Categories
 • Odpaliliśmy SS2020!

  Odpaliliśmy SS2020!

  Wczoraj, 10.03.2020 wystartowaliśmy z nową kolekcją. Do godziny 0 przygotowywaliśmy się długo, bo na końcowy efekt składa się wiele małych kroków, które wprawiają wszystko w ruch. Buzuje w nas ogrom emocji – cieszymy się Waszymi reakcjami, zaczyna opadać stres, widzimy, że sprostaliśmy Waszym i własnym oczekiwaniom.

  read more
 • ZMIANY W SIEDZIBIE NESSI

  ZMIANY W SIEDZIBIE NESSI

  Rozwój każdej firmy wymaga zmian. Czasem są to zmiany na poziomie personalnym. Czasem na poziomie organizacyjnym i nie dotyczy to tylko samej organizacji pracy, ale także przestrzeni w jakiej daną pracę się wykonuje. To w jakim miejscu przebywamy w czasie wykonywania naszych obowiązków służbowych, może mieć wpływ na nasze samopoczucie, komfort, a przede wszystkim ma kluczowe znaczenie przy koncentracji i efektywności w realizowaniu powierzonych zadań. Istotne jest, by każdy członek załogi miał stworzone takie warunki, w których nie tylko on sam ma ułatwioną pracę, a także by nikt nie przeszkadzał sobie nawzajem.

  read more
 • PAWEŁ ŻUK W ATENACH - TO JUŻ OSTATNIA PROSTA

  PAWEŁ ŻUK W ATENACH - TO JUŻ OSTATNIA PROSTA

  Ponad 40 dni i nocy w Atenach w Grecji i ponad 4 000 kilometrów pokonane biegiem przez naszego mistrza Pawła Żuka. Choć do finału jego zmagań coraz bliżej to przemierzony przez niego do tej pory dystans, krótki sen i zmienna pogoda - odznaczyły już swoje piętno nie tylko na kondycji fizycznej, ale przede wszystkim psychicznej.

  read more
 • GRAMY DLA WOŚP

  GRAMY DLA WOŚP

  12.01.2020 odbył się już po raz 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a my nie wyobrażamy sobie by nie dołożyć do tej mega akcji, choć małej skromnej cegiełki.

  read more
 • MORSOWANIE

  MORSOWANIE

  Pływanie zimowe potocznie nazywane “morsowaniem” staje coraz bardziej popularną aktywnością wśród wielu osób. Ma całe mnóstwo zalet. Wpływa pozytywnie na stan ogólny naszego ciała, a także i ducha. Praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych i na prawdę niewiele przeciwwskazań

  read more
 • Paweł Żuk i jego Ultramraton na dystansie 5000 km

  Paweł Żuk i jego Ultramraton na dystansie 5000 km

  To będzie pierwszy na świecie atestowany ultramaraton na dystansie 5000 km i wśród zawodników z całego świata znalazł się Paweł Żuk, czyli nasz niesamowity Asfaltowy Chłopak.

  Udało nam się go złapać w ostatniej chwili, tuż przed samym wylotem i podpytać o przygotowania, towarzyszące mu emocje oraz same zawody.

   

  read more
 • Ania - zaczęło się od skarpet...
 • Wywiad: Kolorowe małżeństwo Dammów
 • Lookbook vs Rzeczywistość

  Lookbook vs Rzeczywistość

  Oto nasze piękne, kolorowe, zadowolone i pełne pozytywnej energii dziewczyny. Prezentują się w naszych ubraniach niesamowicie – prawda?

  Kiedyś zakupy w sklepie internetowym kojarzyły się nam z kupowaniem kota w worku. Zamawiając towar nie do końca wiedzieliśmy czego się spodziewać. Na zdjęciu wygląda wszystko pięknie i ładnie, a w rzeczywistości bywa gorzej.
  Nie z nami te numery! Robiąc zakupy w Nessi, dostajesz to co widzisz, nigdy inaczej!

  read more
 • Nessi z wyróżnieniem e-Gazeli Biznesu 2019!

  Nessi z wyróżnieniem e-Gazeli Biznesu 2019!

  22 listopada 2019r., w Warszawie – Wojtek Izbicki i Żaneta Adamus odebrali w imieniu Nessi - wyróżnienie e-Gazeli Biznesu.
  Już trzeci raz mamy zaszczyt wziąć udział w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce.
  Dziękujemy!

   

   

  read more
 • Kim jest Kana?

  Kim jest Kana?

  llalala

  read more
 • HISTORIA PEWNEJ PRZYJAŹNI...
 • Sesja z Nessi - backstage

  Sesja z Nessi - backstage

  Trzeci weekend listopada 2019r. przebiegł u nas pod hasłem Sesja z Nessi.
  Przebiegł – dosłownie, bowiem dziewczyny, które wygrały udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej musiały nabiegać sporą liczbę kilometrów, abyśmy mogli cieszyć się efektami wspólnej pracy. Dziewczyny stwierdziły jednogłośnie, że pozowanie to nie jest lekka robota. Wymaga skupienia, zaangażowania, odwagi, charyzmy, a przede wszystkim dobrej kondycji.

