Koszulki Nessi Sportswear sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz krótkiego rękawa. To multisportowe t-shirty, w których wygodnie poćwiczysz zumbę, crossfit, power jogę czy pilates. 

KFW - koszulka wiązana fitness o fantazyjnym fasonie. Przewiewna i lekka dzięki bardzo dobrym parametrom oddychalności. Innowacyjna tkanina ze strefami 3D. Koszulka jest szybkoschnąca. Na przodzie umieściliśmy odblask.

TSF - lekka koszulka sportowa classic. Doskonałe parametry oddychalności. Stworzona z innowacyjnej tkaniny, zbudowanej ze struktur 3D. Koszulka jest szybkoschnąca, ma odblask z przodu.

BUD - koszulka oddychająca ultra, must have w szafie każdej aktywnej dziewczyny! Niezawodna w każdych warunkach koszulka, która jest jak druga skóra. ultralekka, ultracienka, ultrawytrzymała. Błyskawicznie wysycha, dzięki systemowi kanalików 3D. Świetnie oddycha i nie klei się do ciała. Wykończona bezuciskowymi ściągaczami. Utrzymuje optymalną temperaturę ciała: nie wychładza organizmu. Tak! To jest koszulka idealna na każdy trening, wybierz ją zawsze wtedy, gdy potrzebujesz maksymalnego komfortu i wsparcia technologii.

czytaj dalej zwiń
Filtruj
×
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj