IDŹCIE ZA KOLOREM, CZYLI PRAPREMIERA NOWEJ KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2019/20

Dotarliśmy do Krynicy! To już nasza coroczna tradycja. Nie ma siły, która zatrzymałaby nas przed dotarciem w samo centrum biegowego zamieszania. Kto połknął biegowego bakcyla, ten na pewno słyszał o Festiwalu Biegowym. Gdy dobiega końca Forum Ekonomiczne, miejsce przejmujemy My! W dniach 6-9 września, jedyny słuszny kierunek to Krynica.

Wylądowaliśmy na miejscu późniejszym popołudniem i od razu ruszyliśmy na spotkanie Nessiakow. Wspólne doładowanie węgli przyda się każdemu. Zarówno tym, którzy startują, jak i nam - czekającym na Was na Expo. Uwierzcie - przybijanie piątek i wymiana nawet kilku zdań z każdym Was, pochłania masę energii. Uwielbiamy ten stan. Jak po dobrym maratonie - padasz na mecie, ale już myślisz o kolejnym razie. Na ulicach Krynicy coraz więcej osób z logo N na piersi. Buzie uśmiechają się i wymieniamy porozumiewawcze spojrzenia! Zawsze! Nessi to stan umysłu. Jedna, wielka, kolorowa drużyna!

 

Dzisiaj pierwszy dzień targów. Czujemy się trochę jak Święty Mikołaj, który rozdaje prezenty. Odsłaniamy karty Nowej Kolekcji i mamy ciarki, gdy obserwujemy Wasze reakcje. Oddaliśmy siebie tworząc nowe wzory i teraz wypatrujemy błysku w Waszych oczach.

 

Wszystko przygotowane, rozstawione. O 13” startujemy!

Mamy dla Was masę niespodzianek.

Nie obawiajcię się, nie krępujcie! Podchodźcie, zagadujcie. Jesteśmy tu dla Was.

Add a comments

Fields marked (*) are required