Kategorie
 • Sesja SS2021 w pigułce

  Sesja SS2021 w pigułce

  Studio już opustoszało, zrobiliśmy swoją robotę i część zdjęć już mamy. Jak to: część? - zapytacie. Za kilka dni znowu wracamy w gościnne progi Black Colour Studio. Tymczasem mamy dla Was kilka świeżutkich fot: zobaczcie jak wygląda samo studio, w którym pracujemy. Karolina prezentuje też kilka nadchodzących nowości, są już całkiem blisko :)
  Tu koszulka, tam skarpetka i oczywiście całe mnóstwo soczystych kolorów.
  Gotowe uchylić z nami rąbka tajemnicy?
  Chodźcie!

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi: Asia

  Zespół Nessi: Asia

  Asię Świst widzicie często w naszych mediach: publikuje challenge, robi świetne filmiki, na których możecie zobaczyć  z bliska nasze ubrania. Robi świetne zdjęcia, treningi online... Kobieta-orkiestra! I - jak się okazuje - nie tylko w przenośni :) 

  czytaj więcej
 • NessiPedia - Czym jest gramatura materiału?

  NessiPedia - Czym jest gramatura materiału?

  Często możecie znaleźć na naszej stronie słowo "gramatura". Pojawia się w opisach produktów jako jedna z cech. Skład czy nawet kody, które szyfruje Norbert - KKD, PRSL czy OSLP potraficie już rozszyfrować. Ale czy kwestia gramatury materiału jest równie jasna?

  czytaj więcej
 • Sesja SS2021 - czas, start!

  Sesja SS2021 - czas, start!

  Przychodzi taki czas w roku, kiedy naprawdę czuć, że start nowej kolekcji zbliża się wielkimi krokami. Kiedy w końcu możemy zobaczyć sety, spisane dotąd na papierze, w studiu panuje ruch, słychać pstryk migawki - to jest to! 

  czytaj więcej
 • WYGRYWAMY wspólnie z WOŚP!

  WYGRYWAMY wspólnie z WOŚP!

  Od 1993 minęło kilka lat - wtedy właśnie odbył się pierwszy finał WOŚP! Niesamowicie grzeje serducho fakt, że teraz, w 2021 ta wspaniała inicjatywa trwa, że nadal możemy się jednoczyć pod szyldem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! My, jako firma, obchodzimy w tym roku małe święto - 10 raz gramy z WOŚP i mamy dla Was z tej okazji same sztosiwa! Chodźcie zobaczyć!

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi: Neta, Ewa i Edy

  Zespół Nessi: Neta, Ewa i Edy

  Znacie nas z tego, że jesteśmy kreatywni, uwielbiamy tworzyć, kochamy ruch i cały czas coś musi się dziać wokół nas! Szalone pomysły, dawka humoru i głupawki, ale też wytężona praca, bez której nie potrafimy żyć! I mamy takie szczęście, że dziewczyny, które współpracują z nami zdalnie, są takimi właśnie crazy, niezwykle barwnymi osobowościami. Neta, Ewa i Edy, bo o nich mowa, tworzą zespół Nessi Gotuje, który karmi Was wspaniałymi pomysłami i inspiruje do gotowania smacznie, pięknie i nietuzinkowo!

  czytaj więcej
 • Jesteś #nessigirl!

  Jesteś #nessigirl!

  Radosna, odważna, skora do pomocy, promienna, ciekawa świata, silna, aktywna, optymistka, bezinteresowna. Nie dająca się schematom, myśląca nieszablonowo, wolna. Kto to? To Ty, nasza #nessigirl. I mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

  czytaj więcej
 • Nessi tipy - zimowy strój biegowy

  Nessi tipy - zimowy strój biegowy

  Wiele osób zaczyna przygodę z bieganiem zimą. Postanowienia noworoczne i chęć zyskania lepszej sylwetki i kondycji na wiosnę robią swoje. Należysz do tego grona i nie wiesz, w co się ubrać? Przeczytaj nasze tipy!

  czytaj więcej
 • Zoom na washpapę

  Zoom na washpapę

  Od zeszłego roku tworzymy kolekcję Casual, szukając innowacyjnych rozwiązań. Bardzo istotne są dla nas materiały, z jakich tworzymy - dlatego w tym sezonie postawiliśmy na luksusową odsłonę bawełny: Lux Thermo. Żeby móc wykonać dla Was produkt od A do Z premium, dbamy także o  najmniejsze nawet detale. Jednym z nich jest logo z washpapy.

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi - Dorotka

  Zespół Nessi - Dorotka

  Przedstawiamy kolejną osobę, która współtworzy Zespół Nessi. To ktoś, kto nie jest frontmanem, nie skupia na sobie wszystkich świateł i uwagi publiczności. Jest trochę jak basistka w zespole muzycznym - działa w tle, ale bez niej cała kompozycja nie miałaby sensu. Nie widujecie raczej Doroty u nas na blogu czy w social mediach, ale możecie być pewni jednego: ona cały czas działa!
  Czym dokładnie się zajmuje?
  czytaj więcej
 • Limitowana parka Lumo

  Limitowana parka Lumo

  Na magazyn właśnie wpadła limitowana wersja naszej parki  - tym razem w energetycznej wersji Mosaic Lumo!

  czytaj więcej
 • Morsowanie dla początkujących

  Morsowanie dla początkujących

  Aktywnie wkraczamy w nowy rok! Morsowanie zyskuje na popularności nie bez powodu: to zastrzyk endorfin, wspaniała aktywność i sposób na wzmocnienie organizmu. No dobra: wszyscy dookoła o tym mówią, ale Ty chcesz właśnie zacząć i nie wiesz jak? Mamy dla Ciebie kilka tipów - przeczytaj nasz poradnik! :)

  czytaj więcej
 • Bestseller 2020!

  Bestseller 2020!

  Przez 12 kolekcji naszym wzorem numer jeden były kolejne edycje kultowej już Mozaiki. Ten rok był zaskakujący pod wieloma względami, także i pod tym! Po raz pierwszy od długiego czasu berło dzierży inny wzór. Jaki?

  czytaj więcej
 • Życzenia Świąteczne od Zespołu Nessi!

  Życzenia Świąteczne od Zespołu Nessi!

  Dziękujemy Wam za mijający rok i chcielibyśmy złożyć Wam życzenia! A jakie? Przekonajcie się same! :)

  czytaj więcej
 • Jadalne dekoracje - Live z Edy!

  Jadalne dekoracje - Live z Edy!

  Jutro, 19.12, widzimy się na naszej grupie Nessi Gotuje! Prosto z Rzymu będzie dla Was nadawać Edy. Stworzycie z nią bajeczne jadalne dekoracje, które mogą ozdobić Wasz stół albo być pięknym prezentem od serce dla bliskich!

  czytaj więcej
 • Zespół Nessi - Asia i Magda

  Zespół Nessi - Asia i Magda

  Na blogu znajdziecie już teksty, w których przedstawiliśmy Wam Gosię oraz Katyę. Pociąg Nessi to wiele różnobarwnych wagoników, które razem są nie do zatrzymania :) Tym razem machają do Was nasze siostry - Asia i Magda. Jakie są, czym się pasjonują?

  czytaj więcej
 • Ola Kosek znów złota!

  Ola Kosek znów złota!

  Nasza Ola Kosek znowu sięgnęła po złoto!

  czytaj więcej
 • Legginsy: jak to robimy? Część 3.

  Legginsy: jak to robimy? Część 3.

  To naprawdę już koniec! Ostatni etap prac, jaki wykonujemy, zanim legginsy trafią do Ciebie! Nie byłaś jeszcze w naszej siedzibie? Masz właśnie ku temu wirtualną okazję! Niech przemówi Wojtek, a jeśli chcesz zobaczyć poprzednie stories związane z tym tematem, znajdziesz je na blogu!

  czytaj więcej
 • Relacja Oli Kosek z zawodów w Żylinie

  Relacja Oli Kosek z zawodów w Żylinie

  Ola Kosek ze złotem! Zawody o Puchar Europy we Wspinaczce Lodowej w Żylinie na Słowacji zakończyły się szczęśliwie dla naszej mistrzyni. Po raz pierwszy w tym sezonie startowała w zawodach międzynarodowych. To również ogromny sukces reprezentacji Polski w tej dyscyplinie, która po raz pierwszy w historii zdobyła złoty medal na międzynarodowych zawodach! Jak przebiegają zawody i dlaczego wspinaczka lodowa wcale nie odbywa sie po lodzie? Przeczytaj emocjonującą relację Oli!

  czytaj więcej
 • Mikołaj po naszemu

  Mikołaj po naszemu

  Na początku grudnia do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi wyczekiwany Mikołaj! No to my chyba nie byliśmy grzeczni w tym roku... 

  czytaj więcej