Odpaliliśmy SS2020!

Wczoraj, 10.03.2020 wystartowaliśmy z nową kolekcją. Do godziny 0 przygotowywaliśmy się długo, bo na końcowy efekt składa się wiele małych kroków, które wprawiają wszystko w ruch. Buzuje w nas ogrom emocji – cieszymy się Waszymi reakcjami, zaczyna opadać stres, widzimy, że sprostaliśmy Waszym i własnym oczekiwaniom.

Oto Kolekcja SS2020 we własnej osobie – opowiada o wspólnym biegu, o pięknie Fuerty, gdzie powstały świeże i soczyste fotosy.

„Cześć, biegniesz ze mną?
Odkryję przed Tobą naszą nową kolekcję, która poskramia cztery żywioły. Najpierw rozgrzewka. Wokół bezkresna przestrzeń, tu liczy się tylko rytm natury. Złoty saharyjski pyłek miesza się z grubymi okruchami wulkanicznego piachu.
Biegniesz szybciej, a spienione fale rozbijają się o czarne księżycowe skały, rozbryzgując dookoła słone wody oceanu. Spróbujmy wspiąć się wyżej, co widzisz? Turkusowe zatoki niczym wstęgi wbijają się w ląd, zielone kępy traw są jak samotne wysepki, wielkie głazy zmieniają się w ziarenka maku. Chwila odpoczynku? Groźne chmury nikną pod stopami, jesteś na szczycie. Liczy się tylko tu i teraz – chłoń tę chwilę.

Wiatr rozwiewa Twoje włosy, piasek pryska spod stóp, słońce rozgrzewa skórę, szum fal ogłusza. To powietrze, ziemia, ogień i woda – tworzysz z nimi harmonię. Biegnij ścieżkami, które wytycza Matka Natura!”

 

Wierzymy, że i tym razem staniecie się częścią naszej opowieści – to daje nam siłę do działania! Niech przemówią obrazy:Pozdro - Ekipa Nessi

Add a comments

Fields marked (*) are required