Szukasz legginsów do biegania, na yogę, siłownię, górskie wędrówki i nie wiesz który model wybrać? Oto mała ściągawka.

Legginsy OSLPC

Przeznaczone są na sale treningową lub siłownię. Zostały uszyte z elastycznego, cienkiego i nieprześwitującego materiału Flexible Slim, dlatego świetnie nadają się do ćwiczeń w zamkniętych pomieszczeniach. Legginsy posiadają pas z trzema pojemnymi kieszonkami, gdzie można schować np. kluczyk do szafki z siłowni. 

Legginsy OSLP

Legginsy posiadają pas wielofunkcyjny z trzema pojemnymi kieszonkami. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką niezbędne biegowe akcesoria: telefon, żel energetyczny lub chusteczki do nosa. Kieszonki w przeciwieństwie do OSLZ nie mają zamków, mimo to cała zawartość kieszeni jest dobrze zabezpieczona. Pas w legginsach OSLP jest znacznie niższy niż w modelu OSLZ.

Legginsy OSLK

To model, posiadający jedną kieszonkę na zamek, która znajduje się z tyłu legginsów w szerokim pasie w talii. Materiał idealnie dopasowuje się do kształtu Twojej sylwetki oraz zamaskuje mankamenty, żebyś mogła poczuć się komfortowo i swobodnie. Legginsy podczas treningu zostaną na swoim miejscu, nawet w trakcie wykonywania wykroków czy też przysiadów. Getry nie prześwitują, idealnie sprawdzą się na siłowni, czy też sali treningowej. Zastosowano w nich płaskie i elastyczne szwy, które nie ocierają i nie pękają, lecz rozciągają się razem z materiałem.

Legginsy OSLZ

To legginsy, które posiadają szeroki dwuwarstwowy pas. Znajdują się w nim dwie kieszonki zapinane na zamek, jedna z przodu, a druga z tyłu. Pomieszczą one akcesoria niezbędne do biegania, takie jak telefon, żel energetyczny, klucze czy tez chusteczki do nosa. Elastyczny materiał stabilizuje przedmioty w miejscu, tak by podczas biegu zostały na swoim miejscu i nie przeszkadzały w trakcie treningu. Legginsy posiadają również odblaski, dzięki którym będziesz widoczna po zmroku.

Legginsy długość 7/8 są krótsze o 4 cm od legginsów standard.

Kolorowe legginsy damskie Nessi to propozycja nie tylko do biegania, ale też na rower, siłownię, zumbę czy jogę. Są niezwykle delikatne i przyjazne dla skóry, a przy tym bardzo wytrzymałe. Wszystko za sprawą szwów, które rozciągają się wraz z materiałem, co zapobiega ich rozrywaniu. W połączeniu z niezwykle elastycznym materiałem gwarantuje to niezbędną podczas ćwiczeń swobodę ruchów. Kolorowe legginsy mają również – w zależności od modelu – jedną lub trzy kieszonki na pasie. Pozwala to na schowanie kluczyka do szafki i innych niezbędnych podczas treningu drobiazgów. Damskie legginsy Nessi to prawdziwa wygoda podczas ćwiczeń.

weiter lesen Zuklappen
Größe
Art