Kategorie
 • Nessi Zoom - stroje kąpielowe

  Nessi Zoom - stroje kąpielowe

  W tym sezonie wprowadziliśmy ulepszenia w naszych strojach kąpielowych.
  Jednoczęściowy strój to najlepszy wybór do aktywności outdoorowych i na basen.
  czytaj więcej
 • Nessi Geneza: Jak to jest z tymi skarpetami?

  Nessi Geneza: Jak to jest z tymi skarpetami?

  Skarpety biegowe to jeden z pierwszych produktów, jakie w ogóle mieliśmy w naszej ofercie. Dziś znajdziesz ich u nas naprawdę sporo - w różnych kolorach i długościach! Postanowiliśmy, że najwyższy czas nieco je uporządkować. Podzieliliśmy je ze względu na przeznaczenie i nadaliśmy nowe nazwy. Po co? Żeby jak najbardziej ułatwić Ci wybór. 

  czytaj więcej
 • Mała rzecz, wielkie możliwości cz. 3: Tajemnica wnętrza czapki

  Mała rzecz, wielkie możliwości cz. 3: Tajemnica wnętrza czapki

  Choć może się wydawać, że czapka z daszkiem ma przede wszystkim osłaniać oczy przed słońcem, to niejedyna jej rola. Innym zadaniem czapki jest ochrona przed potem, spływającym do oczu. Jak to się dzieje, że nasza czapka tak doskonale radzi sobie z wilgocią? Cała tajemnica skrywa się we wnętrzu.

  czytaj więcej
 • Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

  Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

  Ewa, Żaneta i Edy chciały się spotkać już od jakiegoś czasu, ale w pandemia pokrzyżowała im szyki. Kiedy ogarnęły formalności okazało się, że w końcu mogą lecieć do Edy, decyzja była oczywista. Spontanicznie postanowiły, że teraz jest TEN moment :) Ewa z Żanetą spotkały się w Warszawie. Już podczas odprawy czekało je zaskoczenie!

  czytaj więcej
 • Mała rzecz, wielkie możliwości cz. 2: Czapka z daszkiem

  Mała rzecz, wielkie możliwości cz. 2: Czapka z daszkiem

  Żar leje się z nieba, a powietrze faluje z gorąca! Czy narzekamy? Nie ma opcji!
  Każda pogoda jest dobra, jeśli tylko jesteście odpowiednio ubrane. A co jest niezbędne w upały? Nakrycie głowy.
  Kolejna mała rzecz w naszym cyklu - prezentujemy model ACT z kolekcji Feeria!
  Bo tak się składa, że mamy sportową czapkę z daszkiem, która ochroni przed słońcem i rozgromi pot :) Możecie uzupełnić stylizację praktycznym dodatkiem, niezbędnym w ciepłe dni.

  Oto kluczowe zalety naszej czapki:
  czytaj więcej
 • Widzimy się na Festiwalu Biegowym!

  Widzimy się na Festiwalu Biegowym!

  Hot News! Po małej przerwie znowu będziemy mogli spotkać się na żywo! Wspaniale :) Organizatorzy Festiwalu Biegowego przygotowują dla Was sporo atrakcji, więc szykują się intensywne dni! Festiwal zmienił miejsce - gdzie tym razem się widzimy?

  czytaj więcej
 • Mała rzecz, wielkie możliwości: opaska

  Mała rzecz, wielkie możliwości: opaska

  Często bywa tak, że niewielkie dodatki potrafią zrobić ogromną różnicę, jeśli chodzi o nasz komfort. W końcu - chyba nie wyobrażasz sobie biegania bez skarpet, kieszeń w legginsach zawsze się przydaje, a przelotka też często jest w użyciu. A jak to jest z opaską i czy przydaje się tylko w chłodniejsze dni?

  czytaj więcej
 • Bestsell(v)er - Selva Sand

  Bestsell(v)er - Selva Sand

  Wzór, który cały czas jest na fali! Najchętniej wybierany w 2020 i nadal uwielbiany. Bo kto Wam zabroni? No to przemyciliśmy go do casualowej kolekcji Issen, w której znajdziecie selvowe bluzy, chusty czy sukienki.

  czytaj więcej
 • Gamo Blue story!

  Gamo Blue story!

  Lubisz miejski krajobraz? Mnogość barw, strzeliste budynki, nowoczesne bryły? Nas zachwycił na tyle, że odzwierciedliliśmy go na jednym z wzorów najnowszej kolekcji! Moc magicznej feerii barw zamknęliśmy w abstrakcyjnych geometrycznych kształtach, przecinających się niczym ulice. Poznaj Gamo Blue!

  czytaj więcej
 • Zoom na Ultra

  Zoom na Ultra

  Nasza odzież Ultra to dość ciekawy przypadek: wytrzymała, ale równocześnie ultracienka, i tak lekka, że złapiesz się na myśli: czy na pewno mam ją na sobie? :) Tajemnica tkwi w dzianinie, z której jest wykonana!

  czytaj więcej
 • Dzień Dziecka z Anią

  Dzień Dziecka z Anią

  Lubimy się z Wami spotykać, poznawać Was. Jeśli tylko jest okazja, dajemy Wam możliwość podejrzeć z bliska naszą pracę - czy to podczas sesji, czy codziennych zajęć w naszej siedzibie. Tym razem odwiedziła nas nasza #nessigirl Ania. W dodatku odwiedziny w Kętach wylicytowała w szczytnym celu!

  czytaj więcej
 • Letni niezbędnik: strój kąpielowy

  Letni niezbędnik: strój kąpielowy

  Baseny, aquaparki, kąpieliska, SUP, triathlon, pływanie, piękne nadbałtyckie plaże, budowanie zamków z piasku, rower wodny kajak, żagle – aż brakło nam tchu, a przecież to dopiero początek listy letnich aktywności i miejsc, z jakich będziemy korzystali przez najbliższe miesiące. Jedno jest pewne: bez sportowego stroju kąpielowego lub bikini ani rusz!

  czytaj więcej
 • Nessi's back in town!

  Nessi's back in town!

  Jak prezentuje się Kolekcja FEERIA 2021 w miejskiej dżungli?
  Zobacz nasze energetyczne kolory o szerokim spektrum barw, eksplorujące zakamarki miasta. Sprawdź jak Gamo, mieniące się na tle szklanych wieżowców, nadaje biegowi rytm. Krótko mówiąc, Nessi wróciło do miasta.
  czytaj więcej
 • Połowę roboty robi się głową

  Połowę roboty robi się głową

  Agnieszka, Marta i Sylwia poznały się na biegowych ścieżkach. Na ten rok zaplanowały #projekt240, żeby sprawdzić się na dystansie najbardziej zaporowym dla biegaczy. Dlaczego musiały ominąć Pilsko, kto śledził kropkę na mapie i jak sprawdził się ich support? Agnieszka Wysocka w rozmowie z Nessi zdradza, co działo się na trasie.

  czytaj więcej
 • Siłaczki na 240%

  Siłaczki na 240%

  Jeśli myślicie, że 100% to maksimum tego, co człowiek może z siebie dać… my znamy dziewczyny, które zadają kłam matematycznym regułom! Góry, one i wyzwanie – pokonać 240 km. Zrobiły to: 12-15 maja szlaki należały do nich! Mocno zaciskaliśmy kciuki, żeby łydy podawały! Marta, Sylwia i Agnieszka pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dowiedzcie się, kim są nasze siłaczki.

  czytaj więcej
 • Zoom na longsleeve Karbon

  Zoom na longsleeve Karbon

  Znasz już nasz longsleeve biegowy z superdzianiny Karbon? Charakteryzuje się dynamicznym fasonem. Panelowy krój ze strefami przyspieszonego odprowadzania wilgoci doskonale sprawdza się podczas intensywnego treningu. Spójrz na nasz longsleeve z bardzo bliska :) 

  czytaj więcej
 • W głębinach Green Mystery

  W głębinach Green Mystery

  Niezależnie od tego, jak długo z nami jesteś, na pewno wiesz jedno: że inspiruje nas natura! Jeśli cofniesz się do wzorów z naszych poprzednich kolekcji zobaczysz, że jest pewien motyw, który pojawia się częściej, niż inne. Tym motywem jest las! Właśnie inspiracja lasem była pierwszym etapem powstawania tego wzoru. Jeśli chcesz odkryć resztę tajemnic Green Mystery, czytaj dalej! 

  czytaj więcej
 • Przygoda nad Blue Ocean

  Przygoda nad Blue Ocean

  Kto nie tęskni za podróżami, niech pierwszy rzuci mapą... No właśnie! Nasze myśli krążyły wokół tego samego tematu, a z tej tęsknoty zrodził się pewien pomysł w kolorze Blue :) Poznaj historię Blue Ocean!

  czytaj więcej
 • Wings for Life 2021 - dołącz do Nessi Team!

  Wings for Life 2021 - dołącz do Nessi Team!

  Wiele razy pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym teamem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy tylko jest potrzeba, potraficie wspaniale się zorganizować, zmobilizować i po prostu działać! Tym razem czas znowu zebrać drużynę, bo 9 maja widzimy się na starcie Wings for Life World Run 2021! Dołącz do Nessi Team!

  czytaj więcej
 • Zoom na spódniczkę biegową

  Zoom na spódniczkę biegową

  Jesteśmy pionierami w dziedzinie spódniczek biegowych na polskim rynku. W tym sezonie postanowiliśmy stworzyć całkowicie nowy produkt. Jaki? Joanna i Ania zapraszają na krótki film!

  czytaj więcej