Bluzy biegowe Nessi Sportswear to doskonała opcja treningowa, kiedy robi się chłodniej. Użyliśmy nowoczesnych materiałów, byś mogła zapewnić sobie komfort termiczny jesienią i zimą. Trening biegowy, marsz z kijami czy spacer to ich środowisko naturalne.

HRDK – bluza biegowa z kapturem rozpinana na całej długości, byś mogła szybko dostosować się do zmiany warunków atmosferycznych. Dzięki stoperom dopasujesz kaptur i dół bluzy do swojej sylwetki. Zamek z zapadką. Dwie duże zapinane kieszenie, trzecia kieszeń z przelotką na słuchawki. Uszyliśmy ją z materiału Cubic Guard, który jesienią i zimą gwarantuje równowagę między komfortem termicznym a oddychalnością.

KBL – model ze stójką chroniącą szyję. Dzięki zamkowi z zapadką, biegnącemu od szyi do klatki piersiowej, zawsze dopasujesz się do warunków pogodowych. Raglanowe rękawy (także dla szerszych barków), kieszonka z przelotką. Uszyliśmy ją z dwóch rodzajów materiału: korpus i rękawy to Cubic Guard, a panele pod pachami, spodnia część rękawów i pionowy panel na plecach to Brisk 3D Ultra.
HRD – model ze stójką chroniącą szyję. Bluza rozpinana na całej długości, byś mogła szybko dostosować się do zmiany warunków atmosferycznych. To siostra modelu HRDK: również ma stopery, dzięki którym dopasujesz dół bluzy do swojej sylwetki. Dwie duże zapinane kieszenie, trzecia kieszeń z przelotką na słuchawki. Zamek z zapadką. Uszyliśmy ją z materiału Cubic Guard, który jesienią i zimą gwarantuje równowagę między komfortem termicznym a oddychalnością.

czytaj dalej zwiń
Rozmiar
Kolor
Rodzaj