Kategorie
 • Summer Collection

  Summer Collection

  Lato, dotyk słońca na skórze, wiatr we włosach i ona - nasza Summer Collection! 

  czytaj więcej
 • Międzynarodowy Dzień Przyjaźni

  Międzynarodowy Dzień Przyjaźni

  Dziś święto wszystkich przyjaciół, tych biegowych także!

  czytaj więcej
 • Magiczne Lago di Sorapis

  Magiczne Lago di Sorapis

  Malowniczy górski szlak, niesamowicie turkusowe jezioro Sorapis, a w tle masywy skalne Dito di Dio - to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Dolomitach. Wybierzcie się w tę podróż razem z Iwoną! 

  czytaj więcej
 • Girl Power w Chałupach <3

  Girl Power w Chałupach <3

  Nazywają się Spliciary i zadają kłam temu, że kobiety czegoś nie mogą, niektóre rzeczy zarezerwowane są dla facetów, że się nie da. To piękna opowieść o kobiecej sile, która drzemie w każdej dziewczynie - wystarczy ją tylko wyzwolić! Zobaczcie tę historię na fotografiach Agnieszki Zając.

  czytaj więcej
 • Co się dzieje podczas sztormu? :)

  Co się dzieje podczas sztormu? :)

  Dzisiaj wieści prosto od Wojtka. Na podstawie legginsów zero opowie Wam o tym, dlaczego nie wszystko da się zaplanować. Jest kilka procesów, które wzajemnie na siebie wpływają, i które – w normalnych warunkach – pozwalają zrealizować założony plan razem z furtką na niespodzianki. Na dwie rzeczy nie dało się jednak przygotować w 100%: eksplozja kolekcji z nieznaną mocą i zdarzenia losowe globalnego wpływu – patrz: COVID-19.

  czytaj więcej
 • Jak Julia w wodzie!

  Jak Julia w wodzie!

  Julia Sanecka  przygotowuje się do Mistrzostw Polski w Triathlonie w Rawie Mazowieckiej, testując nasze stroje ❤️ Słyszeliśmy, że materiał przylega idealnie i nie ogranicza ruchów, o to chodziło! 
  25-26.07 trzymajcie kciuki za Julię!

  czytaj więcej
 • WOW, czyli Wiadomości od Wojtka* #1

  WOW, czyli Wiadomości od Wojtka* #1

  Oto przed Wami zaakceptowana i rzucona w trybiki produkcji kolekcja Jesień/Zima 2020/21! Brakuje jeszcze 2 folderów, ale to już szczegół. Nie ukrywam, że to jest najgorszy i najbardziej nerwowy i stresujący okres w procesie tworzenia kolekcji.

  czytaj więcej
 • Lniana historia - Melia

  Lniana historia - Melia

  Odkrywamy przed Wami ostatni rozdział naszej lnianej opowieści. W tej księdze, pełnej natury, szumu pól i słonecznego ciepła, zawarliśmy cztery historie, a są to:

  czytaj więcej
 • FW2020/2021 Hot News!

  FW2020/2021 Hot News!

  Mamy dla Was kilka wieści prosto z showroomu! Jak wiecie, praca nad kolekcją na jesień/zimę wre, chociaż lato się jeszcze nawet nie zaczęło. Pogoda nam sprzyja, bo wieje i leje, więc łatwiej wczuć się w jesienno-zimowe klimaty. Nasze działania nad kolekcją obejmują wiele aspektów, a dziś mamy dla Was mały przeciek kontrolowany.

  czytaj więcej
 • Odkrywamy Polskę!

  Odkrywamy Polskę!

  Chcecie zabawić się w odkrywców? Mamy coś, co połączy nas wszystkich - tych z południa i północy, miłośników zachodu Polski i zakochanych we wschodzie naszego kraju. Cel jest jeden: pokażmy sobie nawzajem miejsca nieoczywiste!

  czytaj więcej
 • Piątunio w Tatrach

  Piątunio w Tatrach

  Tatry to najbardziej majestatyczne polskie góry. Z ich szczytów roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Przebywanie wśród ostrych szczytów pozwala się wyciszyć i zapomnieć o tym, co zostało w dolinach. Iwona zaprasza na Giewont!

