Categories
 • Wywiad: Kolorowe małżeństwo Dammów
 • Lookbook vs Rzeczywistość

  Lookbook vs Rzeczywistość

  Oto nasze piękne, kolorowe, zadowolone i pełne pozytywnej energii dziewczyny. Prezentują się w naszych ubraniach niesamowicie – prawda?

  Kiedyś zakupy w sklepie internetowym kojarzyły się nam z kupowaniem kota w worku. Zamawiając towar nie do końca wiedzieliśmy czego się spodziewać. Na zdjęciu wygląda wszystko pięknie i ładnie, a w rzeczywistości bywa gorzej.
  Nie z nami te numery! Robiąc zakupy w Nessi, dostajesz to co widzisz, nigdy inaczej!

  read more
 • Nessi z wyróżnieniem e-Gazeli Biznesu 2019!

  Nessi z wyróżnieniem e-Gazeli Biznesu 2019!

  22 listopada 2019r., w Warszawie – Wojtek Izbicki i Żaneta Adamus odebrali w imieniu Nessi - wyróżnienie e-Gazeli Biznesu.
  Już trzeci raz mamy zaszczyt wziąć udział w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce.
  Dziękujemy!

   

   

  read more
 • Kim jest Kana?

  Kim jest Kana?

  llalala

  read more
 • HISTORIA PEWNEJ PRZYJAŹNI...
 • Sesja z Nessi - backstage

  Sesja z Nessi - backstage

  Trzeci weekend listopada 2019r. przebiegł u nas pod hasłem Sesja z Nessi.
  Przebiegł – dosłownie, bowiem dziewczyny, które wygrały udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej musiały nabiegać sporą liczbę kilometrów, abyśmy mogli cieszyć się efektami wspólnej pracy. Dziewczyny stwierdziły jednogłośnie, że pozowanie to nie jest lekka robota. Wymaga skupienia, zaangażowania, odwagi, charyzmy, a przede wszystkim dobrej kondycji.

  Co to był za weekend?

  read more
 • Paweł Żuk – Rekordzista Polski w Biegu 48h na bieżni mechanicznej

  Paweł Żuk – Rekordzista Polski w Biegu 48h na bieżni mechanicznej

  Paweł Żuk – człowiek nieprzewidywalny, który udowadnia, że chcieć, znaczy móc. Czym tym razem nas zaskoczył?

  Został pomysłodawcą, jednym z Organizatorów, a równocześnie Zwycięzcą I Mistrzostw Świata w Biegu 48-godzinnym na bieżni mechanicznej. Impreza miała miejsce w dniach 8-10.11.2019 roku, w ReShape Fitness Zabrzu. Bieg stanowił część większego eventu, trwającego 4 dni, a świętującego pierwsze urodziny klubu.

   

  Skąd pomysł, zapytaliśmy Pawła...

  “Zostałem zaskoczony. Powinienem być już w Atenach i zmagać się z dystansem na 5000km. Przesunięto jednak datę biegu o 3 miesiące, a ja zupełnie nic nie planowałem w tym okresie. Nie miałem żadnych startów. W związku z tym wymyśliliśmy z moimi znajomymi z klubu ReShape, że pobiegnę test - sprawdzian w biegu 48h na bieżni mechanicznej i jednocześnie ustanowię Rekord Polski...”.

  Co było dalej, jak się planuje swój własny sukces? Spotkaliśmy się z Pawłem przed i po biegu i zapytaliśmy o towarzyszące mu emocje. Zapraszamy do rozmowy.

  read more
 • Nessi Time

  Nessi Time

  Boooom! Zaczynamy kolejną rewolucję!
  Przyszedł czas na NESSI TIME!
  Sprawdź, przyłącz się i działaj z nami!
  https://www.facebook.com/events/416143342661974/

  read more
 • Kim jest Norbert?

  Kim jest Norbert?

  Zostało ich dwóch. Są jak biznesowe połówki jabłka. Uzupełniają się i zdaje się – nie wchodzą z butami w rolę drugiego. Zdrowy, bo naturalny podział obowiązków. Wojtek został twarzą Nessi, a Norbert wybrał tę część, która nie ma zbyt wiele okazji do brylowania. Czy mu to przedzkadza? A skądże! W świecie internetu i statystyki czuje się jak ryba w wodzie i będąc całkowicie szczerym – wszyscy wiedzą, że bez niego ten pociąg dalekoby nie zajechał.

  Czym dokładnie zajmuje się Norbert i z jakimi wyzwaniami musi się zmierzać?

  Zapraszamy do lektury.

  read more
 • CUBIC GUARD - RYCERZ WŚRÓD MATERIAŁÓW

  CUBIC GUARD - RYCERZ WŚRÓD MATERIAŁÓW

  Czytanie o technicznych aspektach materiałów może, ale nie musi być nudne jak flaki z olejem. Jak zatem zainteresować odbiorcę, aby przebrnął przez te treści i pomimo wszystko co nie co zapamiętał...? Postaramy się to zrobić i liczymy na Twoją uwagę i chwilę zainteresowania.

  Dzisiaj na tapetę wjeżdża CUBIC GUARD.

  read more
 • AKCJA #JESTEMSUPER

  AKCJA #JESTEMSUPER

  Podobno w listopadzie częściej niż w pozostałych miesiącach - cierpimy na chandrę i szybciej dopada nas przygnębienie. Dni są krótkie, ponure, a pogoda często nie nastraja zbyt optymistycznie.

