New
Bestseller
Price: 12,25€

Choose color:

ULTRA HEADBAND

SELVA SAND

Product code: AOL-11T1

Color: Multicolour

Sex: Unisex

Protection against wind and cold

The Nessi headband protects ears and sinuses during training in difficult weather conditions. It was made of Brisk 3d ultra material with a special lattice structure. It guarantees protection against gusts of wind and cold, and at the same time provides quick drainage of sweat and excess heat outside.

With a reflective logo

The headband perfectly adheres to the head, does not slip or compress. Flat seams prevent abrasions and increase the comfort of use. Its unquestionable advantage is also a reflective logo, thanks to which the runner is clearly visible on the road even after nightfall. The unique design allows you to stand out in the crowd and emphasize your individuality.

Sizes:

S / M - Head circumference from 46 to 54 cm.
M / L - Head circumference from 54 to 62 cm.

ADVANTAGES

Nie chłonie wody. Odprowadza pot na zewnątrz i daje wysokie odczucie suchości, przez co podczas treningu, pomimo że się pocisz nie klei się do ciała.

Splot 3D z mikro włókien. Umożliwia szybką oddychalność, a rzadkie sploty powodują, że dzianina jest bardzo lekka i delikatna dla ciała. Umożliwia dobrą cyrkulację powietrza.

Materiał nie traci kolorów. W praniu i pod wpływem działania promieni słonecznych, dzięki czemu odzież wygląda jak nowa przed długi czas.

Dzianina jest bardzo wytrzymała. Odporna na ścieranie i rozdarcia. Charakteryzuje ją dodatkowa rozciągliwość.

TECHNOLOGIES

Brisk 3D Ultra

Opaska została wykonana z innowacyjnej dzianiny Brisk 3D Ultra, która doskonale oddaje wilgoć. Nie chłonie wody, ale odprowadza ją na zewnątrz i daje wysokie odczucie suchości, przez co podczas treningu, pomimo że się pocisz nie klei się do ciała. Jej charakterystyczny splot 3D z mikro włókien umożliwia szybką oddychalność, a rzadkie sploty powodują, że dzianina jest bardzo lekka i delikatna dla ciała. Umożliwia dobrą cyrkulację powietrza.

Materiał nie traci kolorów w praniu i pod wpływem działania promieni słonecznych, dzięki czemu odzież wygląda jak nowa przed długi czas.

Dodatkowo dzianina jest bardzo wytrzymała, odporna na ścieranie i rozdarcia. Charakteryzuje ją dodatkowa rozciągliwość.

Cechy:

- miły w dotyku,
- przyjazny dla ciała,
- odprowadza wilgoć,
- dobrze oddycha,
- chroni kolory,
- rozciąga się,
- wytrzymały.

Gramatura: 135 g/m2

Skład: 100% poliester.