CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM NASZEJ GRUPY?! DO WYBORU – DO KOLORU!

Od samego poczatku było wiadomo, że Nessi, to coś więcej niż sklep z ubraniami. Takie określenie, aż dziwnie się wypowiada. Każdy, kto zetknął się z naszą marką wie, że kolorowe ciuchy łączą się w tym miejscu z niezwykłą filozofią. To przestrzeń, gdzie pasjonaci wszelkich aktywności spotykają się, aby porozmawiać, wesprzeć na duchu, pochwalić czy wspólnie spędzić sportowy czas.

Jak to zwykle bywa, początkowo Nessi Sportswear oparte było na jednej platformie wymiany doświadczeń. Tu mieszało się wiele wątków i tematów i chociaż nie można tego nazwać chaosem, naturalnie wyszła potrzeba podzielenia tego tortu na kilka kawałków. W trosce o to, aby nie umknęła żadna informacja i można było swobodnie, w każdej chwili je odnaleźć - stworzyliśmy miejsca, które to umożliwią. Każde z nich miało zajmować się nieco odmienną tematyką, choć nadal oscylujacą dookoła sportu i oczywiście naszej marki.

 

Największa porcja trafiła do KOLOROWEJ DRUŻYNY NESSI, następnie w kolejce stanęło NESSI AKTYWNIE, a po nim NESSI SMACZNIE i ZDROWO. Podział ten jest jednak bardzo techniczny, bo do grup stale dołączają nowi członkowie i szala ta może w każdej chwili przechylić się w inną stronę. Zresztą nie o to tutaj chodzi, aby konkurować. Każda grupa działa w myśl zasady FAIR PLAY i świetnie się wspiera i uzupełnia. W zależności od zainteresowania, członkowie mogą zameldować się w każdej z nich i korzystać z informacji tam zawartych do syta.

-          Dlaczego grupy są zamknięte?

-          Po pierwsze, aby panował w nich ład i porządek, a także dlatego, aby zbudować tu atmosferę przyjazną do dyskusji. Działamy w myśl pełnej tolerancji oraz akceptacji i chociaż nie boimy się tematów tabu i gorących komentarzy, to chcemy jak dobra Mama i Tato, mieć kontrolę nad sytuacją w naszym domu. Jesteśmy natomiast otwarci na gości, choć zawsze uprzejmie prosimy o wytarcie butów i zaakceptowanie naszego regulaminu.

Prócz powyższych posiadamy również dwie grupy otwarte – GIEŁDĘ BIEGOWĄ NESSI i NESSI FAQ. Taka forma, w tym miejscach, jest najlepszym rozwiązaniem.

 

KOLOROWA DRUŻYNA NESSI

https://www.facebook.com/groups/KDNESSI/

To pozytywnie zakręceni pasjonaci aktywności, którym przyświeca motto “W GRUPIE SIŁA”. To miejsce dla miłośników ruchu, gdzie staż i umiejętności stanowią tylko dodatek. KDN powstała po to, by pokazać jak sport łączy ludzi. Panuje tu wolność i swoboda, nie trzeba być perfekcyjnie umalowanym, mieć włosów wprost od fryzjera i robić podwójnego salta w tył.  Pot i łzy (radości) są jak najbardziej wskazane.

Jesteśmy po to, by rozmawiać o swoich pasjach, czyli czymś pozytywnym i pełnym dobrej energii! Dzielimy się zdjęciami i komentujemy je zachowując ogromną dozę dystansu do samych siebie.

Co warto podkreślić – KDN to ekipa działająca nie tylko online! To nowe znajomości, a nieraz i przyjaźnie – również w realu. Wspólne treningi, zawody, spontaniczne akcje, pamiątkowe fotki.

Co interesujące dla fanów Nessi – przynależność do KDN to również możliwość wymiany spostrzeżeń i oceny testowanych ciuchów z logo N na piersi. Tutaj zdarza się uchylić rąbka tajemnicy na temat produktów zanim pojawią się one oficjalnie w sprzedaży. To miejsce konkursów, rabatów i niespodzianek.

