Śmiało twierdzimy, że biegowe Nessi Sportswear to najlepsze bluzy biegowe na rynku w Polsce.  Mają ergonomiczny kształt i są uszyte z materiału Cubic Guard – wytrzymałego, odpornego na ścieranie, który zapewniają ochronę przed wiatrem i chłodem, a jednocześnie oddychającego. Na pewno docenisz również strukturę materiału, dzięki której podmuchy wiatru są rozpraszane. Wewnętrzną stronę bluzy wyścieła miękki meszek. Głęboki kaptur, zamek z regulacją stopnia rozpięcia, a także ściągacze na dole to tylko kilka ważnych detali. Dodamy jeszcze, że stójka wykończona jest osłoną zamka, dzięki czemu nie ma mowy o obtarciu szyi.

HRDK – bluza biegowa rozpinana z kapturem, oddychaj Na pewno docenisz strukturę materiału Cubic Guard, dzięki której podmuchy wiatru są rozpraszane. Głęboki kaptur, zamek z regulacją stopnia rozpięcia, a także ściągacze na dole to tylko kilka ważnych detali. Dodamy jeszcze, że stójka wykończona jest osłoną zamka, dzięki czemu nie ma mowy o obtarciu szyi.

HBD – bezrękawnik damski regulowany u dołu stoperami, byś mogła dopasować go do swojej sylwetki. Świetne rozwiązanie na jogging w rześki poranek, jazdę konną czy wiosenny spacer nad morzem. Materiał Cubic Guard ochroni Cię przed chłodem i wiatrem.

czytaj dalej zwiń
Filtruj
×
Rozmiar
Kolor
Wyczyść Zastosuj