Kategorie
 • NESSI IDZIE W EKO

  NESSI IDZIE W EKO

  Jesteśmy marką, której sercem jest ruch. Nasza miłość do sportu bardzo płynnie przechodzi w miłość do otaczającej nas przyrody, a każdorazowy trening to nic innego jak budowanie relacji człowiek-natura. Odkąd pamiętamy stawiamy na tę bliskość i prawdziwe emocje, które towarzyszą nam podczas aktywności. A te rosną i zacieśniają się jeszcze badziej, gdy odpuszczamy “muszę”, a przechodzimy na “chcę”. Radość i szczęście, które wynosi się z kontaktu z Matką Ziemią są nie do opisania.

   

  czytaj więcej
 • JAK DBAĆ O UBRANIA NESSI?

  JAK DBAĆ O UBRANIA NESSI?

  Wielokrotnie powtarzamy, że ciuchy Nessi zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. Nie mija się to z prawdą! Szukamy najlepszych rozwiązań, które spełniały będą swoje funkcje, przede wszystkim zaspokajając potrzeby naszych klientów.

  Wielokrotnie testujemy i nie mamy skrupułów odrzucać tych próbek, które tylko z pozoru wydają się być odpowiednie. W tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Stawiamy na jakość i tego będziemy się trzymać!

  czytaj więcej
 • NURKUJE, A NIE UMIE PŁYWAĆ! JAK ONA TO ROBI?!

  NURKUJE, A NIE UMIE PŁYWAĆ! JAK ONA TO ROBI?!

  Chociaż nurkowie, którzy nie potrafią pływać uważają, że sytuacja ta nie jest ewenementem, tak dla nas jest to wciąż pewna zagadka. Zdawałoby się, że nurkowanie nie może funkcjonować bez pływania, bo przecież jak nazwać system poruszania się pod wodą?

  O całym zjawisku mielibyśmy pewnie mgliste pojęcie, gdyby nie Aneta i jej historia.

  Przeczytajcie sami:

  czytaj więcej
 • ODBLASKI – ŚWIEĆCIE PRZYKŁADEM!

  ODBLASKI – ŚWIEĆCIE PRZYKŁADEM!

  - Wiecie co zrobiliśmy?

  - Coś bardzo ważnego! Mały, a wielki krok w kierunku Waszego bezpieczeństwa!

  czytaj więcej
 • CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM NASZEJ GRUPY?! DO WYBORU – DO KOLORU!

  CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM NASZEJ GRUPY?! DO WYBORU – DO KOLORU!

  Od samego poczatku było wiadomo, że Nessi, to coś więcej niż sklep z ubraniami. Takie określenie, aż dziwnie się wypowiada. Każdy, kto zetknął się z naszą marką wie, że kolorowe ciuchy łączą się w tym miejscu z niezwykłą filozofią. To przestrzeń, gdzie pasjonaci wszelkich aktywności spotykają się, aby porozmawiać, wesprzeć na duchu, pochwalić czy wspólnie spędzić sportowy czas.

  czytaj więcej
 • #OMAMOJaPływam

  #OMAMOJaPływam

  #OMAMOJaPływam to nasza akcja, która wystartowała w lipcu br. na grupie Nessi Aktywnie.

  Impulsem do jej powstania była wiadomość: “tylko 10% Polaków deklaruje, że potrafi pływać”. Jeżeli zatem jest to tylko deklaracja, to jak wielki jest odsetek osób, które rzeczywiście czują się jak ryba w wodzie?

  czytaj więcej
 • OKIENKO WĘGLOWODANOWE I INNE SPRYTNE WYNALAZKI ŻYWIENIOWE

  OKIENKO WĘGLOWODANOWE I INNE SPRYTNE WYNALAZKI ŻYWIENIOWE

  Istnieje kilka podstawowych zasad dotyczących żywienia okołobiegowego oraz newralgicznych momentów, których przestrzeganie podniesie komfort Twojego biegu o conajmniej jedną półkę wyżej.

  czytaj więcej
 • PRZEKUJ UPAŁ W SUKCES

  PRZEKUJ UPAŁ W SUKCES

  Jeśli Twoim celem jest satysfakcja, radość i morze endorfin – musisz podejść do sportu z szerszą wizją, celować we wszystkie jego elementy, nawet te okraszone litrami wylanego potu.

  czytaj więcej
 • SABINA BARTECKA – POLKA, KTÓRA POSKROMIŁA DIABLAKA!

