New
Price: 42,25€

KOSZULKA 100% BAWEŁNA EKO

Kod produktu: TBM-9G6

Kolor: Wielokolorowy

Płeć: Męski

Koszulka z krótkim rękawkiem wykonana z bawełny organicznej pierwszej klasy. Powstała w poszanowaniu środowiska naturalnego i praw pracy człowieka. Przeznaczona do codziennego użytkowania. Można ją nosić do pracy, szkoły, na zakupy czy spacer.

Bawełna organiczna

Koszulka została stworzona z wysokiej jakości bawełny organicznej uprawianej na plantacjach ekologicznych. Metoda produkcji ekobawełny jest w pełni kontrolowana i spełnia szereg norm ujętych w certyfikatach jakości. Wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w przyrodzie, w tym jest wolna od nawozów i chemicznych środków ochrony roślin. Ekobawełna obrabiana jest naturalnymi metodami, a proces jej wytwarzania działa w trybie zmniejszonego zużycia wody. Jest ręcznie zbierana, posiada znak „Przyjazny dla człowieka” oraz realizuje wymogi humanoekologiczne.

Udogodnienia

Koszulka o luźnym kroju, nie uciska i nie krępuje ruchów. Oferuje swobodę i pełną wygodę. Materiał, z którego ją wykonano bardzo dobrze oddycha. Jest delikatny, miękki i przyjazny dla skóry. Nie uczula. Jednocześnie charakteryzuje się najwyższą jakością, jest wytrzymały, zachowuje swój kształt.

Żywe kolory

Koszulka z bawełny organicznej barwiona jest naturalnymi metodami. Bardzo dobrze oddaje intensywność kolorów. Nie traci ich w praniu i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Barwniki są bezpieczne dla skóry.

TECHNOLOGIES

Koszulkę wykonano z bawełny organicznej uprawianej na plantacjach ekologicznych.

Zachowuje się niczym druga skóra. Jest delikatna, miękka, przyjazna dla skóry, nie uczula.

Bardzo dobrze oddycha.

Materiał nie traci kolorów. Nie blaknie w praniu i pod wpływem działania promieni słonecznych, dzięki czemu odzież wygląda jak nowa przed długi czas.

Produkty oznaczone tym znakiem są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Oznaczenie tym znakiem potwierdza właściwości humanoekologiczne wyrobów włókienniczych i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie higienicznych dla środowiska pracy. Certyfiktat wydaje Zakład Certtyfikacji TEXTIL-CERT w Łodzi.

Produkty oznaczone tym znakiem pochodzą z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się nawozów sztucznych. Jest zakaz stosowania metali ciężkich, alergenów, GMO (organizmów modyfikowanych genetycznie) chromu, niklu, miedzi, PCV, wybielaczy zawierających chlorki i bromki.
Bawełna organiczna cechy:

- jest przyjazna dla skóry,

- delikatna,

- przyjemna w dotyku,

- dobrze oddycha,

- chroni kolory,

- nie uczula.

Skład: 100% bawełna.

Wash

Koszulka z bawełny organicznej wymaga odpowiedniej pielęgnacji:

- prać w temperaturze maksymalnie 40°C, choć zalecamy raczej 30°C,

- nie używać wybielacza,

- nie chlorować,

- prać w łagodnym detergencie lub środku piorącym do kolorów,

- prasować przy temperaturze żelazka maksymalnie 150°C,

- nie czyścić chemicznie,

- nie suszyć w suszarce.

Men's clothing

Size S M L  XL
Height 164 - 176 174 - 182 180 - 188  186 - 194
Chest
86 - 94 94 - 102 102 - 110  110 - 120

* The model in the picture is 188 cm tall and wearing a size L shirt.