Kategorie
 • Nessi Time ma już rok!

  Nessi Time ma już rok!

  Na pewno kojarzycie lub same czasami używacie stwierdzenia, że dzieci szybko rosną. I rzeczywiście tak jest: nie wiadomo, kiedy noworodek zmienia się w rezolutnego malucha. I my tego doświadczyliśmy! Jedno z naszych firmowych dzieci, Nessi Time, skończyło właśnie rok!

  czytaj więcej
 • My som stąd!

  My som stąd!

  W tym szczególnym dla wszystkich Polek i Polaków dniu, chcemy Wam o czymś przypomnieć. Chodźcie zobaczyć, co znaczą #barwywolności!

  czytaj więcej
 • Rodzinny spacer

  Rodzinny spacer

  Ewelina zabrała całą rodzinę na przechadzkę. Obejrzyjcie magiczne kadry, na których zatrzymała piękno jesieni!

  czytaj więcej
 • Wszystkie sekrety parki

  Wszystkie sekrety parki

  Co ma w sobie takiego, że nasze serca biją mocniej, a ekscytacja sięga zenitu, kiedy kolejna sztuka schodzi z produkcji? Uchylamy przed Wami rąbka tajemnicy - poznajcie PARKĘ.

  czytaj więcej
 • Parka pełna optymizmu

  Parka pełna optymizmu

  Uderzenie koloru za 3, 2, 1...BUM! Potężna, optymistyczna energia żółci to sposób na dobry humor, powód do uśmiechu i esencja radości!

  czytaj więcej
 • Treningi on-line wracają!

  Treningi on-line wracają!

  Szeregowi Nessiaki, baczność! Czas na jesienno-zimową reAKTYWACJĘ!
  Wracamy do Was z treningami, które pokolorują Wasze salony, sypialnie i poddasza.
  Ruszamy się, ogień!

  czytaj więcej
 • Premiera - Kolekcja Fitness

  Premiera - Kolekcja Fitness

  Bieganie to dziedzina, z którą jesteśmy mocno kojarzeni. Cały czas rozwijamy się w tym temacie, ale wytyczamy sobie także nowe ścieżki. Jedną z nich było zaplanowanie kolekcji, która skupia się wokół sportów indoorowych. 

  czytaj więcej
 • Gotowanie LIVE: È viva la pasta!

  Gotowanie LIVE: È viva la pasta!

  Wiosną Rzym doświadczył totalnego lockdownu. Jeśli śledzicie naszą grupę kulinarną na Facebooku, być może wiecie, że mieszka tam jedna z grupowiczek - Edy. W czasie niepokoju, niepewności otworzyła przed nami swoją kuchnię, by pokazać oryginalne włoskie przepisy i zachęcić do wspólnego gotowania. Od tamtego czas Edy stała się pełnoprawną cżłonkinią naszego teamu Nessi Gotuje i wraca do Was z pysznym pomysłem!  

  czytaj więcej
 • Festiwal Dyni

  Festiwal Dyni

  Hokkaido, piżmowa, makaronowa czy zwyczajna? Odpowiedzią są pyszne dania: rozgrzewająca zupa, słodkie placuszki, sycące ciasto, jesienne dżemy, rozpływające się w ustach kluseczki... Można wyczarować z niej naprawdę zaskakujące potrawy, a październik to miesiąc idealny, by to zrobić :)

  czytaj więcej
 • Challenge #nessiart – półmetek

  Challenge #nessiart – półmetek

  Na naszej grupie, Kolorowa Drużyna Nessi, trwa artystyczny challenge. Wciąż możecie do niego dołączyć, chodźcie po szczegóły :)

  czytaj więcej
 • Legginsy: jak to robimy? Część 2.

  Legginsy: jak to robimy? Część 2.

  Zapraszamy na produkcję! Oto dalsza część opowieści :) Wojtek, kierownik zamieszania w Nessi, ma Wam sporo do powiedzenia!

  czytaj więcej
 • Co w Nessi Time piszczy?

  Co w Nessi Time piszczy?

  Mamy sposób na wyjście z domu nawet, jeśli chłód, deszcz i chandra chcą przejąć stery. To Nessi Time! Spotykamy się w 34 miejscach Polski.

  czytaj więcej
 • Alternatywne Wtorki dla smakoszy

  Alternatywne Wtorki dla smakoszy

  1.10 to Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu. Zainspirował nas do stworzenia akcji #alternatywnywtorek, którą właśnie rozpoczęliśmy. Poznajcie szczegóły!

  czytaj więcej
 • Legginsy: jak to robimy?

  Legginsy: jak to robimy?

  Chcemy zaprosić Was do siebie w sposób, jakiego dotąd nie znaliście. Tym artykułem inaugurujemy cykl wpisów, dzięki którym dowiecie się więcej o naszym procesie produkcyjnym, materiałach, technologiach i tym, co dzieje się cały czas w tle. Choć musimy pozostawić dla siebie odrobinę tajemnicy, to uchylamy przed Wami drzwi do świata wiedzy o Nessi. Zaparzcie ulubioną herbatę, zaczynamy opowieść!

  czytaj więcej
 • Bliżej natury

  Bliżej natury

  Natura jest dla nas bardzo ważna. To istotna inspiracja dla naszych kolekcji! Na naszych wzorach przewinęła się już cała menażeria - ważki, sowy, żaby, motyle, dzioborożce czy kakadu, do których ostatnio dołączyły dudki. 

  czytaj więcej
 • New Collection FW '20/21

  New Collection FW '20/21

  To jeden z najwspanialszych dni w roku – otworzyliśmy właśnie Nową Kolekcję FW '20/21! Emocje buzują, obserwujemy Wasze reakcje, odczytujemy wiadomości, pakujemy już pierwsze przesyłki. Stresik powoli opada :) 

  czytaj więcej
 • Kierownik zamieszania

  Kierownik zamieszania

  Przy okazji realizacji sesji pewnie zastanawiacie się, co jedna z kluczowych dla firmy osób robi, kiedy fotografowie i modelki pracują w pocie czoła? Spieszymy z odpowiedzią!

  czytaj więcej
 • Czy praca modelki jest łatwa?

  Czy praca modelki jest łatwa?

  Mamy szczęście pracować z Darią i Magdą, dwiema profesjonalistkami, które wiedzą, co to jest ciężka praca. Bo choć na naszych zdjęciach widzicie efekt - ciekawe pozy, energetyczne uśmiechy i błysk w oku, to aby osiągnąć ten efekt, nie wystarczy przebierać się i stać w miejscu przed aparatem.

  czytaj więcej
 • Chodźcie na backstage!

  Chodźcie na backstage!

  Wpuszczamy Was, ale nie w maliny, tylko za kulisy :) Efekty sesji poznacie już... pomidor! Uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Żeby osłodzić Wam ten czas, nagraliśmy film, włączcie play! Wojtek we własnej osobie przepytuje, uchyla rąbka tajemnicy i... cenzuruje!

  czytaj więcej
 • Psst...

  Psst...

  Mamy dla Was małe ogłoszenie. A może nie takie małe?
  UWAGA! Attention! Pozornost! Atención! 注意! 

  czytaj więcej