  SABINA BARTECKA – POLKA, KTÓRA POSKROMIŁA DIABLAKA!

  Koszulki Nessi mają diabelską moc! Naprawdę! Dowód? Zostałam pierwszą Polką, która ukończyła Diablaka, czyli Beskid Extreme Triathlon w Żywcu – ten wpis znają już chyba wszyscy. Sabina Bartecka, nasza Nessi koleżanka, osiągnęła najwyższy poziom swojego szczęścia, a nam zapewniła niemałe emocje.

  czytaj więcej
 • JAK ROZPOCZĄĆ PRACĘ Z KETTLAMI – OPOWIADA ANETA

  JAK ROZPOCZĄĆ PRACĘ Z KETTLAMI – OPOWIADA ANETA

  Drużyna Nessi to grupa niezwykłych osób. Chociaż kochamy biegowe kilometry - stawiamy na wszechstronny rozwój i dzielimy się między sobą wiedzą z różnych dziedzin.

  Aneta jest jedną z nas - Nessiarą, żoną i matką - nie trenerką, nie instruktorem, a normalną babką z wielką miłością do życia. Nie boi się pogadać o ciężarach i twierdzi, że My-Kobiety nie jesteśmy tylko od noszenia siatek!

  Postanowiła przybliżyć wszystkim tym, którzy nie mieli jeszcze odwagi spróbować kettli – właśnie ten świat.

  czytaj więcej
 • DLACZEGO W PARYŻU BIEGAJĄ NA CZARNO? - OPOWIADA RENATA

  DLACZEGO W PARYŻU BIEGAJĄ NA CZARNO? - OPOWIADA RENATA

  Jest szczera do bólu. Bez ogródek mówi, jakie to początkowo miała zdanie na temat wzorów Nessi. Wybaczamy jej, bo koniec końców przeszła na kolorową stronę mocy i rozświetla smutne (o dziwo!) ulice Paryża.

  Zapraszamy na ciekawą rozmowę z Renatą, która od dobrych 14 lat mieszka poza granicami Polski.

  czytaj więcej
 • PIKNIK KOLOROWEJ DRUŻYNY NESSI PO BIEGU KĘCKA 5

  PIKNIK KOLOROWEJ DRUŻYNY NESSI PO BIEGU KĘCKA 5

  Każdy kto ukończy bieg, ten bezkarnie i do syta będzie mógł skorzystać z pyszności, jakie przygotował Nessi Team na swoim pikniku!

  Czyż to nie wystarczająca zachęta, aby wykrzesać z siebie jeszcze więcej na ostatnich metrach?

  czytaj więcej
 • SYLWIA – CO ŻADNEGO SPORTU SIĘ NIE BOI.

  SYLWIA – CO ŻADNEGO SPORTU SIĘ NIE BOI.

  Gdy przeczyta się listę sportowych osiągnięć Sylwii – można zamilknąć na parę minut. Ta kobieta to żywioł! Chodząca petarda! Przy niej słowo spacer nabiera zupełnie innego znaczenia. Poznajcie Sylwię!

  czytaj więcej
 • KIM SĄ ADMINISTRATORKI - NESSI SMACZNIE I ZDROWO? CZYLI ROZMOWA Z DUETEM ŻANETA I EWA

  KIM SĄ ADMINISTRATORKI - NESSI SMACZNIE I ZDROWO? CZYLI ROZMOWA Z DUETEM ŻANETA I EWA

  Nessi Smacznie i Zdrowo to grupa stworzona przez Nessi Sportswear. Pieczę nad nią sprawują obecnie dwie urocze kobiety – Żaneta i Ewa. Chcąc przybliżyć wszystkim KTO zarządza tą przestrzenią, zapraszamy na rozmowę “po kawie”, bo dziewczyny zdążyły ją wypić zanim otrzymały pierwsze pytanie (śmiech).

  czytaj więcej
 • VI BIEG KOBIET "KOBIETY NA 5+" i IV MARSZ NORDIC WALKING W JASTRZĘBIU ZDROJU – IDEALNIE NA DZIEŃ MAMY

  VI BIEG KOBIET "KOBIETY NA 5+" i IV MARSZ NORDIC WALKING W JASTRZĘBIU ZDROJU – IDEALNIE NA DZIEŃ MAMY

  Równo rok temu spotkałyśmy się w Jastrzębiu Zdroju, gdzie Kolorowa Drużyna Nessi miała okazję wspólnie pokonać trasę biegu “Kobiety na 5+”. Padło wtedy śmiałe postanowienie, że w przyszłej edycji widzimy się w jeszcze większym gronie.

  Czy udało nam się tego dokonać?

  czytaj więcej
 • KOBIETA BEZ KOMPLEKSÓW - WENDY

  KOBIETA BEZ KOMPLEKSÓW - WENDY

  Kobieta dużego formatu, która twierdzi, że dorodna gruszka i kalafior też mogą czerpać przyjemność z biegania. Pełna uśmiechu, radości, pozytywnej energii.

  czytaj więcej
 • TEAM KOLOROWA DRUŻYNA NESSI NA WINGS FOR LIFE 2019

  TEAM KOLOROWA DRUŻYNA NESSI NA WINGS FOR LIFE 2019

  WINGS FOR LIFE WORLD RUN to wydarzenie, które w swój kalendarz ma wpisany praktycznie każdy biegacz. To akcja, która swoje macki rozprzestrzeniła na cały świat! Wielka przygoda i niespotykana nigdzie indziej formuła zawodów. Poprzez wesołą zabawę i szaleństwo przygody, nutę ekscytacji, niepewności i podniecenia, kiedy to samochód-meta drapał będzie po piętach, realizuje się najważniejszy cel – zbiórkę funduszy na badania nad rdzeniem kręgowym. Biorąc udział w biegu, każdy staje się częścią globalnego ruchu.

  czytaj więcej
 • KOLEKCJA PREMIUM – WIOSNA/LATO 2019

  KOLEKCJA PREMIUM – WIOSNA/LATO 2019

  Najnowsza odsłona limitowanej Kolekcji Premium jest pełna świeżości, oddechu i energii. To propozycja dla wszystkich kobiet, które marzą o wolności i nucie szaleństwa. Gotowych na powiew nowości, otwartych na przygodę. Tych, które mają w sobie dość odwagi, aby mnożyć radość.

  czytaj więcej
 • ROLOWANIE - ŚWIETNY SPOSÓB NA REGENERACJĘ

  ROLOWANIE - ŚWIETNY SPOSÓB NA REGENERACJĘ

  Jeszcze pare lat temu nikt nie wiedział czym jest rolowanie. Dzisiaj z pomocą w regeneracji przychodzi automasaż, który można wykonać dosłownie wszędzie, wystarczy mieć przy sobie piłeczkę czy wałek. Co ważne, masować może się każdy bez względu na stopień wytrenowania.

  czytaj więcej
 • #JAWRZEPAKU

  #JAWRZEPAKU

   

  -          Co robią pantery w rzepaku?

  -          My już wiemy!

  Akcja jest nieziemska i na maxa spontaniczna, a nasze dziewczyny pokazują co to znaczy mieć mega dystans do siebie.

   

  czytaj więcej