HARMONY - KOLEKCJA FW 21/22

Zeszłej jesieni i zimy zabraliśmy Cię do odległej krainy magii. W naszej Japonii zobaczysz faunę i florę ze snu, wkroczysz na biegowe ścieżki wśród kwiatów, zahipnotyzuje Cię szum fal. Daj się ponieść Harmony!

 

Tajemnica Harmony

Wyobraź sobie pomarańczową kulę wschodzącego słońca, która oświetla fale rozbijające się o brzeg. Gdzieś nad taflą wody słychać krzyk żurawi, unoszących się do lotu, a w oddali widzisz niesamowity bambusowy gaj. Poznasz jego tajemnice, kiedy tylko wybiegniesz spod ogromnego parasola z kwiatów wisterii. Te wszystkie elementy znajdziesz na wzorach naszej kolekcji FW 21/22 – Harmony.

 

JAPOŃSKIE INSPIRACJE

Tym razem zainspirowała nas kultura Japonii. Odkrywaliśmy ją na nowo, przepuszczając znane symbole przez filtr wyobraźni i odzwierciedlając na naszych wzorach. Japońską faunę reprezentują żurawie, koi czy tygrysy, ale puszczamy też do Ciebie oko – na Mozaice wypatrzysz polskiego rysia. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przedstawili Ci również bogactwa flory: bambusowy gaj, parasole kwiatów wisterii, pomarańczowe maki i niebieskie irysy, trzcina bambusowa... Daliśmy się ponieść pięknu natury. Charakterystyczny dla zeszłorocznej kolekcji jest też motyw fal, bardzo ceniony przez Japończyków. Mamy nadzieję, że i Tobie się spodoba!

 

Pomysł na kolekcję Harmony

Pomysł na stworzenie kolekcji opartej na motywach japońskich zrodził się w czasie pandemii. Wszyscy doświadczyliśmy wtedy zamknięcia w czterech ścianach bez możliwości podróżowania i spotykania się z innymi ludźmi. Lockdown był doskonałą okazją, by poznać sztukę i kulturę kraju kwitnącej wiśni.

Czas spędzony na poszukiwaniach zaowocował pełnymi kolorów wzorami, zawierającymi charakterystyczne dla tego kraju elementy. Japonia to miejsce tak odległe i ciekawe kulturowo, że stanowi pewnego rodzaju zagadkę i wzbudza chęć „odkrycia”. Marzenie o podróży do Japonii przelaliśmy na wzory nowej kolekcji, by zarazić Was po raz kolejny naszą pasją. Planujemy kiedyś zobaczyć Japonię na żywo, a póki co przekazujemy Wam naszą wizję nawiązującą do egzotycznej natury tej wyspy.

 

Sesja zdjęciowa na Islandii

Wybór Islandii jako planu zdjęciowego nie jest przypadkowy. To niezwykła wyspa pełna wulkanów, czarnego piasku, zieleni i błękitnej wody. Choć Islandię dzieli od Japonii spora odległość, ich krajobrazy bywają bardzo zbliżone.
Swym urokiem i tajemniczością Islandia wzbudza chęć odkrywania i stanowi doskonałe tło dla naszych wzorów. Obie wyspy to dzika, nieokiełznana natura. Uwielbiamy wyzwania i odkrywanie nowych miejsc, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam Islandię i jej skarby, a przy okazji sprawdzić nasze ubrania w ekstremalnych warunkach. Takie testy to zawsze niepewność, ale ich wyniki przerosły nasze oczekiwania! Dlatego z radością zapraszamy Was do zapoznania się z Harmony! Szczególnej uwadze polecamy Vetur Guard - tarczę przed chłodem. To zaskakująca dzianina - dająca ciepło, ale cienka i lekka. Rewelacja!

 

JAKA JEST KOLEKCJA HARMONY?

Harmony to nasze poszukiwanie równowagi, spokoju. Spoglądamy z dystansem na to, co dzieje się wokół nas, by odnaleźć balans. Spokój ducha po burzy jest wszystkim - my chcemy go odnaleźć!

Za pomocą wzorów przenosimy się wspólnie do Japonii. Chcemy obudzić w Was zachwyt tym, co powstało w naszej wyobraźni. Krajobrazy, jakie możecie zobaczyć na naszych zdjęciach, harmonizują z wzorami, dając wyciszenie i radość z obcowania z dziką naturą. Przenieście się z nami do krain pełnych kolorów i żywiołów!

Sprawdź, który wzór Harmony jest dla Ciebie stworzony! Produkty z kolekcji FW21/22 znajdziesz poniżej: