• TRENUJ JESIENIĄ

  TRENUJ JESIENIĄ

  Osobom, którym daleko do aktywności fizycznej, bardzo ciężko jest zrozumieć - jak można trenować w okresie jesienno-zimowym. Dokładając do tego sporty uprawiane na zewnątrz – istna katastrofa. Zimno, szaro, wieje, pada. Tylko wariaci zdolni są do takich poświęceń.

  Z takimi opiniami przyszło się nam spotkać nie raz. No cóż. Pozostawiamy w odpowiedzi lekki uśmiech.

  - Dlaczego?

   

  Mehr lesen
 • LICYTACJE NESSI #BIEGAMDOBRZE

  LICYTACJE NESSI #BIEGAMDOBRZE

  Zapowiedź tego wywiadu jest dość dużym wyzwaniem. Bo jak tu przedstawić kobietę, która nie chce, aby o niej mówiono. Kobietę, która stoi na czele, ale zupełnie nie czuje się przywódcą. Kobietę o pięknym sercu, która pragnie, aby opowiadano o pięknych sercach innych.

  Uszanujmy zatem jej prośbę i pozostańmy w atmosferze wielkich czynów, które są zasługą nie jednej, a sporej grupy osób. Nie unikniemy jednak wspomnienia o Kasi, która została koordynatorką całego, pozytywnego zamieszania. 

  Mehr lesen
 • PIJ WODĘ! ZDROWY NAWYK.

  PIJ WODĘ! ZDROWY NAWYK.

  Picie wody jest niezwykle ważne. Czy teraz, kiedy robi się coraz zimniej, wypijacie odpowiednią ilość?

  W tym tygodniu o to walczymy!

  Akcja PIJ WODĘ wystartowała na grupie Nessi Smacznie i Zdrowo z dniem 7.10.2019r. Nie jest jednak za późno, aby się do niej przyłączyć! Drukujcie planner i bawcie się razem z nami!

  Mehr lesen
 • WYWIAD Z MARZENĄ SPYCHAŁĄ

  WYWIAD Z MARZENĄ SPYCHAŁĄ

  Marzena Spychała jest doskonałym przykładem na to, jak regularna praca popłaca. Jej życie związane było ze sportem od samego początku. To właśnie on pomogł jej w cięższym momencie życia i co się okazało... oddał z nawiązką. Nasza Nessi-koleżanka to Mistrzyni Nordic Walking, która gdy tylko ma okazję zamienia się z zawodniczki - w Panią Sędzinę. Czy jest surowa w swoim fachu? Zapraszamy do lektury.

   

  Mehr lesen
 • AKCJA #JAPRZEDIPO

  AKCJA #JAPRZEDIPO

  Na grupie Nessi Aktywnie wraz z początkiem jesieni ruszyła nowa akcja: #JAPRZEDIPO

  Jako ludzie sportu wiemy najlepiej, jak się czujemy przed i po treningu. Jak wyglądamy w obu tych sytuacjach także...

  Mehr lesen
 • Co kryje się we wzorach Nessi

  Co kryje się we wzorach Nessi

  Na czym opiera się nowa kolekcja Nessi? Oczywiście na wzorach i kolorach. To sprawa bezdyskusyjna i zwyczajnie nie da się tego przeoczyć. Zaprojektowanie jej to praca zespołowa, rozciągająca się na kilka dobrych miesięcy.

  • Czy to proste?
  • Ani troszeczkę.
  Mehr lesen

Gemeinschaft

Damen und Herren Sportbkleidung für Laufen, Fitnessstudio, Yoga und Crossfit

Nessi ist eine polnische Marke, die auf Herstellung hochwertiger Laufbekleidung spezialisiert ist. Unser Erkennungszeichen sind bunte und einzigartige Laufleggings. Aktive Frauen finden in unserem Angebot auch Yoga- und Fitnessleggings in verschiedenen Längen, warme Funktionsshirts, Sportröcke, Tops, Mützen, Kopfbänder Handschuhen oder Socken. Für die Herstellung unserer Produkte verwenden wir die hochwertigsten Materialien, die auf dem Markt erhältlich sind. Wir setzen dabei auf die innovativsten Lösungen wie flache Nähte oder Multifunktions-Bund mit 3 bequemen Taschen. So entstehen Leggings, die maximalen Komfort beim Training bieten und der ideale Begleiter für Fitness, Yoga oder Crossfit sind. Unsere Sportleggings, wie auch die anderen Produkte, herstellen wir aus atmungsaktiven Materialien, die die Feuchtigkeit effektiv von der Hautoberfläche nach außen ableiten und dadurch ein angenehmes Frischegefühl auch bei intensiver Körperaktivität gewährleisten. Das Flexible Fit-Material, aus dem unsere Leggings entstehen, zeichnet sich durch besonders hohe Elastizität aus, dehnt sich in alle Richtungen und bietet dadurch eine perfekte Passform sowie optimale Bewegungsfreiheit. Die Modelle fürs Fitnessstudio und Crossfit verfügen über eine erhöhte Taille, die ein Verrutschen der Hose verhindert. Bemerkenswert sind auch die reflektierenden Elemente, die bessere Sichtbarkeit und damit auch mehr Sicherheit bieten sowie ein einzigartiges Design: originelle Muster und energetische Farben. Das alles sorgt dafür, dass die Nessi-Leggings nicht nur maximalen Komfort während des Trainings bieten, sondern auch Dich von der Masse abheben.