  Co to był za weekend?

  read more
 • Paweł Żuk – Rekordzista Polski w Biegu 48h na bieżni mechanicznej

  Paweł Żuk – Rekordzista Polski w Biegu 48h na bieżni mechanicznej

  Paweł Żuk – człowiek nieprzewidywalny, który udowadnia, że chcieć, znaczy móc. Czym tym razem nas zaskoczył?

  Został pomysłodawcą, jednym z Organizatorów, a równocześnie Zwycięzcą I Mistrzostw Świata w Biegu 48-godzinnym na bieżni mechanicznej. Impreza miała miejsce w dniach 8-10.11.2019 roku, w ReShape Fitness Zabrzu. Bieg stanowił część większego eventu, trwającego 4 dni, a świętującego pierwsze urodziny klubu.

   

  Skąd pomysł, zapytaliśmy Pawła...

  “Zostałem zaskoczony. Powinienem być już w Atenach i zmagać się z dystansem na 5000km. Przesunięto jednak datę biegu o 3 miesiące, a ja zupełnie nic nie planowałem w tym okresie. Nie miałem żadnych startów. W związku z tym wymyśliliśmy z moimi znajomymi z klubu ReShape, że pobiegnę test - sprawdzian w biegu 48h na bieżni mechanicznej i jednocześnie ustanowię Rekord Polski...”.

  Co było dalej, jak się planuje swój własny sukces? Spotkaliśmy się z Pawłem przed i po biegu i zapytaliśmy o towarzyszące mu emocje. Zapraszamy do rozmowy.

  read more
 • Nessi Time

  Nessi Time

  Boooom! Zaczynamy kolejną rewolucję!
  Przyszedł czas na NESSI TIME!
  Sprawdź, przyłącz się i działaj z nami!
  https://www.facebook.com/events/416143342661974/

  read more
 • Kim jest Norbert?

  Kim jest Norbert?

  Zostało ich dwóch. Są jak biznesowe połówki jabłka. Uzupełniają się i zdaje się – nie wchodzą z butami w rolę drugiego. Zdrowy, bo naturalny podział obowiązków. Wojtek został twarzą Nessi, a Norbert wybrał tę część, która nie ma zbyt wiele okazji do brylowania. Czy mu to przedzkadza? A skądże! W świecie internetu i statystyki czuje się jak ryba w wodzie i będąc całkowicie szczerym – wszyscy wiedzą, że bez niego ten pociąg dalekoby nie zajechał.

  Czym dokładnie zajmuje się Norbert i z jakimi wyzwaniami musi się zmierzać?

  Zapraszamy do lektury.

  read more
 • CUBIC GUARD - RYCERZ WŚRÓD MATERIAŁÓW

  CUBIC GUARD - RYCERZ WŚRÓD MATERIAŁÓW

  Czytanie o technicznych aspektach materiałów może, ale nie musi być nudne jak flaki z olejem. Jak zatem zainteresować odbiorcę, aby przebrnął przez te treści i pomimo wszystko co nie co zapamiętał...? Postaramy się to zrobić i liczymy na Twoją uwagę i chwilę zainteresowania.

  Dzisiaj na tapetę wjeżdża CUBIC GUARD.

  read more
 • AKCJA #JESTEMSUPER

  AKCJA #JESTEMSUPER

  Podobno w listopadzie częściej niż w pozostałych miesiącach - cierpimy na chandrę i szybciej dopada nas przygnębienie. Dni są krótkie, ponure, a pogoda często nie nastraja zbyt optymistycznie.

  Jednak mamy na to sposób i ruszamy z nową - listopadową akcją #jestemsuper

  Gdzie – na grupie Nessi Aktywnie.

  Odwiedź nas i odważ się!

  read more
 • Kim jest Żaneta?

  Kim jest Żaneta?

  Nie chcemy być sztampowi i mówić, że to Żaneta kręci głową Wojtka. To zbyt oklepane i pewnie w wielu sytuacjach mija się z prawdą. Pewnym jest jednak, że to wspaniała partnerka i kompan. Głowa pełna kolorowych pomysłów. Człowiek konkretny, decyzyjny, ale i niezwykle sympatyczny. Żaneta ma duszę artysty, a skórę nosorożca. Takie połączenie pozwala na kreowanie przez nią niesamowitych wzorów Nessi, które później w konfrontacji z bezwzględnym światem, mają szansę utrzymać się na powierzchni przez wiele sezonów.

  Chcesz poznać ją bliżej?

  Zapraszamy do lektury.

  read more
 • NA CEBULKĘ – CZYLI JAK?

  NA CEBULKĘ – CZYLI JAK?

  Wielowarstwowa zabawa ubraniami zaczęła się już na dobre. Mamy jesień, za chwilę zapuka do nas zima. Czas najwyższy poznać tajniki ubierania się na cebulkę.

  W normalnych, okołosportowych sytuacjach sprawa może wyglądać nieco mniej skomplikowanie. Natomiast w towarzystwie treningu często pojawia się masa pytań.

  Z jednej strony chcemy, aby było nam ciepło. Z drugiej, nawet w okresie jesienno-zimowym, może okazać się, że grubo przesadziliśmy.

  Jak znaleźć złoty środek?

  read more