Bestsell(v)er - Selva Sand

Wzór, który cały czas jest na fali! Najchętniej wybierany w 2020 i nadal uwielbiany. Bo kto Wam zabroni? No to przemyciliśmy go do casualowej kolekcji Issen, w której znajdziecie selvowe bluzy, chusty czy sukienki.

A jak powstawał ten wzór - przypominamy historię w cętki

Być może pamiętasz jeszcze Oczy Sowy, nasz wzór sprzed 3 lat. Chwileczkę: sowa, dżungla - przecież nie mają ze sobą nic wspólnego. A jednak :) Po sowich historiach nadszedł czas na Kocie Oczy, później połączyliśmy je z Panterką, wystąpiła także Panterka solo.

Postanowiliśmy, że potrzeba tu rewolucji, że ma być jeszcze bardziej obłędnie! Selva Sand to nie tylko dzikość serca i intrygująca zwinność kocich ruchów. Naszą drapieżną kocicę ukryliśmy wśród egzotycznej roślinności, a jej władczy ryk zagłuszają barwne ptaki. Te elementy zrodziły się z naszej fascynacji lasem pierwotnym, odkrywaniem nieodgadnionych tajemnic, które skrywa. Ten wzór to również nawiązanie do tego, że pozostawanie w strefie komfortu to nie nasz klimat, warto działać odważnie, sięgać po więcej i walczyć o swoje!

Selvujemy Wam to, co najlepsze!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane