KOLEKCJA PREMIUM – WIOSNA/LATO 2019

Najnowsza odsłona limitowanej Kolekcji Premium jest pełna świeżości, oddechu i energii. To propozycja dla wszystkich kobiet, które marzą o wolności i nucie szaleństwa. Gotowych na powiew nowości, otwartych na przygodę. Tych, które mają w sobie dość odwagi, aby mnożyć radość.

Znalazły się tu elementy, które są niezbędne do zbudowania kompletnego stroju treningowego, jak i te klasyczne, lifestylowe stanowiące dodatek do stylizacji letnich i plażowych. Tutaj moda i kolor kręcą się nie tylko wokół sportu, ale i wychodzą na ulice uzupełniając codzienny look.

Kolekcja Premium oferuje treningowe legginsy o różnych długościach, spódniczki biegowe, pełne kobiecości sukienki czy bomberki, jak i czapki, daszki, opaski, kominy, ręczniki czy torby.   

 

NAJWYŻSZA KLASA 

Skierowana jest do osób, które oczekują od mody sportowej czegoś więcej. Do tych, którzy docenią wysokiej klasy komfort i wygodę, łączące się w najcenniejszą cechę – funkcjonalność. Zapewnia bezkompromisową jakość i dobór materiałów, z zastosowaniem najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych. Wszystko z wielką dbałością wzbogacono o wykończenia i detale. Jednak tym, co wpierw przykuwa wzrok jest nietypowe wzornictwo. Sezon Wiosna-Lato 2019 nie mógł być inny jak przepełniony wyrazistymi barwami, soczysty i oferujący oryginalny design.

 

NIESZABLONOWY DESIGN

Poruszając się w zgodzie z motto marki, również teraz przełamaliśmy szarą rzeczywistość. Kolekcja Premiumto 3 unikatowe, indywidualne projekty graficzne, czerpiące inspiracje z najpiękniejszych form natury. Ich tłem są symbole i znaki rozpoznawcze Nessi – kot, sowa i mosaika.

-          KROKUSY, gdzie biel, fiolet i akcenty zieleni łączą się na tle intensywnej żółci. W inny wymiar przenosi fakt, że wzór został ręcznie namalowany. Duże, bezpośrednie, odważne. Krokusy są pod ochroną, ale z Nessi można cieszyć się nimi cały rok.

-          RAFA KORALOWA, gdzie cała paleta błękitów łączy się z najmodniejszym kolorem 2019 roku – koralem. Na tym tle króluje konik morski będący gospodarzem zapraszającym w podwodny świat. Rafa koralowa to powiew świeżości i orzeźwiającej bryzy.

-          CHABRY I TRZMIELE, gdzie odcienie zieleni i niebieskości stanowią bazę dla postrzępionych chabrów i pękatych trzmieli. Zabawa ich wielkością uwypukla trójwymiarowość motywu i jeszcze dosadniej akcentuje siłę i moc płynących pozytywnych, letnich wibracji.


 

NADRUK 4K

Jakość Premium ma swoje odbicie w wykorzystanej technologii nadruku. Forma 4K pozwoliła na uzyskanie efektu 3D wzorów, co powoduje, że kolekcja wygląda jak dzieło malarza, pełne wyrazistych barw i odcieni zbliżonych do tych, występujących w rzeczywistości. 4K pozwala na jeszcze lepsze wyeksponowanie szczegółów oraz głębi przy zachowaniu wszystkich parametrów zastosowanych materiałów.

Taki krok zapewnia Nessi jedną gwiazdkę quality więcej.

 

MATERIAŁY

Do produkcji wykorzystano wyłącznie materiały charakteryzujące się wysoką oddychalnością, lekkością, przewiewnością czy szybkim odprowadzaniem wilgoci. W tym wszystkim idea szeroko pojętej ochrony środowiska łączy się z ich trwałością, odpornością na ścieranie czy rozdarcia. Dodatkowo zwiększona w sezonie ekspozycja na słońce została tu zablokowana, dzięki czemu odzież nie blaknie i jest odporna na działanie promieni słonecznych. Będzie to pozwalało na cieszenie się kolekcją przez więcej niż jeden sezon.

-          FLEXIBLE ULTRA 4K, dzięki zastosowaniu innowacyjnych splotów zapewnia jeszcze większą rozciągliwość, przez co wzrasta stopień oddychalności dzianiny.

-          BRISK 3D przez to, że zapewnia wysoką cyrkulację powietrza i ma właściwości szybko schnące, doskonale zachowuje się podczas wysokich temperatur.

-          BRISK 3D ULTRA, niezwykle lekki i delikatny dzięki budowie opartej na gęstym tkaniu i rzadkich splotach. Doskonale odprowadzający wilgoć, umożliwia dobrą wymianę powietrza i nie chłonie wody.

-          CUBIC GUARD w pełni przyjazny skórze, gwarantujący optymalną równowagę pomiędzy wiatroszczelnością, a oddychalnością, oferujący komfort termiczny.

 

Kolekcja Premium

Wiosna-Lato 2019

 

 

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane