Kategorie
 • Igrzyska to marzenie każdego sportowca

  W sobotę rozpoczyna sezon lekkoatletycznych zmagań. Na swoim koncie ma m.in. 8 medali Mistrzostw Polski Seniorów. Przez 12 lat trenowała skok wzwyż, od roku próbuje swoich sił w skoku w dal. I radzi sobie znakomicie. Karolina Zawiła opowiada o tym, dlaczego postanowiła zmienić dyscyplinę i które wyrzeczenia jest jej najtrudniej zaakceptować.

  czytaj więcej
 • Nessi pobiegnie dla Bartka

  5 dla Bartka to impreza, na której trzeba być. Dlaczego? Bo można pomóc 3-letniemu Bartusiowi. Bo można poznać świetnych ludzi, którzy nie są obojętni na losy innych. Bo po prostu można pobiegać, a to zawsze świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

  czytaj więcej
 • Skarpety, jakich jeszcze nie nosiłeś!

  W 2014 roku Nessi postanowiło zaszaleć. I oprócz kolorowej rewolucji legginsowej zaplanowało taktyczny atak skarpetkowy. O co w nim chodzi? O odświeżenie i udoskonalenie naszego flagowego produktu, czyli skarpet, dzięki wykorzystaniu nowej technologii, nowych rozwiązań i wprowadzeniu jeszcze przyjemniejszych dla oka kolorów.

  czytaj więcej
 • Akcja w Parku Skaryszewskim

  Galeria zdjęć z akcji Kobiety biegają z Nessi, która odbyla się 16 kwietnia w Parku Skaryszewskim.
  czytaj więcej
 • Kobiety biegają z Nessi - relacja

  Co tam kiepska pogoda! Jeśli chce się biegać to żadna przeszkoda nie zatrzyma na wygodnej kanapie. Udowodniły to uczestniczki akcji Kobiety biegają z Nessi, która odbyła się 16 kwietnia w Parku Skaryszewskim.

  czytaj więcej
 • Kobiety biegają z Nessi

  Do tego, że aktywność to same plusy, nikogo przekonywać nie trzeba. Ponieważ jednak teoria nie zawsze przekłada się na praktykę, promowanie ruchu jest ze wszech miar słuszne. I właśnie taki jest cel akcji Kobiety biegają z Nessi, która odbędzie się już jutro w Warszawie.

  czytaj więcej
 • Jadą na Puchar Świata do Chin

  Za miesiąc jadą do Chin na Puchar Świata, potem czekają ich starty w Mistrzostwach Polski. O tym, co w chodziarstwie najpiękniejszego i o młodych talentach z Polskiej Kadry Narodowej opowiada Paweł Grzonka, trener Adriana i Damiana Błockich, których wspiera marka Nessi.

  czytaj więcej
 • Nessi sponsorem chodziarzy

  Marka Nessi została sponsorem dwóch młodych, utalentowanych chodziarzy. Adrian Błocki i Damian Błocki, bo o nich mowa, są objęci szkoleniem Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a w maju jadą na Puchar Świata do Chin.

  czytaj więcej
 • Rozpoczynamy kolorową rewolucję

  24 marca pojawiła się wiosenno-letnia kolekcja Nessi. Pracowaliśmy nad nią naprawdę ciężko. Chcieliśmy połączyć wysoką jakość, nieposkromioną wyobraźnię, nowoczesne technologie i supermodne wzornictwo. Zapraszamy Was do świata ogarniętego kolorową rewolucją!

  czytaj więcej
 • Buty: od nich się zaczyna

  Decyzja o rozpoczęciu biegania jest pierwszą, ale tylko jedną z wielu, jakie trzeba podjąć. Kolejna powinna dotyczyć kupna butów. I to takich prawdziwych butów biegowych.

  czytaj więcej
 • Tak się spełnia marzenia!

  23 lutego w Tokio 36 tysięcy osób stanęło na starcie maratonu, będącego częścią World Marathon Majors. Jedną z uczestniczek była Ola Mądzik. Podczas biegu i wizyty w Japonii towarzyszyła jej oczywiście marka Nessi.

  czytaj więcej
 • 5 miejsc stworzonych dla narciarzy

  Kochasz zimę, jazdę na nartach i bajeczne górskie widoki? Są rzeczy, które musisz zobaczyć i miejsca, które musisz odwiedzić. Zainspirowani wczorajszą zimową aurą, prezentujemy pięć kierunków najbardziej pożądanych przez narciarzy na całym świecie.

  czytaj więcej
 • Mój cel - 3:20

  O pozytywnie zakręconej Oli Mądzik i jej marzeniach o World Marathon Majors pisaliśmy niedawno. Dziś warszawianka opowiada, jak przygotowuje się do startu w Tokyo, który czeka ją już za 2 tygodnie.

  czytaj więcej
 • Głosowanie na blog roku dobiega końca

  Tylko do jutra można oddawać głosy w konkursie na blog roku 2013. Co to za emocje! Ale mocno wierzymy we wsparcie naszych aktywnych przyjaciół i z niecierpliwością czekamy na końcowe wyniki.

  czytaj więcej
 • Nessi pojedzie na Festiwal Biegowy

  Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. W 2013 roku wzięło w nim udział ok. 6 000 osób. A ponieważ Nessi jest marką aktywną i wszędzie musi być jej pełno, we wrześniu ruszamy do Małopolski. Pobiegać i zaprezentować swoje produkty.

  czytaj więcej
 • Biegnę, żeby Bartek mógł biegać

  Takie historie z jednej strony łamią serca, z drugiej dają wiarę w ludzi i nadzieję na przyszłość. Damian biega dla swojego synka, który urodził się bez stopy. Razem z nim biega coraz więcej osób z całej Polski. Kiedy napisał do nas, od razu podjęliśmy decyzję – trzeba jakoś pomóc. Poznajcie zatem historię ojca i jego synka. I nagłaśniajcie, bo może usłyszy o tym ktoś, kto będzie mógł ich wesprzeć.

  czytaj więcej
 • Weekend na biegówkach

  Nie masz pomysłu na weekend? Dołącz do miłośników gór i spędź go na wyprawach Drapy. Pierwsza tegoroczna impreza w Beskidzie Wyspowym odbędzie się już 1 lutego.

  czytaj więcej
 • Biegasz w zimie - załóż dobre skarpety

  Biegacie w zimie? Jeśli to Wasz kolejny sezon biegowy to doskonale wiecie, jak ważnym elementem stroju są skarpety. Jeśli to Wasz pierwszy sezon, powiemy Wam, jakich skarpet unikać, a jakie sprawdzą się najlepiej.

  czytaj więcej
 • Jestem szczęściarzem

  Przemka Czaickiego znacie już bardzo dobrze. W październiku wyruszył w podróż swojego życia, by poznawać ludzi i ich zwyczaje, przeżyć przygodę i zdobyć kulinarne doświadczenia. Dziś niepoprawny optymista z kucharskim zacięciem opowiada nam o swoich świętach w Indiach.

  czytaj więcej
 • Wybieramy skarpety narciarskie

  Lubisz jeździć na nartach? A może w tym sezonie postanowiłeś wreszcie rozpocząć swoją narciarską przygodę? Nasza dzisiejsza rada z całą pewnością Ci się przyda.

  czytaj więcej