 

NESSI AKTYWNIE

https://www.facebook.com/groups/nessiaktywnie/

Priorytetowym celem grupy jest “AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU”. Nessi Aktywnie pozwala na przełamywanie wirtualnych barier i wychodzi w rzeczywistość, gdzie umawiamy się na wspólne treningi, ustawki przed zawodami czy towarzyskie spotkania.

Działamy jako team – jesteśmy otwarci na nowe znajomości i wzajemną integrację. Skupiamy się dookoła sportu, dzielimy doświadczeniami i motywujemy!

Co ważne – tu wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od stopnia wytrenowania. Przyświeca nam pamięć, że każdy z nas kiedyś zaczynał, przełamywał pierwsze lody i wchodził na nieznany sobie grunt. Taka myśl pozwala na zachowanie szacunku między członkami grupy i do sportu w jego całej okazałości. Umożliwia także podanie pomocnej dłoni, wsparcie i wymianę zdobytej wiedzy w miłej i sympatycznej atmosferze.

Nessi Aktywnie w przeciwieństwie do KDN jest nieco bardziej precyzyjne i sfokusowane na ruch sam w sobie. Łączy wiedzę teoretyczną z praktyką. Pomiędzy aktywności wplatane tu są porady biegowe dotykające wielu dziedzin: techniki biegu, ćwiczeń,  regeneracji, kontuzji, sprzętu, motywacji, zawodów czy diety.

Posty pisane wpierane są filmikami, dzięki czemu członkowie mają dostęp do kompletu ciekawej wiedzy, która ma na celu pomóc jeszcze przyjemniej spędzić aktywny czas.

To także idealne miejsce na wszelkie prośby o pomoc czy akcje charytatywne.

 

NESSI SMACZNIE I ZDROWO

https://www.facebook.com/groups/245245072621184/

Nessi Smacznie i Zdrowo przyświeca hasło „ZDROWO, PYSZNIE I EKOLOGICZNIE”. W grupie można spodziewać się wpisów krążących dookoła tematu żywienia, a w nich propozycji zdrowych posiłków i przekąsek, dań z domowej spiżarni, ekologii na talerzu, a także potraw regionalnych, jako że członkowie grupy rozsiani są po całej Polsce, a nawet poza jej granicami.

To również zdrowa baza danych i informacje o złotych (dobrych) i czarnych (złych) produktach, podpowiedzi jak unikać błędów żywieniowych, miejsce wskazówek kulinarnych i sportowych podróży z nożem i widelcem w ręku.

Od czasu do czasu przemycane są tu i małe grzeszki, ponieważ zgodnie twierdzimy, że życie musi mieć smak!


GIEŁDA BIEGOWA NESSI

https://www.facebook.com/groups/gieldabiegowanessi/

Giełda otwarta - sprzedażowa dla Kolorowej Drużyny Nessi. Tutaj sprzedajemy lub wymieniamy odzież i akcesoria sportowe Nessi, choć nie tylko. Wszystkie zasady grupy podane są w regulaminie, który precyzyjnie prowadzi za rękę i tłumaczy jak poruszać się w tej materii.

Co warte uwagi, to możliwość znajdowania konkretnych rzeczy, a następnie wyrażenia swojego zadowolenia z transakcji, w wygenerowanym specjalnie do tego celu wątku.

 

NESSI FAQ

https://www.facebook.com/groups/275028392943795/

To burzliwe miejsce i głębokie jak studnia bez dna. Nessi FAQ ułatwia komunikację dotyczącą naszych produktów. Wszelkie pytania, wątpliwości, problemy, sugestie, pomysły – znajdują tu swoje miejsce. To przestrzeń o tym, co może usprawnić obsługę oraz pomoże tworzyć jeszcze lepsze produkty.

Nessi FAQ kieruje w miejsca wymiany, zwrotu czy reklamacji towaru. Odpowiada na pytania odnośnie rozmiarów, kolorów, a nawet te związane z bieganiem oraz sprzętem biegowym.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do naszych grup – proszę się rozgościć, korzystajcie z informacji tam zawartych, nawiązujcie nowe znajomości i cieszcie się sportem.

 

Add a comments

Fields marked (*) are required