Gamo Blue story!

Lubisz miejski krajobraz? Mnogość barw, strzeliste budynki, nowoczesne bryły? Nas zachwycił na tyle, że odzwierciedliliśmy go na jednym z wzorów najnowszej kolekcji! Moc magicznej feerii barw zamknęliśmy w abstrakcyjnych geometrycznych kształtach, przecinających się niczym ulice. Poznaj Gamo Blue!

Wyobraź sobie, że ruszasz na miejski trening o poranku. Powietrze pachnie wiosennym deszczem, wciągnij je do płuc. Promienie słońca odbijają się w lustrzanych taflach biurowców, mieniąc się kolorami. Kiedy przebiegasz obok, w kalejdoskopie okien migają chmury sunące po niebie... Takie właśnie jest Gamo Blue.Chcesz poznać całą historię tego wzoru i dowiedzieć się, co oznacza jego nazwa? Oto Gamo Blue w kilku zdaniach:

Biegnijmy, czas ruszyć w miasto pełne niespodzianek! Jego atmosfera już od rana niesie ze sobą całą gamę nowych wrażeń! Stal przecina szkło gdy wieżowce wspinają się do samych chmur. Przystań na chwilę, by podziwiać spektakl, który urządziło wschodzące słońce! Bliki światła odbijają się w miejskim lustrze budynków. Przejrzyj się w nim i puść do siebie oko. Kiedy znowu zaczniesz biec, Twoje odbicie rozmyje się, kolorując gładką taflę. To miasto jest pełne energii, pod mostami wije się rzeka, ulice nagrzewają się od słońca. Na co masz dziś ochotę? Tańcz w deszczu, omijaj linie na chodnikach, gap się na ludzi. Bieganie, siłownia, basen, spacer z psem, zakupy, spotkanie z przyjaciółmi, wernisaż, joga w plenerze, fotografowanie okolicy... Ruszaj, bo możesz wszystko! Kiedy dzień dobiegnie końca, szklane tafle przebiorą się w granat i czerń, poprzetykany światłem ulicznych lamp. Zawiruj w objęciach miasta, realizując siebie!

Nazwa Gamo pochodzi z esperanto (gamo oznacza gamę). Gamo Blue to moc magicznej feerii barw, zamkniętej w abstrakcyjnych geometrycznych kształtach, przecinających się niczym ulice. Sam motyw i jego nazwa są swoistym nawiązaniem do wzoru Krado, który pojawił się w kolekcji SS2020 i FW '20/21.

Kolorowego dnia
Zespół Nessi

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane