Cena: 99,00zł

KOMINIARKA TERMOAKTYWNA BLACK

Kod produktu: AK3-90

Kolor: Czarna

Płeć: Unisex

Chroni przed wiatrem i chłodem

Ta kominiarka przyda się w szafie każdego biegacza, rowerzysty, motocyklisty czy miłośnika jazdy na nartach. Wykonano ją z materiału Flexible Fit, który izoluje od wiatru i chłodu, a równocześnie odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry, zapobiegając wychłodzeniu organizmu. Co więcej, jest delikatny, przyjazny dla skóry i rozciąga się w czterech kierunkach. Panelowa konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie i dodatkowo usprawnia transport wilgoci do warstw zewnętrznych. Kominiarka posiada siateczkowe wstawki w okolicach nosa, które przyspieszają cyrkulację powietrza oraz specjalne wykończenie w formie kołnierza.

Na ekstremalne treningi

Kominiarka została stworzona z myślą o osobach, które lubią trenować nawet w ekstremalnych warunkach. Utrzymuje optymalną temperaturę głowy i skutecznie chroni kark, uszy i zatoki przed wiatrem i chłodem. Do tego wykonano ją z materiału, który jest delikatny i perfekcyjnie dopasowuje się do twarzy.

Zakres temperatur od +4 do -15 ⁰C.

ZALETY

Zapobiega wychłodzeniu organizmu. Materiał, z jakiego wykonano kominiarkę, dobrze oddycha i szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Jest bardzo wytrzymała. Włókna materiału Amet Fibra dzięki unikatowemu procesowi produkcji są ponad trzykrotnie mocniejsze od tych bazujących na naturalnych włóknach.

Bardzo szybko schnie. Amet Fibra schnie ponad 8 razy szybciej niż bawełna.

Zapewnia komfort podczas aktywności. Kominiarka posiada elastyczny otwór na twarz, jest bezuciskowa, nie powoduje podrażnień i odparzeń.

Zapewnia szyi, twarzy i uszom ochronę przed wiatrem i chłodem. Materiał, z jakiego wykonano kominiarkę, wykazuje dużą elastyczność i idealnie dopasowuje się do kształtów głowy.

TECHNOLOGIE


Skład:

Polipropylen 44% ( Amet Fibra Termo),

Poliamid 50% (Amet Fibra),

Elastan 6%.