PIKNIK KOLOROWEJ DRUŻYNY NESSI PO BIEGU KĘCKA 5

Każdy kto ukończy bieg, ten bezkarnie i do syta będzie mógł skorzystać z pyszności, jakie przygotował Nessi Team na swoim pikniku!

Czyż to nie wystarczająca zachęta, aby wykrzesać z siebie jeszcze więcej na ostatnich metrach?

Ale od początku!

Bieg Kęcka 5 wystartował już po raz 4. Jako marka Nessi jesteśmy sponsorem i współorganizatorem tego wydarzenia, a jako Kolorowa Drużyna Nessi cieszymy się, że mamy okazję spotkać się z Wami w realu. To są te chwile, na które czekamy z utęsknieniem!

Całość jest bliska naszemu sercu tym bardziej, że cała sytuacja rozgrywa się na naszym rodzimym podwórku i czujemy się jak gospodarz zapraszający na przyjęcie w swoim przydomowym ogródku!

 

Kęcka 5 ma swój klimat! Nie jest to wielki, masowy maraton, a bardziej rodzinne, przyjacielskie spotkanie. Na takie biegi przyjeżdża się z założeniem fajnej przygody i zabawy, czemu sprzyja trasa – lekka, w zasięgu każdego. Oczywiście dla bardziej ambitnych – atestowana, zatem w pełni profesjonalnie można się i u nas pościgać. Efektem tego były życiówki, a na podium stanęło kilka dziewczyn z KDN!

 

W tym roku temperatura emocji równała się temperaturze powietrza! Było gorąco, upalnie, słońce nie odpuszczało. Jedynie o czym marzyliśmy to o schłodzeniu. Piknik był wybawieniem! Udział wzięły w nim aż 42 osoby, co było rekordem, jeżeli chodzi o zloty KDN! Atmosfera iście rodzinna, część osób przyjechała z mężami, żonami i dziećmi. Jak widać kolorową duszę ma się w genach!

Dziewczyny stanęły na wysokości zadania, każdy przygotował coś pysznego. Były domowe wypieki, naturalne wyroby ze spiżarni, a nawet własnej roboty, cięższe trunki do degustacji.

 

Jeżeli następnym razem będziecie mieć okazję przyjazdu do Kęt – serdecznie zapraszamy do naszego ogródka! Uwielbiamy gości!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane