Nessi Geneza:  Jak to jest z tymi skarpetami?

Skarpety biegowe to jeden z pierwszych produktów, jakie w ogóle mieliśmy w naszej ofercie. Dziś znajdziesz ich u nas naprawdę sporo - w różnych kolorach i długościach! Postanowiliśmy, że najwyższy czas nieco je uporządkować. Podzieliliśmy je ze względu na przeznaczenie i nadaliśmy nowe nazwy. Po co? Żeby jak najbardziej ułatwić Ci wybór. 

Do zobrazowania tego podziału, posłużymy się trzema naszymi flagowymi modelami:

  • ROAD na przykładzie Road R (RSO) - skarpeta typowo treningowa, przeznaczona do biegania po "płaskim" terenie (np. ścieżki biegowe); szybkoschnąca i wyposażona w elementy odblaskowe; świetnie sprawdzi się również do nordic walking oraz do jazdy na rowerze.

  • TRAIL - przykład: Road L (RSLO) - idealna do treningu w terenie leśnym, dzikich przestrzeniach, bezdrożach, drogach szutrowych; wytrzymała, ma wydłużony ściągacz - chroni kostkę podczas biegu w gęstwinie; dodatkowo posiadają odblaski.

  • TREKKING/ULTRA na przykładzie Trial U (SU) - skarpeta przeznaczona do biegania w górach, niestraszne jej warunki ekstremalne i biegi ultra; posiada poduszki amortyzujące i świetne parametry oddychalności.
Pozostałe modele znajdziesz tutaj


Kolorowego dnia
Zespół Nessi

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane
W górę