Kategorie
 • ZMIANY W SIEDZIBIE NESSI

  ZMIANY W SIEDZIBIE NESSI

  Rozwój każdej firmy wymaga zmian. Czasem są to zmiany na poziomie personalnym. Czasem na poziomie organizacyjnym i nie dotyczy to tylko samej organizacji pracy, ale także przestrzeni w jakiej daną pracę się wykonuje. To w jakim miejscu przebywamy w czasie wykonywania naszych obowiązków służbowych, może mieć wpływ na nasze samopoczucie, komfort, a przede wszystkim ma kluczowe znaczenie przy koncentracji i efektywności w realizowaniu powierzonych zadań. Istotne jest, by każdy członek załogi miał stworzone takie warunki, w których nie tylko on sam ma ułatwioną pracę, a także by nikt nie przeszkadzał sobie nawzajem.

  czytaj więcej
 • PAWEŁ ŻUK W ATENACH - TO JUŻ OSTATNIA PROSTA

  PAWEŁ ŻUK W ATENACH - TO JUŻ OSTATNIA PROSTA

  Ponad 40 dni i nocy w Atenach w Grecji i ponad 4 000 kilometrów pokonane biegiem przez naszego mistrza Pawła Żuka. Choć do finału jego zmagań coraz bliżej to przemierzony przez niego do tej pory dystans, krótki sen i zmienna pogoda - odznaczyły już swoje piętno nie tylko na kondycji fizycznej, ale przede wszystkim psychicznej.

  czytaj więcej
 • GRAMY Z WOŚP

  GRAMY Z WOŚP

  12.01.2020 odbył się już po raz 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a my nie wyobrażamy sobie by nie dołożyć do tej mega akcji, choć małej skromnej cegiełki.

  czytaj więcej
 • MORSOWANIE

  MORSOWANIE

  Pływanie zimowe potocznie nazywane “morsowaniem” staje coraz bardziej popularną aktywnością wśród wielu osób. Ma całe mnóstwo zalet. Wpływa pozytywnie na stan ogólny naszego ciała, a także i ducha. Praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych i na prawdę niewiele przeciwwskazań

  czytaj więcej
 • Paweł Żuk i jego Ultramraton na dystansie 5000 km

  Paweł Żuk i jego Ultramraton na dystansie 5000 km

  To będzie pierwszy na świecie atestowany ultramaraton na dystansie 5000 km i wśród zawodników z całego świata znalazł się Paweł Żuk, czyli nasz niesamowity Asfaltowy Chłopak.

  Udało nam się go złapać w ostatniej chwili, tuż przed samym wylotem i podpytać o przygotowania, towarzyszące mu emocje oraz same zawody.

   

  czytaj więcej
 • Ania - zaczęło się od skarpet...

  Ania - zaczęło się od skarpet...

  Wygrana w konkursie Nessi stała się doskonałą motywacją do rozpoczęcia przygody z bieganiem. Był 2014 rok, a Ania testując nasze skarpety, z dnia na dzień, połykała bakcyla sportu. Dzisiaj nadal jesteśmy dobrymi kompanami, a nasze relacje z roku na rok nabierają rumieńców.
  O swojej konsekwencji, spełnieniu i poczuciu bycia na właściwym miejscu, z właściwymi osobami - opowiada w krótkiej rozmowie Ania Zaracka.
  Zapraszamy!

  czytaj więcej
 • Wywiad: Kolorowe małżeństwo Dammów

  Wywiad: Kolorowe małżeństwo Dammów

  Małżeństwa Dammów nie sposób ominąć obojętnie. Są jak dwa kolorowe puzzle, pełne pozytywnej energii. W ich towarzystwie chce się przebywać, z nimi chce się konie kraść... a na pewno biegać! Poznali się u wrót dyskoteki, mają w salonie złotego buta, odpoczywają w ruchu i kłócą się pewnie też w przelocie... 
  Kolorową rewolucję przeprowadzili w swoim Brzegu i tym samym zbudowali tam potężny oddział Nessimaniaków.
  Poznajmy Beatę i Zbyszka!

  czytaj więcej
 • Lookbook vs Rzeczywistość

  Lookbook vs Rzeczywistość

  Oto nasze piękne, kolorowe, zadowolone i pełne pozytywnej energii dziewczyny. Prezentują się w naszych ubraniach niesamowicie – prawda?

  Kiedyś zakupy w sklepie internetowym kojarzyły się nam z kupowaniem kota w worku. Zamawiając towar nie do końca wiedzieliśmy czego się spodziewać. Na zdjęciu wygląda wszystko pięknie i ładnie, a w rzeczywistości bywa gorzej.
  Nie z nami te numery! Robiąc zakupy w Nessi, dostajesz to co widzisz, nigdy inaczej!

  czytaj więcej
 • Nessi z wyróżnieniem e-Gazeli Biznesu 2019!

  Nessi z wyróżnieniem e-Gazeli Biznesu 2019!

  20 listopada 2019r., w Warszawie – Wojtek Izbicki i Żaneta Adamus odebrali w imieniu Nessi - wyróżnienie e-Gazeli Biznesu. Już trzeci raz mamy zaszczyt wziąć udział w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce.
  Dziękujemy za nagrodę, a wszystkim Klientom za zaufanie!

   

   

  czytaj więcej
 • Kim jest Kana?

  Kim jest Kana?

  Kana, bo tak zwana jest nasza specjalistka, to wulkan energii - człowiek petarda. Jest jak wieża kontrolna lotów. Widzi wszystko i od razu reaguje. Jej działania sięgają przede wszystkim kontaktów międzyludzkich, dlatego tak dobrze radzi sobie na polu marketingu i social media. Oprócz tego jest w stałej współpracy z grafikiem Grzegorzem, dzięki czemu może urzeczywistniać wizje Wojtka.

  Jej praca idealne zazębia się z pasją. Uwielbia biegać i aktywnie odpoczywać. Dla nas to idealne rozwiązanie, ponieważ jej treningi stanowią potężne pole do testowania nowości Nessi. Bystre oko Kany pomaga udoskonalać produkty. To nasz najlepszy ekspert i krytyk w jednym.
  Chcesz poznać Karolinę bliżej?
  Zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej
 • HISTORIA PEWNEJ PRZYJAŹNI...

  HISTORIA PEWNEJ PRZYJAŹNI...

  Marta, Basia i Iwona. Są przykładem, że warto dać sobie szansę na przyjaźń, nawet wówczas, gdy wiek nastoletni dawno mamy już za sobą. W żadnym wypadku nie wypominamy dziewczynom wiosen, chcemy jedynie podkreślić, że każdy moment jest dobry, aby otworzyć się na drugiego człowieka. Sport jest doskonałym tłem dla takich spotkań. Wspólna pasja zacieśnia więzi, daje wiele momentów do wzruszeń, do wzajemnej motywacji i wsparcia. To dzielenie chwil radosnych, a także porażek. Umiejętność bycia razem w każdej chwili, to wielka wartość.

  O tym jaka jest przyjaźń pomiędzy trzema kobietami opowiedziała nam Marta.

  Zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej
 • Sesja z Nessi - backstage

  Sesja z Nessi - backstage

  Trzeci weekend listopada 2019r. przebiegł u nas pod hasłem Sesja z Nessi.
  Przebiegł – dosłownie, bowiem dziewczyny, które wygrały udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej musiały nabiegać sporą liczbę kilometrów, abyśmy mogli cieszyć się efektami wspólnej pracy. 10km podczas sesji, to przecież porządny trening!
  Dziewczyny stwierdziły jednogłośnie, że pozowanie to nie jest lekka robota. Wymaga skupienia, zaangażowania, odwagi, charyzmy, a przede wszystkim dobrej kondycji.

  Co to był za weekend?

  czytaj więcej
 • Paweł Żuk – Rekordzista Polski w Biegu 48h na bieżni mechanicznej

  Paweł Żuk – Rekordzista Polski w Biegu 48h na bieżni mechanicznej

  Paweł Żuk – człowiek nieprzewidywalny, który udowadnia, że chcieć, znaczy móc. Czym tym razem nas zaskoczył?

  Został pomysłodawcą, jednym z Organizatorów, a równocześnie Zwycięzcą I MISTRZOSTW ŚWIATA W BIEGU 48-godzinnym NA BIEŻNI MECHANICZNEJ. Impreza miała miejsce w dniach 8-10.11.2019 roku, w ReShape Fitness w Zabrzu. Bieg stanowił część większego eventu, trwającego 4 dni - świętującego pierwsze urodziny klubu.

   

  Skąd pomysł, zapytaliśmy Pawła...

  “Zostałem zaskoczony. Powinienem być już w Atenach i zmagać się z dystansem na 5000km. Przesunięto jednak datę biegu o 3 miesiące, a ja zupełnie nic nie planowałem w tym okresie. Nie miałem żadnych startów. W związku z tym wymyśliliśmy z moimi znajomymi z klubu ReShape, że pobiegnę test - sprawdzian w biegu 48h na bieżni mechanicznej i jednocześnie ustanowię Rekord Polski...”.