  czytaj więcej
 • Nessi Zoom - koszulki KSB i KSBC

  Nessi Zoom - koszulki KSB i KSBC

  Z najnowszego odcinka naszego Zoomu dowiecie się wszystkiego o dwóch modelach naszych koszulek: KSB i KSBC. 

  czytaj więcej
 • Piątunio - kodunio

  Piątunio - kodunio

  Kiedy wejdziecie do naszego sklepu, ukaże Wam się wiele tajemniczych symboli. Każdy produkt jest oznaczony literami i liczbami, które tylko na pozór są tak trudne :) To Norbert koduje każdy produkt i to wcale nie dlatego, że lubi Wam komplikować życie ;)

  czytaj więcej
 • Lniana historia - Chica

  Lniana historia - Chica

  Poznaliście już nasze comfort wear – szorty Bajo i szmizjerkę Dunę. Naszą odzież lnianą otoczyliśmy koncepcją Issen. To lustrzane odbicie Nessi, czas na wytchnienie, luz, wakacyjne odkrycia. To miejsce, w którym zwracamy twarze w stronę słońca, przeczesujemy dłonią miękkie łany lnu, cieszymy oczy błękitem nieba... przed Wami trzeci rozdział naszej opowieści z naturą w tle.

  czytaj więcej
 • Lniana historia - Duna

  Lniana historia - Duna

  Kontynuujemy lnianą opowieść, której kolejnymi epizodami przybliżamy Wam naszą kolekcję Issen. To lustrzane odbicie Nessi i zarazem casualowa odsłona naszej marki. Chcemy, żebyście zabierali nas nie tylko na treningi, ale też do pracy, na spacery, popołudniową kawę, do ogrodu czy w podróż. Len jest równocześnie szlachetny i uniwersalny - pomysły na stylizacje są niewyczerpane. Len jest przy tym ekologiczny i biodegradowalny, co czyni z niego etyczny wybór. Bohaterką drugiego epizodu jest nasza szmizjerka Duna.

  czytaj więcej
 • Lniana historia - Bajo

  Lniana historia - Bajo

  Przygotowaliśmy dla Was opowieść o lnie. To szlachetny materiał, który pozyskujemy z roślin uprawianych na polskich polach. Lniana odzież to część kolekcji Issen, lustrzanego odbicia Nessi. Kojarzycie comfort food? To jedzenie, które zaspakaja nie tylko potrzebę zapełnienia żołądka. To te potrawy, które mają dla Was wartość sentymentalną – tradycyjne, domowe, kojarzące się z czymś miłym. Dlatego nazwaliśmy nasz len comfort wear! Bo to nie tylko ubrania, które osłoną ciało. To ubrania, które nakarmią też duszę – 100% natury, ekologii i świadomości. Pierwszym epizodem lnianej księgi są szorty Bajo.

  czytaj więcej
 • Piątunio - NOWOŚCI po męsku

  Piątunio - NOWOŚCI po męsku

  Jes, jes, jes! Wielkimi krokami zbliżamy się do lata i odkrywamy przed Wami różnokolorowe karty - tym razem panowie mogą zatrzeć ręce, bo pojawiła się odzież przeznaczona dla nich! Krado w unikatowym wydaniu, longi Mirage, luźne spodnie - jest w czym wybierać. Stylizację uzupełnicie czapkami, daszkami, chustami - wiemy, że akcesoria też są dla Was istotne.

  czytaj więcej
 • Wings For Life 2020 - moc jest w nas!

  Wings For Life 2020 - moc jest w nas!

  Emocje opadły, można opowiedzieć o tym, co się stało w niedzielę. Nie spotkaliśmy się w tym roku w Poznaniu na Wings For Life i w sumie nastroje mogły być obniżone, myśli smutne, a motywacja spaść. Jednak mieliście inne plany - roznieśliście wszystko w pył i na dodatek zniszczyliście system! 

  czytaj więcej
 • Piątunio – co u nas słychać?

  Piątunio – co u nas słychać?

  Wkraczamy już raźnym krokiem w weekend, więc czas na podsumowanie tego, co działo się w tym tygodniu. Wiecie, że nie lubimy się nudzić, a jeśli jest zbyt spokojnie, sami szukamy sobie zajęć.

   

  czytaj więcej
 • Piątunio – co u nas słychać?

  Piątunio – co u nas słychać?

  Podsumowujemy mijający tydzień, sporo się działo!  

  czytaj więcej