Kategorie
 • Siłaczki na 240%

  Siłaczki na 240%

  Jeśli myślicie, że 100% to maksimum tego, co człowiek może z siebie dać… my znamy dziewczyny, które zadają kłam matematycznym regułom! Góry, 3 dziewczyny, 5 dni, i wyzwanie – pokonać 240 km. Dowiedzcie się, kim są nasze siłaczki.

  czytaj więcej
 • Zoom na longsleeve Karbon

  Zoom na longsleeve Karbon

  Znasz już nasz longsleeve biegowy z superdzianiny Karbon? Charakteryzuje się dynamicznym fasonem. Panelowy krój ze strefami przyspieszonego odprowadzania wilgoci doskonale sprawdza się podczas intensywnego treningu. Spójrz na nasz longsleeve z bardzo bliska :) 

  czytaj więcej
 • W głębinach Green Mystery

  W głębinach Green Mystery

  Niezależnie od tego, jak długo z nami jesteś, na pewno wiesz jedno: że inspiruje nas natura! Jeśli cofniesz się do wzorów z naszych poprzednich kolekcji zobaczysz, że jest pewien motyw, który pojawia się częściej, niż inne. Tym motywem jest las! Właśnie inspiracja lasem była pierwszym etapem powstawania tego wzoru. Jeśli chcesz odkryć resztę tajemnic Green Mystery, czytaj dalej! 

  czytaj więcej
 • Przygoda nad Blue Ocean

  Przygoda nad Blue Ocean

  Kto nie tęskni za podróżami, niech pierwszy rzuci mapą... No właśnie! Nasze myśli krążyły wokół tego samego tematu, a z tej tęsknoty zrodził się pewien pomysł w kolorze Blue :) Poznaj historię Blue Ocean!

  czytaj więcej
 • Wings for Life 2021 - dołącz do Nessi Team!

  Wings for Life 2021 - dołącz do Nessi Team!

  Wiele razy pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym teamem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy tylko jest potrzeba, potraficie wspaniale się zorganizować, zmobilizować i po prostu działać! Tym razem czas znowu zebrać drużynę, bo 9 maja widzimy się na starcie Wings for Life World Run 2021! Dołącz do Nessi Team!

  czytaj więcej
 • Zoom na spódniczkę biegową

  Zoom na spódniczkę biegową

  Jesteśmy pionierami w dziedzinie spódniczek biegowych na polskim rynku. W tym sezonie postanowiliśmy stworzyć całkowicie nowy produkt. Jaki? Joanna i Ania zapraszają na krótki film!

  czytaj więcej
 • Neve... Navy Ending story!

  Neve... Navy Ending story!

  Dzisiaj mamy dla Ciebie kolejny kawałek naszej historii. Dokładamy do wcześniejszych opowieści puzzel w kolorze Royal Navy!

  czytaj więcej
 • Jedwabista historia

  Jedwabista historia

  Tworząc nasze chusty, współpracujemy z marką, która ma niezwykłe zaplecze. Kiedy przeczytasz słowa: Milanówek”. zapewne pierwsze, co przychodzi Ci na myśl, to „jedwab”. Jednak kryje się tu coś jeszcze...

  czytaj więcej
 • Zoom na koszulki Ultra

  Zoom na koszulki Ultra

  Lubisz ekstremalne warunki, intensywne treningi, ostry wycisk? Prawidłowa odpowiedź brzmi: koszulki Ultra! Supercienkie, oddychające, w 4 fasonach, no i oczywiście w soczystych kolorach. Dzisiaj zapraszamy Cię na krótki film, w którym Ania pokazuje nasze koszulki z bardzo, bardzo bliska!

  czytaj więcej
 • Nowalijka Issen

  Nowalijka Issen

  Dzisiaj chcemy Wam przedstawić casualową siostrę Nessi: Issen! Mamy też zaproszenie w pewne szczególne miejsce :)

  czytaj więcej
 • Okładkowy debiut

  Okładkowy debiut

  Dzisiaj po raz pierwszy zagościliśmy na okładce! 

  czytaj więcej
 • Zoom na nerkę

  Zoom na nerkę

  Co jest pojemne, wygodne i z powodzeniem zastąpi torebkę lub plecak? To nasza nerka! 

  czytaj więcej
 • Nessi Story - Mosaic Natura

  Nessi Story - Mosaic Natura

  Pieczołowitość i dokładność to drobne kroki, prowadzące do wielkiego celu. Tak właśnie powstawała nasza nowa Mozaika: liczył się każdy detal, a cały proces musiał potrwać odpowiednio długo, byście w końcu mogły ujrzeć JĄ, klamrę całej kolekcji. Przed Wami wszystkie sekrety powstawania wzoru Mosaic Natura!

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi - Natalia

  Zespół Nessi - Natalia

  Dziś przedstawiamy Wam dziewczynę szybką jak Struś Pędziwiatr, waleczną jak Merida i wszędobylską niczym Ania z Zielonego Wzgórza! Czym zajmuje się w Nessi?

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi - Żaneta i Wojtek

  Zespół Nessi - Żaneta i Wojtek

  Dziś grande finale :) Jeśli chodzi o grono właścicieli marki, przedstawiliśmy Wam już Norberta. Musicie wiedzieć, że marka Nessi to wyzwolona energia żywiołów. Dziś pora, by przedstawić Wam te dwa najsilniejsze! Kreatorów, twórców i współwłaścicieli Nessi: Żanetę i Wojtka!

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi - Norbert

  Zespół Nessi - Norbert

  Dzisiaj chcemy powiedzieć Wam więcej o jednym ze współwłaścicieli marki, pierwszym z trzech jej filarów. Norbert to Dennis Rodman naszej firmy. Jest człowiekiem od „niewidzialnej” pracy. Siedzi w tym od początku :)
  Odpowiada za wiele rzeczy od strony logistyki, sklepu, administracji, księgowych spraw. Crème de la crème, czyli czas na przedstawienie twórców marki Nessi: na pierwszy ogień Norbert.

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi - Magda

  Zespół Nessi - Magda

  Emocje po otwarciu kolekcji powoli opadają, a ostatnie tygodnie przygotowań i realizacji naszej wizji przeszły już do historii Nessi :) Wracamy zatem do cyklu, w którym przedstawiamy Wam siebie samych, Zespół Nessi. Dzisiaj poznajcie dziewczynę od czarnej roboty. Dołączyła do naszego zespołu ok. 5 miesięcy temu. Dostała misję zapanowania nad rozwojem marki i przygotowania Nessi do wejścia w nową fazę postępu: Magda to nasza pani Brand Manager. Czym konkretnie się zajmuje?

  czytaj więcej
 • Dzię-ku-je-my!

  Dzię-ku-je-my!

  Nessi kojarzy Wam się z kolorem i żywiołowością? Świetnie! A może z szalonymi pomysłami i odważnymi wizjami? Też pięknie! Lubimy też snuć marzenia, które stają się celami, by na końcu mogły być zrealizowane. To wszystko my, to Nessi. Ale za każdym pomysłem, wizją i realizacją stoją też ludzie i bez nich by się nie udało. Zobaczcie, jak realizowaliśmy Nessi Fashion Show, podczas którego pierwszy raz pokazaliśmy Feerię światu!

  czytaj więcej
 • Backstage video - działo się!

  Backstage video - działo się!

  Sesja to ogromne emocje - wiecie na pewno jak to jest, kiedy wkładacie w coś całe serce, angażujecie się na całego i czujecie niesamowitą energię, płynącą z procesu twórczego. Wiele osób pracuje ma to, by piękne zdjęcia ujrzały światło dzienne - pojawiły się na stronie, w postach i innych materiałach. Jest przysłowiowy pot i łzy, ale to tylko część drogi do celu! Na końcu czeka upragniony efekt. 

  czytaj więcej
 • Nessi Sport Fashion Show - podsumowanie

  Nessi Sport Fashion Show - podsumowanie

  Zrobiliśmy coś wielkiego dla naszej marki - w niedzielę otwarliśmy kolekcję Feeria 2021 w zupełnie nowy dla nas sposób! Tym razem nie pokazaliśmy Wam zdjęć z pięknych miejscówek, bo sesja plenerowa jeszcze przed nami: jak zwykle bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Zamiast pleneru - studio, a zamiast egzotycznych kierunków - Bielsko-Biała. Jak było?

  czytaj więcej