliśmy je z organicznej bawełny, którą pokocha Twoja skóra. Są wykonane z poszanowaniem pracy człowieka. Wolne od szkodliwej chemii, delikatne i wytrzymałe zarazem. Troszczymy się o naszych zwierzęcych przyjaciół, nie używamy więc naturalnej skóry. Metkę na koszulce wykonaliśmy z washpapy - specjalnego rodzaju papieru z kauczukiem: po praniu zyska postarzony wygląd vintage. Którą #nessigirl jesteś dzisiaj?
#comfortwear #eko #cotton #ethicalwear
Wybierz spośród sześciu soczystych kolorów w trzech fasonach:

  • Loose - dla fanek fasonu oversize; u dołu niespętana szwem, a podwinięte rękawki i szew na plecach dodają jej zadziorności.
  • Classic - dla miłośniczek sprawdzonych rozwiązań, które pasują do każdej stylizacji. Doskonale prezentuje się i do joggerów, i do spódnicy.
  • Petite - to fason, który polubisz, jeśli jesteś niewysoka. Zadziorna loose o skróconym kroju, dopasowanym do Twoich potrzeb.
czytaj dalej zwiń
Filtruj
×
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj