VI BIEG KOBIET "KOBIETY NA 5+" i IV MARSZ NORDIC WALKING W JASTRZĘBIU ZDROJU – IDEALNIE NA DZIEŃ MAMY

Równo rok temu spotkałyśmy się w Jastrzębiu Zdroju, gdzie Kolorowa Drużyna Nessi miała okazję wspólnie pokonać trasę biegu “Kobiety na 5+”. Padło wtedy śmiałe postanowienie, że w przyszłej edycji widzimy się w jeszcze większym gronie.

Czy udało nam się tego dokonać?

Tradycją stały się już jastrzębskie biegi, dlatego i teraz - 26 maja 2019r. odbyło się wielkie, sportowe święto. Do tego - Dzień Mamy. Lepiej nie mogłyśmy sobie tego wymarzyć! Ekipa KDN miała okazję wystartować po raz trzeci i jedno jest pewne - z roku na rok rośniemy w siłę. Tym razem było nas grubo ponad 30! Atmosfera – nie do opisania! Chociaż nie znałyśmy się wcześniej osobiście, rozmawiałyśmy jak stare, dobre koleżanki. Nasza kolorowa drużyna nie ma sobie równych!

 

Na początku pokonałyśmy 5km. Niósł nas kolor, moc i wspaniałe emocje, a potem było jeszcze ciekawiej. Piknik zorganizowany po zawodach + żar jaki lał się z nieba, mogły dać jedyny słuszny wynik – praktycznie wszystkie spiekłyśmy sobie plecy! Patrząc na to, co działo się podczas imprezy, śmiało można stwierdzić, że kobiety są piękne, przebojowe, nieprzewidywalne, pełne energii, optymizmu i wielkiej dozy szaleństwa! Dziewczyny przygotowały smakołyki, były też teamowe opaski - Nessi Team. Cudownie było spotkać Was wszystkich razem. Tu każda z nas łączy zabawę z miłością do sportu.


 

Co niezwykłe – niektóre z Was pokonały setki kilometrów, aby wspólnie z nami cieszyć się tym dniem. Ania wraz z mężem – 320km! Agata z Kalisza – ponad 250km!

Nie ma się co dziwić - atmosfera na tych spotkaniach jest cudowna! To była jedna z tych niedziel, na które warto było czekać!

Obiecałyśmy sobie, że wracamy za rok.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane