Jesteśmy polską marką odzieży sportowej

Swoje produkty kierujemy do biegaczy, miłośników fitnessu, rolek, crossfitu i innych aktywności. Zadebiutowaliśmy w 2008 roku, wprowadzając na rynek nowoczesne skarpety sportowe.

Dziś ubieramy osoby aktywne od stóp do głów, a swoje produkty sprzedajemy w wielu krajach Europy.

Podwójna aktywna energia

Kiedy po raz pierwszy zakładasz koszulkę, legginsy czy spodenki naszej marki, możesz docenić ich unikatowy wzór czy funkcjonalny krój. Ale produkty Nessi to znacznie więcej... Każdy produkt to spotkanie z pasją dwójki właścicieli, Wojtka i Norberta, dla których idea kolorowego biegania to projekt, któremu codziennie oddają swoje serce.

Wojtek i Norbert - szalony profesjonalizm

Za sterami Nessi stoją Wojtek i Norbert. Pierwszy to zapalony biegacz, wulkan energii, dusza towarzystwa, człowiek, któremu kreatywności mógłby pozazdrościć niejeden artysta. Drugi jest solidny niczym skała, a perfekcyjna logistyka, dbałość o najmniejszy detal i sprzedaż detaliczna to jego zasługa.

Marka Nessi stanowi odzwierciedlenie ich osobowości: profesjonalna i niezawodna jak Norbert oraz charyzmatyczna, otwarta na ludzi, kolorowa jak Wojtek. To właśnie z połączenie tych pozornie wykluczających się pierwiastków powstała unikatowa, autentyczna całość. Nowoczesna, emocjonująca, stylowa, sportowa i innowacyjna marka Nessi.

Kolorowa rewolucja

W kod genetyczny Nessi wpisane są „wyrazistość” i walka z nudą. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do designu. Stawiamy na intensywne i energetyczne kolory. Dbamy o to, by nasze projekty były unikatowe i różnorodne. Ich wygląd ma wyrażać ideę, że bieganie i inne formy aktywności to sposób na życie pełne energii, radości i uśmiechu.

Jakość jest najważniejsza

Kolor i wzór to atrybuty, które wyróżniają odzież sportową Nessi. Ale najważniejsze jest dla nas dbanie o jakość produktów. Chcemy, by to ona stanowiła największą siłę marki. Właśnie dlatego tworząc skarpety, legginsy, koszulki czy bluzy poszukujemy optymalnych materiałów, projektujemy funkcjonalne rozwiązania i współpracujemy z grupami zawodowych testerów.

Jesteśmy blisko aktywnych

Wiemy, że świat szybko się zmienia i systematycznie na te zmiany reagujemy. Coraz lepsze materiały, maszyny, technologie pozwalają doskonalić odzież sportową, dlatego nie stoimy w miejscu. Obserwujemy świat biegaczy, jeździmy na targi, uczestniczymy w zawodach, słuchamy tego, co mówią do nas klienci.

Marka stworzona przez pasjonatów

Aktywność to dla nas sposób na życie nie tylko w aspekcie biznesowym. Gdy wychodzimy z naszej siedziby, zazwyczaj kierujemy swoje kroki na biegową trasę, stok narciarski czy do siłowni. Aktywność stanowi sens naszego życia, co sprawia, że sami jesteśmy pierwszymi, bardzo wymagającymi klientami Nessi. Wybierając naszą odzież, możesz więc być pewien, że otrzymujesz produkt, z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Społeczna odpowiedzialność biznesu Poznaj naszą historię