  Jednak mamy na to sposób i ruszamy z nową - listopadową akcją #jestemsuper

  Gdzie – na grupie Nessi Aktywnie.

  Odwiedź nas i odważ się!

  read more
 • Kim jest Żaneta?

  Kim jest Żaneta?

  Nie chcemy być sztampowi i mówić, że to Żaneta kręci głową Wojtka. To zbyt oklepane i pewnie w wielu sytuacjach mija się z prawdą. Pewnym jest jednak, że to wspaniała partnerka i kompan. Głowa pełna kolorowych pomysłów. Człowiek konkretny, decyzyjny, ale i niezwykle sympatyczny. Żaneta ma duszę artysty, a skórę nosorożca. Takie połączenie pozwala na kreowanie przez nią niesamowitych wzorów Nessi, które później w konfrontacji z bezwzględnym światem, mają szansę utrzymać się na powierzchni przez wiele sezonów.

  Chcesz poznać ją bliżej?

  Zapraszamy do lektury.

  read more
 • NA CEBULKĘ – CZYLI JAK?

  NA CEBULKĘ – CZYLI JAK?

  Wielowarstwowa zabawa ubraniami zaczęła się już na dobre. Mamy jesień, za chwilę zapuka do nas zima. Czas najwyższy poznać tajniki ubierania się na cebulkę.

  W normalnych, okołosportowych sytuacjach sprawa może wyglądać nieco mniej skomplikowanie. Natomiast w towarzystwie treningu często pojawia się masa pytań.

  Z jednej strony chcemy, aby było nam ciepło. Z drugiej, nawet w okresie jesienno-zimowym, może okazać się, że grubo przesadziliśmy.

  Jak znaleźć złoty środek?

  read more
 • Co ma Halloween do adopcji Pantery Śnieżnej?

  Co ma Halloween do adopcji Pantery Śnieżnej?

  Wiele osób zarzuca Halloween, że to święto nie nasze, nie polskie. Że zadomowiło się na naszym podwórku zupełnie nieproszone. Wiele osób nie kultywuje chodzenia po domach z głośnym okrzykiem “cukierek, albo psikus”. Rozumiemy to i szanujemy.

  Sami mamy jednak do całej sytuacji chyba dość zdrowe podejście.

  read more
 • TRENUJ JESIENIĄ

  TRENUJ JESIENIĄ

  Osobom, którym daleko do aktywności fizycznej, bardzo ciężko jest zrozumieć - jak można trenować w okresie jesienno-zimowym. Dokładając do tego sporty uprawiane na zewnątrz – istna katastrofa. Zimno, szaro, wieje, pada. Tylko wariaci zdolni są do takich poświęceń.

  Z takimi opiniami przyszło się nam spotkać nie raz. No cóż. Pozostawiamy w odpowiedzi lekki uśmiech.

  - Dlaczego?

   

  read more
 • LICYTACJE NESSI #BIEGAMDOBRZE

  LICYTACJE NESSI #BIEGAMDOBRZE

  Zapowiedź tego wywiadu jest dość dużym wyzwaniem. Bo jak tu przedstawić kobietę, która nie chce, aby o niej mówiono. Kobietę, która stoi na czele, ale zupełnie nie czuje się przywódcą. Kobietę o pięknym sercu, która pragnie, aby opowiadano o pięknych sercach innych.

  Uszanujmy zatem jej prośbę i pozostańmy w atmosferze wielkich czynów, które są zasługą nie jednej, a sporej grupy osób. Nie unikniemy jednak wspomnienia o Kasi, która została koordynatorką całego, pozytywnego zamieszania. 

  read more
 • PIJ WODĘ! ZDROWY NAWYK.

  PIJ WODĘ! ZDROWY NAWYK.

  Picie wody jest niezwykle ważne. Czy teraz, kiedy robi się coraz zimniej, wypijacie odpowiednią ilość?

  W tym tygodniu o to walczymy!

  Akcja PIJ WODĘ wystartowała na grupie Nessi Smacznie i Zdrowo z dniem 7.10.2019r. Nie jest jednak za późno, aby się do niej przyłączyć! Drukujcie planner i bawcie się razem z nami!

  read more
 • AKCJA #JAPRZEDIPO

  AKCJA #JAPRZEDIPO

  Na grupie Nessi Aktywnie wraz z początkiem jesieni ruszyła nowa akcja: #JAPRZEDIPO

  Jako ludzie sportu wiemy najlepiej, jak się czujemy przed i po treningu. Jak wyglądamy w obu tych sytuacjach także...

  read more
 • WYWIAD Z MARZENĄ SPYCHAŁĄ

  WYWIAD Z MARZENĄ SPYCHAŁĄ

  Marzena Spychała jest doskonałym przykładem na to, jak regularna praca popłaca. Jej życie związane było ze sportem od samego początku. To właśnie on pomogł jej w cięższym momencie życia i co się okazało... oddał z nawiązką. Nasza Nessi-koleżanka to Mistrzyni Nordic Walking, która gdy tylko ma okazję zamienia się z zawodniczki - w Panią Sędzinę. Czy jest surowa w swoim fachu? Zapraszamy do lektury.

   

  read more
 • Co kryje się we wzorach Nessi

  Co kryje się we wzorach Nessi

  Na czym opiera się nowa kolekcja Nessi? Oczywiście na wzorach i kolorach. To sprawa bezdyskusyjna i zwyczajnie nie da się tego przeoczyć. Zaprojektowanie jej to praca zespołowa, rozciągająca się na kilka dobrych miesięcy.

  • Czy to proste?
  • Ani troszeczkę.
  read more