Price: 49,75€

TORBA MOSAIC REEF

Kod produktu: TSL-9M1

Kolor: Wielokolorowa

Płeć: Damska

 

Duża, wielozadaniowa torba lifestylowa w kilku wzorach i wersjach kolorystycznych. Sprawdzi się na co dzień, na zakupy, spacer czy zajęcia. Może posłużyć jako torba letnia, plażowa, na basen, zajęcia jogi czy fitness. Jej podręczny charakter pozwala zabrać ją ze sobą wszędzie.

Bardzo pojemna

Torba ma wymiary:

- szerokość w górnej części – ok. 47cm,
- szerokość w dolnej części – ok. 37 cm,
- wysokość środkowa – ok. 39 cm.

Posiada parę uszu, o długości całkowitej ok. 62cm, łatwo przewiesić ją przez ramię.
Została uszyta z delikatnego i miłego w dotyku materiału. Jest bardzo pojemna, a przy tym wytrzymała. Utrzyma ciężkie przedmioty, dzięki zastosowaniu elastycznych, a zarazem trwałych i mocnych szwów, które nie pękają lecz współpracują razem z materiałem.

Dwie kieszenie

Torba posiada dwie kieszenie w formie skrytek, oddzielone przegrodą. Umieszczone są one w przedniej jej części. W środku torba jest wolna i stanowi jedną dużą przestrzeń do przechowywania potrzebnych rzeczy.

Jedna zamiast wielu

Torbę uszyto z luźnego materiału, tak aby po rozpakowaniu zawartości z łatwością dała się złożyć. Czyni ją to kompaktową, a przy tym przyjazną użytkownikowi. Zajmuje mało miejsca i można ją nosić w codziennej torebce. System jej wielokrotnego użytku ma na celu ograniczenie ilości wykorzystywanych na co dzień toreb foliowych i produkcji wytwarzanych odpadów. Jej powstanie działa w myśli szeroko pojętej ochrony środowiska.

Skład: 100% poliester


TECHNOLOGIES

Composition: Polyester 100%