  Co było dalej, jak się planuje swój własny sukces? Spotkaliśmy się z Pawłem przed i po biegu i zapytaliśmy o towarzyszące mu emocje. Zapraszamy do rozmowy.

  czytaj więcej
 • Nessi Time

  Nessi Time

  Boooom! Zaczynamy kolejną rewolucję!
  Przyszedł czas na NESSI TIME!
  Sprawdź, przyłącz się i działaj z nami!
  >>>NESSI TIME<<<

  czytaj więcej
 • Kim jest Norbert?

  Kim jest Norbert?

  Zostało ich dwóch. Są jak biznesowe połówki jabłka. Uzupełniają się i zdaje się – nie wchodzą z butami w rolę drugiego. Zdrowy, bo naturalny podział obowiązków. Wojtek został twarzą Nessi, a Norbert wybrał tę część, która nie ma zbyt wiele okazji do brylowania. Czy mu to przedzkadza? A skądże! W świecie internetu i statystyki czuje się jak ryba w wodzie i będąc całkowicie szczerym – wszyscy wiedzą, że bez niego ten pociąg dalekoby nie zajechał.

  Czym dokładnie zajmuje się Norbert i z jakimi wyzwaniami musi się zmierzać?

  Zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej
 • CUBIC GUARD - RYCERZ WŚRÓD MATERIAŁÓW

  CUBIC GUARD - RYCERZ WŚRÓD MATERIAŁÓW

  Czytanie o technicznych aspektach materiałów może, ale nie musi być nudne jak flaki z olejem.

  Jak zatem zainteresować odbiorcę, aby przebrnął przez te treści i pomimo wszystko co nie co zapamiętał...?


  Postaramy się to zrobić i liczymy na Twoją uwagę i chwilę zainteresowania.

  Dzisiaj na tapetę wjeżdża...

  CUBIC GUARD.

  czytaj więcej
 • AKCJA #JESTEMSUPER

  AKCJA #JESTEMSUPER

  Podobno w listopadzie częściej niż w pozostałych miesiącach - cierpimy na chandrę i szybciej dopada nas przygnębienie. Dni są krótkie, ponure, a pogoda często nie nastraja zbyt optymistycznie.

  Jednak mamy na to sposób i ruszamy z nową - listopadową akcją #jestemsuper

  Gdzie – na grupie Nessi Aktywnie.

  Odwiedź nas i odważ się!

  czytaj więcej
 • Kim jest Żaneta?

  Kim jest Żaneta?

  Nie chcemy być sztampowi i mówić, że to Żaneta kręci głową Wojtka. To zbyt oklepane i pewnie w wielu sytuacjach mija się z prawdą. Pewnym jest jednak, że to wspaniała partnerka i kompan. Głowa pełna kolorowych pomysłów. Człowiek konkretny, decyzyjny, ale i niezwykle sympatyczny. Żaneta ma duszę artysty, a skórę nosorożca. Takie połączenie pozwala na kreowanie przez nią niesamowitych wzorów Nessi, które później w konfrontacji z bezwzględnym światem, mają szansę utrzymać się na powierzchni przez wiele sezonów.

  Chcesz poznać ją bliżej?

  Zapraszamy do lektury.

  czytaj więcej
 • NA CEBULKĘ – CZYLI JAK?

  NA CEBULKĘ – CZYLI JAK?

  Wielowarstwowa zabawa ubraniami zaczęła się już na dobre. Mamy jesień, za chwilę zapuka do nas zima. Czas najwyższy poznać tajniki ubierania się na cebulkę.

  W normalnych, okołosportowych sytuacjach sprawa może wyglądać nieco mniej skomplikowanie. Natomiast w towarzystwie treningu często pojawia się masa pytań. Z jednej strony chcemy, aby było nam ciepło. Z drugiej, nawet w okresie jesienno-zimowym, może okazać się, że grubo przesadziliśmy.

  Jak znaleźć złoty środek?

  czytaj więcej
 • Co ma Halloween do adopcji Pantery Śnieżnej?

  Co ma Halloween do adopcji Pantery Śnieżnej?

  Wiele osób zarzuca Halloween, że to święto nie nasze, nie polskie. Że zadomowiło się na naszym podwórku zupełnie nieproszone. Wiele osób nie kultywuje chodzenia po domach z głośnym okrzykiem “cukierek, albo psikus”. Rozumiemy to i szanujemy.

  Sami mamy jednak do całej sytuacji dość zdrowe podejście.

  czytaj więcej